Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
12. okt 2009

krásný i když většinou propršený a studený dník přejeme 😵 😵 😵

lada82
12. okt 2009

ahoj! tak na 4m kontrole dostala hexu a ma 62 cm a 6220g

Davidek je nemocny, ma zanet prudusek, ale osklivej - dostali jsme foukadla, ale moc to nepomaha, vecer doktor rozhodne, jestli si pujde lehnout do nemocky nebo ne , ach jojo, chce se mi brecet

simonito
12. okt 2009

Fuj...tady snad bude sněžit,brrrrr 😠

Ahojte 🙂

Ladi...chuďátko Davidek,tak snad to zvládne i bez té nemocnice...držte se 😵

...a jaktože tu je dneska tak prázdno?...venku hnusně,co děláte?Že vy všichni spíte 😎
Reilyy...ani ty tu nejsi....kde jsi?kde jsi? 😕

josifek
12. okt 2009

Laduš držíme palečky malému aby tam nemusel a aby byl brzy zdraví 😵 😵 😵 Malá má krásné míry 😵 😵 😵 😵
Ahojky Simo u nás je také fuj fuj fuj venku 😉

simonito
12. okt 2009

Josifku nazdárek 😉 ...no jediné, čím se utěšuju,že za pár měsíců bude jaro 😀 😀 😝

...a takhle se mají rády ty moje děti https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😅

josifek
12. okt 2009

Simi nááááádhernéééé i já mám v albíčku moje poklady 😉

josifek
12. okt 2009

Simi já mám zimu ráda jen nesmí pršet a bít břečka 😀 😀 😀

josifek
12. okt 2009

joj zase jedna uspěšná aukce pro Karamelku 😀 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4110411

simonito
12. okt 2009

Josi....já mám ráda i podzim....vlastně na všech období je něco jakože hezké,ale když nemůžu s děckama ven a je v 5hodin tma jak pr...,tak nic moc 😒

...aukce sem ještě nezkusila......hezké bodýnka,ty jo ale 68 už nekupuju 😅 Malča se totiž nějak zasysluje,asi na zimu bo co 😀 😀

josifek
12. okt 2009

Simi no to jo to znám děti pak jsou protivné 😉
no vy kupujete asi větší co? my nosíme 62 a 68 máme do zásoby napozději 😉

josifek
12. okt 2009

Joj my vyčachtané napapkané a už spinkáme 😀 😀 😀 😀

beruska113
12. okt 2009

ahojte,
baby nám už asi rastie prvý zub. nemá ani 3 mesiace, ale my to máme v rodie. ruky si ide zjesť a celý deň len prebaľujemn 😝 😀

brinzulka
12. okt 2009

musim Vam napisat...pustili kurenie....huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

josifek
12. okt 2009

Ty jo beruško to kukám no to je dost brzy 😉
Brin...supr u nás také topí je to fajn 😉

raona
12. okt 2009

ahojte.. aj my uz kurime...bo je vonku riadna kosa... brrr..

beruska gratulujeme k prvemu zubku.. ak to prebiehalo, kym mu vysiel, myslim slintal vela aleob mal aj teploty?? bo ja mam pocit ze aj nasej malej o chvilu pojdu zuby, slinta hrozne a ruky si ide zjest cele aj ked nie je hladna 😉

traktor
12. okt 2009

rao rucky si kusu vsetky babulky v tomto veku...niekedy akoby si ich chceli zjest cele a podla moznost aj obe naraz....zubky to byt este nemusia....a zober lyzicku kedcinkne je to zubok 😀 - spoznas to ze su dasienka take navrete a taka ciarka tam bude 😉 - moze viac kakat, viac plakat....

inneska
12. okt 2009

jáj, nechceme spať....teraz rozmýšlam, že od prvého dňa 4. mesiaca mi erik nechce večer zaspať 🙄 no jo...u nás sa to zrejme preonačilo 😀

inneska
12. okt 2009

aj ja furt pozerám, či nejaký zúbok, ale zatial nicht 😀 a to slintáme a cucleme ruky o sto tristo 😀

majkas
12. okt 2009

ahojte,

kto sa pls origos vola iva frohlichova? zas mam na FB ziadost o priatelstvo a neni ta ani foto a meno mi nic nehovori

a sorry vsetkym co mi posielate ziadosti z roznych aplikacii na FB ja som si nejako FB neoblubila takze ignorujem alebo odmietam. ale to neznamena ze vas nemam rada takze ja vam teraz takto posielam virtualne darceky a srdiecka a objatia 😵 😵 😵

majkas
12. okt 2009

ahoj inn, dodatocne vsetko naj k 3 mesiacikom 😉

inneska
12. okt 2009

majka 😉 dakujemeeee...ani ti nepoviem kto to je, ale mám ju v priateloch 😀

a ja tiež príjimam len darčeky z FV, ostatné srdiečka, smajlíky a iné väčšinou ignorujem, len ked mám čas a chuť, tak si to pozriem....bo mi FB ide pomaly(a brzdí aj ostatné stránky), tak to čo nepotrebujem, tak to nepozerám 🙂

lucim
12. okt 2009

cauteee
to je nina ta iva 🙂

josifek
12. okt 2009

No konečně je tady někdo brýýýýýýý večíř 😵

inneska
12. okt 2009

luuuu...jaaaaaaaaaj, môže byť 😀

inneska
12. okt 2009

večiiiir josi 😀

josifek
12. okt 2009

jojo Inesko večír 😀

simonito
12. okt 2009

Josi...no a já sem jako,co? 🙄

Řekněte mi...naecháváte někdo holčičkám nastřelit náušničky?Nebo všechny propichujete????

josifek
12. okt 2009

Simi no ale kde ses ztratila 😀 😀 😀 😀 😀 Koupala jsi špuntíky 😉
My necháme propíchnout ale až za měsíc a půl 😀 nechci nastřelovat a pak měnit náušničky chci aby měla rovnou ty co bude nositi 😉

traktor
12. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?..., juchuuu je to nase a za 25 eur, to bude doma radosti... 😀 😵 😉

josifek
12. okt 2009

traky gratulejšn 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre