Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
12. okt 2009

rius: 😠 😀 ...myslíš vkuse? 😅

riusik
12. okt 2009

lu: ano, vkuse 😎

traktor
12. okt 2009

ahojte 🙂 , br u nas zima ako v rusku...a este pod mrakom, to zas bude den, este ze mam dieta spokojne, je mu jedno ci je vonku ci je dnu , vecne spi a ja mozem konovat 😀 , ahoj innnn, tak ako bolo?

inneska
12. okt 2009

furt prší...asi nikam nejdeme 🙄 musím kuknúť počko na zajtra....

inneska
12. okt 2009

jé, na zajtra mi ukazuje aj slniečko 🙂 tak pôjdeme zajtra....hlavne aby nepršalo 🙂

inneska
12. okt 2009

trakyyyy...no bolo celkom fajn...ale doma je doma 🙂 svokra chcela stále do erika liať čaj(nepodarilo sa 😎 ), a nedvíhaj ho, nedrž ho takto a zase mu ideš dávať jesť....tak si vieš predstaviť, že som doma a nikto mi nekybicuje(netuším aké i/y 😀) do výchovy 🙂 ale inak mám svokru rada 🙂 ale švagrinka so svokrou mi vybavia krst tam u nich a budeme to mať aj my z krku 🙂

riuš...to čo ješ, ked ti tak spí??? 😀mne erik potiahne max. do pol 6...

a čo tu nové?? aby mi niečo neušlo 🙂

traktor
12. okt 2009

tu nove nist , vikend bol tu vymeteny, niekto krstil, niekto spinkal....vsetko po starom...hlavne ze sme vsetky a vsetci v poradku 😀 😉 😵

jajona
12. okt 2009

Ahojte,

aj u nás prší. Taký o ničom deň.

My máme super teplúčko. Pomaličky kúrim v krbe 😵

brinzulka
12. okt 2009

innes...u nas v TV vcera prsalo na cely tyzden...
aj nas maly spi...ale ved coby nie, ze, ked ten kuka do 23tej ...skor oko ani nezazmuri...aby mu nieco neuslo...aj do tmy ich bude vyvalovat

traktor
12. okt 2009

a erik je sikulka , fakt uz su tie detcky ako zive striebra, uz treba na nich davat velky pozor...a o chvilku uz budeme konik viac zanedbavat pride lezenie...to bude parada 🙂

brinzulka
12. okt 2009

jaj...mi je luto, ze nemame bubase v pancuche na maly domcurik...kde by sa dalo prikurit..ale hlavne, ze je kde hlava sklonit a sme v poriadku...

traktor
12. okt 2009
traktor
12. okt 2009

brin bud rada, vies kolko je s domom starosti, kym vsetko poupratujem, a ked trebaumyt okna..... 😀 😀 😝

brinzulka
12. okt 2009

poznam trak...som bola upratovacaka u nasich...kym som sa vydala 😀 😉

jajona
12. okt 2009

traky: asi si ťa objednám na vyhľadávanie dobrých vecích na mmiaukciách

traktor
12. okt 2009

jajo kludne , co ti treba? 😀 😀

jajona
12. okt 2009

baby, mohli by ste mi poradiť, že akú odsávačku na mliečko? takú ručnú.
malému posledné dni stačí, keď sa napapá z jedného cicíka a ten druhý mi ide roztrhnúť. jednu odsávačku mám požičanú, ale je taká o ničom, zlá manipulácia.

traktor
12. okt 2009

brin...ale zas aby som domu nekrivdila , je to super, mame velku zahradu, takze mame i zeleninu i ovocie a najvecsia vyhoda je ze mame velky dvor,deti tam vypustim a je po starostiach.... 😀 😀 😀

riusik
12. okt 2009

ten dvor chyba aj mne... ale ja dom nechcem, pamatam si z cias, ked som byvala este u nasich, kolko je to starostij. ja by som chcela dostatocne velky byt s obrovskou terasou......... btw, dom mame v rajeckych a v piestanoch u nasich, to je blizsie

riusik
12. okt 2009

idem zobudit toho mojho spachtosa, nech sa aspon napapa... inak v 10tich mesiacoch mala dvojnasobok svojej porodnej vahy 🙂

brinzulka
12. okt 2009

trak..ved ja viem...ked pridem k nasim...musim davat pozor...bo moje deti vytrhavaju rastliny zo sklenika...ze to zelina

jajo: ja a odsavacky sa nelubime...mala som pakovu madelu...neskamosili sme sa..mi spravila z bradavky mega bradavicu...a s tymi ragadami...tak nic
teraz v porodnici pakovu avent...dal sa tam nasrofovat kelimok...poharik...ze odsajes odsrobujes...das veko a sup do mrazaku...by si mala potom na riedenie kasi a polievok pri prikrmoch...A podarilo sa mi nirmalne odsavat...

inneska
12. okt 2009

jajo...aj my máme krb, ale o poschodie vyššie a tam sa mi nechce byť s malým, tak sa vzájjomne hrejeme v našej izbe 😅 ale dnes už asi vytiahnem ohrievač 🙂

traky..jo, také som chcela, min. týždeň som kúpila takéto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1372995

brin...som kukla na meteo.sk a tam na zajtra slniečko 🙂 ani nemusí byť, ale nech neprší...leje stále a riadne...ani psa by von nevyhnal 😝

lucia32
12. okt 2009

mala som kontrolu, blééééé 😝

riusik
12. okt 2009

inn: kupila si horsie na skladanie 😎 ked ti maly z toho urobi jednu velku kopu, budes mat co robit to poskldat... cisla su jednoduchsie. tomas mal obdobie, ked to stale rozoberal a P mal nervy, mu to za ten svet neslo poskladat 😀 nechaval to na mna, na sikovnejsiu 😎

jajona
12. okt 2009

brin: ja mám takú tú piestovú, ale je o ničom. vždy pri nej nervačím, lebo sa mi tam dostane hneď vzduch

čo by si povedala na túto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4755994

zase nejakú super za 2 litre nepotrebujem

inneska
12. okt 2009

jajo...ja ti asi tiež neporadím, nepoužívam odsávačku(dúfam, že ani nebudem) 🙂

ono by stačil malý prízemný domčúrik so záhradkou 🙂 a nie také velké hovado ako máme my 😝 ale upratujem len u seba zatial 😝 dokým sa nevymeníme...ale som rada, že sme aspoň v takom akom sme 🙂 a ten dvor je super, hlavne pre deti 🙂

riusik
12. okt 2009

u nas total tma a veeeelmi leje.... sa mi paci take pocasie. ja podekou, nevadi, ze bordel vsade naokolo 😅

traktor
12. okt 2009

in aj tie su pekne...no idem neskoro ako vzdy.... 😀 😀

riusik
12. okt 2009

jajo, ja mam taku istu. pouzivala som v porodnici a mlieko islo v pohode...

inneska
12. okt 2009

riuš...ja viem, že sú horšie, ale tie som zobrala teraz skôr pre nás 😀 ale nie na hranie 😀 chcem ich zložiť nám pod nohy pri stolíku, bo tam nemám koberec(a nechcem kupovať koberec, ked sa o pol roka budeme sťahovať vyššie a tam by mi zrejme nikam nepasoval)a erikovi by som potom kúpila číselka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre