Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
11. nov 2009

to je mi luto...a este pocasie k tomu Ti asi na nalede neprida

nina41
11. nov 2009

robim v poistovni a tento mesiac mi mali prisť nasledne provizie,som zvedava či mi ich vrati

lucim
11. nov 2009

dobry vecer,
kde ste?
tak my sme dnes po ockovani, vazime tyzden pred 5.mesiacom 8,53 kg, cez den bol matko uuuuplne v pohode, len teraz sa mu nejak nechce lahnut, ked ho polozime na spanok, tak place. uz som mu supla aj viburcol, snad zaberie, alebo budeme do rana hore. 😉

traktor
11. nov 2009

ahoj lucim ...krasna vaha 😉 ..som zvedava na nasu 😀 ....davala si mu obklady...aj matko znasal 2 ockovanie horsie....nebol nervny ani nic take ale aj napriek vsetkemu mu nozka na druhy den trosku ocervenela

voskovka
11. nov 2009

ahojte..ja som dnes maleho važila a ma dnes 8220g...a na poradni predminuly tyžden mal rovnych 8000g-kurna...hodne pribera... 😀 dame redukčnu dietku...
boli sme na tom sone...všeeetko je oki....čo som rada.zajtra by mi mal doraziť ten inhalator...mam kupiť vincentku a do nej davať 2ml ambrobene... som zvedava či to zvladneme a nemocka nebude...
dnes som bola trošku kuknuť nejake oblečko,nič sa mi ale nepačilo...kupila som chlpatučke podbradniky po 0,50centov...aspon niečo...
všetko je tak drahe...tričenka po 177sk,asi zlatom vyšite.... 😀
ja som drobčeka unavila,okupkala,naolejčekovala, a mojkali sme sa v posteli a už spinka....
inak zistila som že ak nespim pri nom a nepočuje ma dychať je stale hore...a ked to tak urobim...maly je 1xkrat za noc hore na hlad...nechapeeeeeeeeeeeeeem.... 😕
dnes bol davidko u svokrovcov,tak som vybavila poštu,banku,bytove družstvo a zoapr nakupov,adamko prespal celu cestu...krasne snežikuje už od poobedia...

inneska
11. nov 2009

večer 🙂

my buntošíme ostošesť 🙂 o chvílu nás čakajú atb, potom sa napapáme a uvidíme či budeme spať(myslím, že nebudeme) 🙂

myu ideme na očko o 2 týždne, tak som zvedavá, ako budeme znášať 😅 zajtra ideme na nožičky na kontrolu 🙂

lucim
11. nov 2009

traky obklady boli. a znasa to vlastne lepsie, ved - najprv sa vyspal, ked sme prisli (to bol este so mnou u zubarky a v kaviarni) a potom sa rozkosne vytesoval, len teraz odmietol spat .... 🙂 mrzutko.
a prave zaspal v lehatku, tak sme to dali do najlezatejsej polohy a po dalsie kojenie ho tam asi nechame ... cca tristvrte hod? vsak to je ako v autosedacke, nie? 🙂
a co vy? aky bol den?

nina, budem drzat palce, nech spravodlivost zvitazi a peniazky zaprovizie dostanes, svina jedna ten kolega, okradat matku a jej deti. 😠 😠 😠

traktor
11. nov 2009

ahoj vosky u nas krasne...pršikuje 😀 😀 😀 ....ozvala sa ti ta baba? mne nie... 😠 ....a veci pre deti.....to vzdy tak bolo ...co je male stoji velke peniaze

traktor
11. nov 2009

joj som rada ze nozky aj ockovanie uz mame za sebou....boli sme aj s tou bradoutak som kludna....a co nas este caka?....uz teraz asi nic...aspon myslim...teda okrem poradne...

voskovka
11. nov 2009

nie neozvala... 😒
a čo bolo lacne,to nam bolo malé...he he... 😀
som zvedava kedy tesco hodi dake vypredaje...
dnes mi prišlo hopsadlo...ale je na nič lebo mame male zarubne...tak osobka bola taka dobra že mi korunky vrati...

lucim
11. nov 2009

inn ta reakcia na atb v brusku u ericka ma mrzi. ale je to caste, ved douzivate a date sa zase do poriadku. 😉 my ideme na klby asi o 2 tyzdne. len na urologiu by som mala skocit, dufam, ze to nie je az take zle, doktorke sa zdalo, ze sa tam to vajko nejak moc hybe ...

traktor
11. nov 2009

a my sme zas cely den prespaly...takze klasika...navarit poupratovat a FB...cakam na lozenie...joj pokapu mi potom aj rybicky...uroda zhnije... 😀 😀 😀 😀

traktor
11. nov 2009

a nam vajicka vobec nepozera...musim jej to pripomenut... 😅

lucim
11. nov 2009

zajtra idem robit listkove croissantiky. este vymyslim naplne. 🙂

majkas
11. nov 2009

ahojte maminky a nespiace babenka,

aj tu cely den leje a fuci a je zima jak v rusk. a to som bola len na balkone 😀 ani vonku mse neboli uz druhy den ked tak fuci, dufam ze zajtra sa to uz umudri

dneska som rano zalahla s Tami a spali sme krasne dve hodky, vstavali sme o stvrt na 11 🙂

a k tomu prdkaniu, my asi tym ze nakakame kazdy den tak prdiky riadne citit. tiez si furt myslim ze sa pokakala a v plienke nic 🙂

majkas
11. nov 2009

a nemate nejaky odbry tip na kuracie sote? uz ma len take obycko nebavi

riusik
11. nov 2009

ahojte
majka: mas rada aj kuraciu pecienku? dobre je na poriku kuracie masko, pecen, kukurica... mne to aspon chuti 😎

riusik
11. nov 2009

prdkanie? dnes som vyzliekla malu, vosla do kupelne a zistila som, ze vobec nekakala, ze si to iba poprdkala. ale ta "vona" 😝 😎

riusik
11. nov 2009

lucim: croissantiky cokoladkove ci nugatkove 😝 🙂

majkas
11. nov 2009

ahoj rius, kuraciu pecen som papala vcera a dnes 😉
a kukuricu som zatial skusala len raz ked bola Tami mensia a nedopadlo to dobre , ale asi by som uz mala zase skusit

traktor
11. nov 2009

lucim a robis sladke ci take na slano...u nas mame radi plnene cokoladou,lekvarom, tvarohom....ale aj potriet kecupom, platok syra sunku a stocit / moze byt aj kukurica, sampiony.../, alebo urobim sunkovu prazenicua to tam dam...alebo hubovo sunkovu prazenicu....joooj milion moznosti ...a mnamky mnam

riusik
11. nov 2009

majka: tak to som ti teda poradila 😅 ale niekedy to skus, je to dobreeeeee. a aj pohar cerveneho vinka sa k tomu hodi 😉 aspon taky malicky....

riusik
11. nov 2009

trak: mnam

lucim
11. nov 2009

nam prdiky moc nesmrdia.
cau majka 🙂
my zase zajtra nikam nepojdeme, budeme vegetit domka , namerala som v ritke 38,1, cize 37,5. inak, uz pouzivame 4.teplomer , nam ich tu nejaky skriatok straca. dnes som dokupovala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre