Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
11. nov 2009

dobre ranko 🙂
aaaale, tu sa ponocuje a teraz tu nikoho??? ale sa vam tie nicoho nechce v tomto hroznom pocasi....... 😝

moj P prisiel vcera podvecer domov, po chvilke mu volal bratranec, ktoremu kupoval listky na koncert, ze si ide po ne a ze jeden kamarat nejde, ci ide s nimi. isiel. mne zostal neporiadok a dve deti na kupanie. ok. aby nebolo dost, alexandra nepotrebovala spat, najedla sa, dala som do postielky a usmev. zhasla som a plac. zasvietila a usmev. tak som nechala svietit a ona dve hodinyl skusala vsetky vysky svojho hlasu - vyskla a rehotala sa. potom som ju nakojila a zasa po spanku ani stopy. ani neviem, kedy zaspala. medzitym sa totiz vratil moj drahy aj s troma hlucnymi podgurazenymi kamaratmi. stiahli flasu tequily, zjedli, co si nasli a asi o jednej prisiel po nich kamarat a bral ich do ziliny...

lucia32
11. nov 2009

Rius...tak to si mala adrenalínový večer 😀
Moja drobuška ešte chvalabohu nevýska, len si bubloce 😀

ani3012
11. nov 2009

Tak dnes tu máme len Riška:

sorciera24.........11.7..........Richard ......má 4 mesiace

meninky oslavujú:
SR: Martin/Maroš
ČR Martin

Čo ťa dnes čaká?
Je tu osobný denný horoskop
(Ponúkame vám službu denných horoskopov, ktorá vám umožní zistiť svoj osobný denný horoskop. Osobné denné horoskopy vychádzajú z vplyvov planét na vašu osobu v daný deň. Po zadaní vášho dátumu narodenia obdržíte váš osobný denný horoskop na tento deň.)

http://www.dennyhoroskop.sk/osobny-denny-horoskop/ 😉

ani3012
11. nov 2009

som zabudla pripísať,že všetko najlepšie 😀 😀 :-*

brinzulka
11. nov 2009

ahojte....
ja som mm pondelok papulovala a tak sme mali vcera kino doma v obyvacke-akoze spolocna cinnost, ale dobre bolo..uspal vacsie dieta a mensie po predvcerajsom 2hodinovom uspavani a vrieskani...sta by ho z koze drali....vcera vecer unavene...zaspalo ...

inak ked si dieta zmysli, ze ide dzavotat a ine zvuky..tak nepocut vlastneho slova...esteze obcas davidovi staci vidiet obrazky z rozpravky a zvuk nepotrebuje 😀 😀

brinzulka
11. nov 2009

ani-ide TI to...
jasne, ze vsetko najsamlepsie.... 😵
riu...no chudatko...si mala, co robit..
ideme aj my hodit ranajky...vcera miesto zlteho listka prislo do schranky nieco vytlacene z pocitaca...asi po tom...ako vyzieraju krowky...budu inak zapisovat baliky... 😀 😀

riusik
11. nov 2009

lu: no, to som teda mala... ale na malej som sa musela aj smiat... teraz kojim, pd chvilou sa zobudila... tahala doteraz s jednym kojenim o stvrtej, ani neviem, ci chcela. ale ja som sa zobudila, mlieko tieklo, ona zo sna blabotala, tak som ju vzala, plienka sucha, tak som jej vnutila trocha mlieka 😉

ani: good job 😉 este som ta nechvalila za tvoje pracovne nasadenie..
.
jasne, ze vsetko najlepsie vsetkym, co mali v poslednych dnoch nejaky sviatok a co maju dbes, same krasne stastne chvile... 😵

lucia32
11. nov 2009

Riškovi všetko najsamlepšie 😉

Aj my sme sa zobudili ráno so skorosuchou plenou..teda Naty, ja už peľuchy nenosím 😀 , teda ako sa to vezme 😝 😀

brinzulka
11. nov 2009

😀 😀
ja mam cudne deti...v noci necuraju...ale rano to vynahradia vsetkym...taka tazka plienka pol hodinu po prebudeni

riusik
11. nov 2009

lu: 😀

a tomas od piatej medzi nami... resp. na mne 😝

brinzulka
11. nov 2009

sa lucim...ak spacifikujem osadenstvo...tak vas okolo 14stej citam

riusik
11. nov 2009

brin: pa, pekny dnik
inak, mas moj obdiv, nechala som dva dni tomasa doma, ale hned som pratala do skolky 😝 😎

lucia32
11. nov 2009

S Naty sme sadili na farme, sa jej to erdžanie a kvikanie páči, trénuje s nimi 😀
Sme sa napapali a čakám, že do pol hodinky ľahne...teraz si kopká v lehátku, ale už trošku nervozne 😝

lucia32
11. nov 2009

Brin...pá

lucia32
11. nov 2009

tak nie do pol hodiny ale hned...rozkázala si na ruky 😝 , už má zavreté očká 😀

inneska
11. nov 2009

ránko (aj ked upršané) 🙂

my sme mali ťažší večer....to že erik ešte o 23 nespal je v poho, tak sme sa rozhodli, že ideme spať, zhasneme a uvidíme čo bude...ešte som šla hodiť rýchlu sprchu...prídem, erik urevaný a reval dalej...ležať ani za svet, aj sme zhasli, dala mu cicik do pusy a revy stále...no ništ, tak som rozsvietila a rozbalila ho a prišla na radu rr...a pomohla..potom trochu cucol a spinkal 🙂 bolo pol 1....a kaku mal nazalenalú, čo on nezvykne, teda asi ho bolelo bruško...rozmýšlala som, či to nemohol mať z tých ATB...večer o 21,30 som mu dávala...

a teraz spinkal do 9,30 sa zobudil na atb...a je vysmiaty 🙂 a ideme soplíky odsať...a vôbec pri tom neplače, čo som rada...

lucia32
11. nov 2009

inn...hi 🙂

lucia32
11. nov 2009

no mohlo to byť aj z ATb, to sú potvory...
ja tu sedím a zašívam synovi ortézu...treba odovzdať a samá páranica...pozašívať...ach to naše zdravotníctvo 😀

inneska
11. nov 2009

lu..hi 😉 no som si myslela, že asi len z toho...no ak to bude takto každý večer, tak se picnu...snád mu to aspoň zaberie, be tej jednej koníkovke, malému nezaberajú moc atb...ak nepomôžu, tak na chirurgiu pôjdu..tam by som to nechcela dopracovať 😅

ortéza?? 😅 😅

lucia32
11. nov 2009

dávaj mu aj probiotiká, trošku mu upravia prostredie po atb...
ortéza na nohu, taketo http://www.ms-protetik.cz/view.php?cisloclanku=...

traktor
11. nov 2009

bre ranko 😉 teda uz den 😀 , ten FB ale zerie cas 😀

inneska
11. nov 2009

lu..probiotiká papá každý deň, snád pomôžu...a to ste vy popárali, či bolo? 🙂

traky..veru je to požierač času 😝

lucia32
11. nov 2009

aaaa už sme hore a s revom 😝 ale už je dobre 😀
chcem sa opýtať...naša NAT ked si prdne tak neskutočný smrad...nejak si nepamätám či aj staršií tak mali...prdkajú tak aj vaše? či to môže byť z tabliet lipovitan?

lucia32
11. nov 2009

traky čau...
inn...niečo už bolo, niečo prasklo, je to systém našitých suchých zipsov a uťahuješ...a ktovie kolkými nohami to už prešlo, už je to poštopkané až až...žeby jedna ortéza na celú nemocnicu? 😝

lucia32
11. nov 2009

ešte ma napadlo, že to môže byť tým, že pije HA mlieko...tak HA čkarky ako to máte vy? 😀

zuzinaaa
11. nov 2009

ahojte baby ako sa mate ja aj dobre aj zle s Miškou cez den je na mne strašne nacucanáá ,ale chvala bohu pekne v noci spinkáá . Asi je nejake depresivné obdobie nič ma nebavi nejaka som flustrovana mm mi nepomaha noha v sadre +CHRíPKA TAKžE VšETKO JE NA MOJICH PLECIACH + VENčENIE PSA nuž v chorobe aj v zdravy až kym nás smrt nerozdelííí 🙂)))))))))))))))) 😀 ale inač Miška pekne rastie priberá mame 67cm a 6600 g vlasky skoro až po ramená vizerame jak polročne kočulky musim pridat nowe fotky . Tak ja iba tolko všetkym vam želam vela zdravička aj vašim mijašikom cmuk Zuzina 🙂

traktor
11. nov 2009

matko ked berie zelezo tak tiez to krasne vonia 😀 takze asi tymi liekmi... 😉

adka12
autor
11. nov 2009

Traky kuk: nové oblečko - máme z Tesca 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

inneska
11. nov 2009

lu..erik ked sa pokaká, tak je to cítiť 😀 to si s ničím nepomýlim 😀 ale pri prdkaní necítim...a na čo je ten lipovitan? 😕

zuzinaaa
11. nov 2009

ahoj trak mi sme železo visadili ,lebo sa jej to zlepšilo a opet zhoršila tak odnes začiname 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre