Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
29. sep 2009

malka vsetko pride, len to chce cas, neboj. 🙂
inn ale teraz sme uz za mesiac tolko nenabrali, uz sa to mierni 🙂

inneska
29. sep 2009

brin..gratulka andriškovi k 2 mesiačikom 😵 😵

brinzulka
29. sep 2009

andrisko moc dakuje...ma taku mamu, ze keby nemusela v DM na prihlasku vypisovat datum a potrabit kotrbu...ani by si neuvedomila, aky je to Den

inneska
29. sep 2009

a aj my máme 41cm 🙂

a večer budem zbierať úrodu, ani neviem čo 😝

brinzulka
29. sep 2009

musim asi zubarke..mam skoro kompletus zablombovany zub a jedna stena mi tam zostala...ale asi sa odlupuje...kam dam kojenca?

malka18
29. sep 2009

no ved hej príde...ale mi ako sa narodila cvičíme koli hlavičke bo ju davala na jednu stranu teraz je to dobré,len neotvára pestičky...a doktorka ešte pred dvoma týždnami že ci sa malá natahuje za hračkami..tak kukám na nu či jej asik nešibe...pestičky otvara trošku ked je na chrbatiku ale ked pasieme tak vôbec ☹ ☹

inneska
29. sep 2009

lu...už sa viacej trepocú, tak si míňajú zásoby 😀

josifek
29. sep 2009

krásné odpoledne mamušenky.my byli v poradni máme 5 kg bez 10 g a měříme 60 cm 😀 😀 😀 😀 jsme prý moc šikovní, paseme a reagujeme tak jak máme 😉 😉 😉
Brin Andrejkovi vše nejlepší a nejkrásnější a posíláme pusinku 😵 😵 😵 😵

josifek
29. sep 2009

Malka každé miminko je jiné nespěchej užívej si miminko 😀

inneska
29. sep 2009

malka..mi to príde aj dosť skoro, aby sa už naťahovali po hračkách...som rada, že ich zatial očami sleduje...a čo chce tá doktorka, aby si o mesiac dieťa sadlo, v polroku chodilo a v roku rozprávalo ako dospelák či čo?? 😠 len daj silvinke čas a ono to príde 😉

lucim
29. sep 2009

brin gratulujem drobcekoviiiiiiii 🙂
aj karAmelkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

my to dnes nebudeme mat take lahke, uz sme zase na rukach 😒

inneska
29. sep 2009

brin...jááj, ani nevrav, sa mám objednať k zubine na 2 zuby 😠 chod aj s malým, nech sestrička zabáva 😀

josi...no krásne rastiete 😉 tešíme sa s vami 😵

malka18
29. sep 2009

šak ja neviem čo to kecala furia jedna...šak aj ona len kuká na ne a krásne ich sleduje a trieska s ručičkami do nich teda nevedomo ale sa jej to lubi..šak neviem do ritky čo chcu...ppotom ma len stresujú divočiny...jak dokina jedna aj druhá..

inneska
29. sep 2009

babule, ked som bola v máji na prehliadke u zubiny, tak musím ešte jednu do konca roka absolvovať?? 😕

inneska
29. sep 2009

malka...nič si z nich nerob, ty bud v pohodičke a raduj sa z malej 😉 všetko ide tak ako má 😉

josifek
29. sep 2009

Lucim děkujeme a jak to že je malý takový brumla možná počasím né
😉

brinzulka
29. sep 2009

ja si myslim, ze nie...
Az pri dalsom tehu...ak stihnes do konca roka byt tehu..tak stuhas aj dalsiu prehliadku...alebo v druhom roku...az...
Kto poradi?

malka18
29. sep 2009

no ved hej..ved sa aj radujeme..keby ste ju ale chudiatko videli dnes ked s nou dokina cvičila ako plačkala no som mala na mále aby som nezačala aj ja...

brinzulka
29. sep 2009

joj bambulky..

inneska
29. sep 2009

asi bude najistejšie cinknúť si tam...a nebolo by odveci, bo potom sa všetcia zbláznia(ako vždy na poslednú chvílu) a bude mať plno 😅

brinzulka
29. sep 2009

tak tak...potom nam hod info...a ze dakujeme...zan

josifek
29. sep 2009

Brin já si malou beru sebou sestřičky se rádi postarají pohoupou a ponosí 😉

brinzulka
29. sep 2009

josifek- tak to mas super...Moja sestricka vyzera jakna uspavacich praskoch...ona lubi len svojho psa...ja som z nej bola pocas tehu na slzach-by som jej drobatko nedala..jedine, ze zajazd so svokrou...k doktorovi 😀 😀

josifek
29. sep 2009

brin také dobrý nápad ven tchýni ona se potěší s malým a ty budeš klidnější 😉 a to máte teda blbou sestru 😉

inneska
29. sep 2009

veru tam cinknem, joj, len tie moje 2 zuby ma serkajú...zatial nebolia...a zase kopu euráčikov pôjde z peňaženky 🙄

josifek
29. sep 2009

A jak se má Malý Andísek 😀

reilyy
29. sep 2009

ja mam hroznu chut na hamburger

brinzulka
29. sep 2009

nevesta sa pyta? 😀
hojdam ho...
chvilu klud...pride mm z prace...druhe usoplene dieta pojdem zobudit...Ivet cuuuura jak diva..pracka uz netecie..takze rodinna pohoda...

brinzulka
29. sep 2009

rei a nie na kolac-merlenku? deli tycinku? bo inu sladku vec? 😉

josifek
29. sep 2009

Brin jasně proč né 😀 😀 😀 😀 😀
Rei tož si ho dej bez cibule ale s chutí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre