Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
18. aug 2009

pro bios

riusik
18. aug 2009

brin: a co ti nesie?

alexarisko
18. aug 2009

rius cooo? nooo tu som sa objednala telefonicky, objednali nas na 15 40, dosli sme tam, zapisala si na recepcii udaje a isli sme do ordinacie, pani doktorka nas vyzliekla kukla, urobila ultrazvuky klbikov, povedala ze secko je super nemusime viazat a isli sme, ze za dva mesace mame prist na kontrolu. Neviem ci sa mi to iba mari, bo po celom dni som bola uz vystresovana ale myslim ze som neplatila nic, aspon si nepamatam ze by som nieco platila, cele to trvalo tak desat minut

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brinzulka
18. aug 2009

http://www.saxana.sk/podprsenky-63/pre-mamicky-...
na toto...ja mam kontrolu az 17steho o mesiac

alexarisko
18. aug 2009

Monr .... a? ako? pohodicka?

lucim
18. aug 2009

berus ja mam aj manducu aj satku z liliputi.
mon ja uz mam po kontrole aj sexiku... 😝

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexarisko
18. aug 2009

lucim 😝 sa nezdas 😀 ozaj a matejko spinkal pri Vas? 😀

brinzulka
18. aug 2009

lucim- ako davate do manduce...pripinate este do toho zmensovadla??

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brinzulka
18. aug 2009

alex...a kam das babo? 😀 😀 😀 😀 sak spat bude 😀 😀

riusik
18. aug 2009

alex: vdaka, som si myslela, ze to bude lepsie... aj keby som mala platit, lepsie ako cakat a hlavne tak skoro byt v nemocnici... a mala si aj papier od dr? akoze sprievodny listok?

beruska113
18. aug 2009

Lucim a s manducou si spokojna? Mne sa ta didymos zda nejak zlozita to viazanie, manduca sa neviaze, ze? to je akoby klokanka. Ci nie?

brinzulka
18. aug 2009

na ja sa pridam snad o mesiac...bo na Vianoce..

riusik
18. aug 2009

brin: aha, ja blba, ved to bolo na predchadzajucej stranke... pekna 😉

brinzulka
18. aug 2009

mam dve anity a nestiham prat...jedna s kosticami-nie je dobra...zastavuje sa mi pri nej dojivost....a ta druha super siroke ramienka...chcela som este jednu-no nedodali...tak vyskusam toto, ze co to da

alexarisko
18. aug 2009

rius hej dala mi vypisany taky stary zlty zdrap, tam mi dala aj cislo na nich, chod je to fakt fajn

brin 😀 sak spala aj nasa pri nas, ale stale nejak mrnkala brblala zo spanku tak som sa musela smiat, reku co je s nou, spi vobec ? alebo si frfle pod nos ze jaky sme perverzaci 😀

monr, no tak teda to mate super a hned na prvy krat to bolo v pohodicke??? jaaa uz to vidim ze zas budem nieco vynimocne a ze to nepojde, ma poraziiii

brinzulka
18. aug 2009

alex...to je normalne...sa to spravi casom...mne niektore polohy nevyhovovali doteraz..som sa vzdy natrhla....alebo trosku ruzoveho a stipanie...
teraz po porode nasho valibuka do postele bez nastrihu a sitia...to uz bude fain...dufam-ze zasa nie moc 😀

myslim, ze je lepsie, ak si hore...a ozes si regulovat co a ako....a vies, co boli a co nie-to moja skusenost

alexarisko
18. aug 2009

brin sak to som si myslela aj ja, preto som hned nato tak isla, a pooomalinky, a ked som 😝 dosadla , xixi, tak reku ze skusime sa par krat pohybat ze snad sa to rozjazdi ale nevydrzala som

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
18. aug 2009

berus manduka je ako klokanka a brin sa spytaj, ako je spokojna, ja myslim ze velmi, ked andryska vlaci aj po kuchyni v nej. 🙂

beruska113
18. aug 2009

Diky mon,
uvidime co vymyslim, lebo toho mojho tucka chvilu na rukach neunesiem. 🙂

brinzulka
18. aug 2009

sitie sa spravi...ak boli nieco dnu-tak netusim....sex.mamulky..poradte...ja mam post...po prvom mi robilo problem to sitie....a casom ako tak

lucim
18. aug 2009

mon a ake viazanie si skusala?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre