Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
7. sep 2009

josi tak u nas je to viac chlapcou, aspon tento rok naokolo samy chlapci.. 😉

brinzulka
7. sep 2009

lucim...dufam, ze pochodite dobre...davidovi sa este furt nevstrebala hydrocela...ale tomu to uz bolo vidiet aj na sone, ked bol este v brusku....to mal neprehliadnutelne.. 😒

josifek
7. sep 2009

Čauky děvčátka co jste dorazili 😉
Brin já ho jěště nepoužila 🙂 , ale nmyslím že to můžeš vyzkoušet minuta by měla stačit 😉
Traky tak to budou pak smíšené manželství slovenští chalani a české a moravské roby 😀

brinzulka
7. sep 2009

josi...ake mate ockovanie po TBC...nas ma od piatku hnusne cierne, napuchnute...az som sa lakla...viem, ze s tym nic nemozem-a vsetci pouceni, ze maju nechat v klude...

brinzulka
7. sep 2009

idem pa...pa trak, josi a kto ste..docitam neskor...bo budeme obedovat az vecer 😖

josifek
7. sep 2009

Brin my to máme jen červené a uprostřed malí vřídek jinak ok 😉

traktor
7. sep 2009

ahoj brin, tak mi to uz mame dobre, 2x nam to museli cistit a teraz je tam uz len taky cerveny fliacik

traktor
7. sep 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1303064, si viete predstavit svojho drobceka v niecom takom? 😅

reilyy
7. sep 2009

fuj, to je otrasne 🙄 🙄

reilyy
7. sep 2009

ze neodolatelne...... hej, neodolam utret nim podlahu a vyhodit

blani2
7. sep 2009

Ahojte bambulky 😉

musím vás pozdravit, abyste věděly, že na vás myslíme 😉 když už nestíhám být tolik online. My se máme dobře. Rosteme jako z vína. Taky je po kom 😉 Na jižní Moravě to ani jinak nejde.Jako správné očařské dítko nám i po průplachu zlobí pravé oko... 😝 Absolutně neinformovaná zdravotnice jsem malému aktivně vymáčkla hnis z vřídku po TBC 😝 ale jinak je vše ok.

Dnes čekáme moc milovanou sestřenku, tak bude zase veselo 😀

josifek
7. sep 2009

trak to je na helowenn, no jinak si to nedovedu představit 😉 , Ahojky Blani 😀

blani2
7. sep 2009

Traki, to je děs, morbidní, co už nevymyslí

josifek
7. sep 2009

http://www.rajmaminek.cz/dudliky/babyfrank-bron...
to je fajné když je dítko s rýmou 😉

traktor
7. sep 2009

nech je to naco chce, proste sami to vobec nepaci, si predstavim krasnu hlavicku a naraz ten spodok, no otras...

traktor
7. sep 2009

tie cumliky su super 😉

josifek
7. sep 2009

Traky no uvidím jak bude malá snášet ty chladné dníky , na chalupě bylo chladno a jí to nevadilo tak snad je nebudu muset objednat 😉 .Léky mi slupne se lžičky ale ten co inhaluje by se šiknul 😉

josifek
7. sep 2009

no nic sluníčka jdeme naproti synáčkovi a jdem na prochajdu. Večer se zase juknu co tady nového. Papapa

riusik
7. sep 2009

ahojte
ten cumlik s davkovac mam, P kupil v amerike, ked bol tomasko este len na ceste na tento svet, ani raz pouzity, dufam, ze to tak aj zostane 😉 a ten druhy asi objednam.... dobry napad

ta kostra katastrofa 😒

inak sme boli rano na poradni - 4870g, 57,5 cm, vsetko ok 🙂 a stretli sme aj malu lili s alex 😵
a cestou domov mi alexandra zaspala, tak som sa s nou este presla, isla do obchodu, prisli sme domov, najedla sa a spi a spi a spi 🙂 asi ju budem musiet zobudit, ak do druhej nevstane 😝, aby sme nesli neskoro pre tomaska...

riusik
7. sep 2009

blani: aaach, to ma mrzi, to vase ocko ☹ a nevadi, ze si vytlacila ten hnis? ked vravia, ze nemame s tym nic robit... inak, vdaka za rady, nase ocko sa "umudrilo", iba niekedy viac slzi...

traktor
7. sep 2009

zas sme na druhej strane, no uz nie sme tehulky , ze? 😀 😀 , matej ma dnes velky den, udrzi v rucke hrkalku a dava si ju do pusi...no sme velky skratka 😀 😉

reilyy
7. sep 2009

traky, moj uz vari a vysava 😝

traktor
7. sep 2009

jej rei to sa mas dobreeee, aj ja chceeeeem 😀 😀 😀 😝

zaba2707
7. sep 2009

ahojte maminecky 🙂 ako sa mate ... pozeram ze vela vas tu nie je ... my sme dnes boli na vysetreni usiek a pocujeme 100% na obe 🙂 zajtra ideme na kontrolu s ockami (mali sme ich brutal zapalene) zlepsilo sa to aj ked lave ocko nie je stale celkom ok tak som zvedava co nam povedia

traktor
7. sep 2009

dnes mam dobry den, vsetko ide ako ma, aj som kopu veci v bazari predala po matejovi , a teraz prisiel muz a ze...to nam uz akoze nebude treba? no nezabijes ho ...ja mu dam ...treba... 😀

traktor
7. sep 2009

zatial sa lucim, ideme grilovat, papa 😉

zaba2707
7. sep 2009

v poslednej dobe vas dost zanedbavam ... ale Filipko, domacnost, praca ... som max. vytazena 😝 ale to si nestazujem som spokojna len trosku viac casu na vas keby som mala

zaba2707
7. sep 2009

nikde nikoho ked sem nakuknem 😀 ale nevadi nic to aj tak sa chystam zehlit teda pokial Filip dovoli 😀

lucim
7. sep 2009

hallloooo docitavam vas pri kojeni a doooooooobre som sa nasmiala, rei, traky 😀 😀 😀

uz mame hrazdicku, matej na nu vyjavene cumakoval, ale ked som mu do 😀oho zacala kecat, tak ju zobral na vedomie a obzeral. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre