Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
17. nov 2009

krásný večer všem 😉 my jsme v kauflandu koupily pampersky za 169kč a jejich tam58ks a jsou to 4-9kg 😉 Jinak jsme dneska byli v Ikei a koupila jsem pro malou maňásky zvířatek na prstíky 🙂 strašně se tomu řehtá když ji hrajeme divadlo 😀 😀 😀 😀

jajona
17. nov 2009

ahoj brin

ja som zvyknutá na papanie 2 krát. Raz v noci a potom až nad ráno 4 - 6 h.
teraz papal o 19 h, tak som zvedavá, že dokedy vydrzí. typujem, že okolo 20:30 h už bude mrzutý.
dám papať a dúfam, že už potom zaspí a zobudú sa až okolo druhej. to by bola paráda. veď uvidíme.

no tie 4 pamparsky sú dvoje: od 7 kg a od 9 kg

my sme dnes kúpili v tescu, ale neviem presne koľko vyšli. prepočítam

jajona
17. nov 2009

ahoj josi:

my máme ešte zopár 3, ale Matúškovi sa už ošúchavajú stehienka, tak už chcem väčšie, a už máme okolo 8 kg

josifek
17. nov 2009

Jo a objednala jsem malé ohrádku bude ji mít k vánocům,u mladého se mi moc osvědčila naučil se v ní i chodit 😉 takže bez chodítka 😀
http://www.terulka.cz/terulka/eshop/17-1-OHRADK...

zaba2707
17. nov 2009

ahoj Jaji, tak aj my sme okupkani 🙂

ta cena za Sleep and play platila na vsetky velkosti 2,3,4 rozdiel je v tom ze v baleni velkosti dva je 70ks plienok, v trojkach ich je 58 a v stvorkach 50. Cize cim vacsie plienky tym kus vychadza viacej. Ja som kupila tie trojky po 58 kusov a zobrala som tri balenia.

josifek
17. nov 2009

Ahojky Jajo , no já jen píši měli tam všechny velikosti my používáme tyto jsme modelkjy 8 kg kdepak nám se jen sní 😀 😀 😀 😀

jajona
17. nov 2009

a plienka vychádza 5, 82

zaba2707
17. nov 2009

ja resp. mm vacsinou sleduje akcie na plienky a dosiel nato, ze akcia je zaujimava az ked kus vychadza na 4,50 Sk maximalne. Avsak to sa tyka velkosti 3. Nam totiz este krasne staci. Je to podla mna sila, ze cim vacsie plienky tym vlastne je ich menej v baleni a este aj cena je vyssia. Nechapem to... ale tak s tym asi nic nenarobime.

zaba2707
17. nov 2009

ahoj josi, moja tak to je nenormalna cena ..ze 169Kc za balik plienok ... o tom mozme my v tomto nasom "skvelom" Slovensku len snivat :-d

zaba2707
17. nov 2009

noooo jaji 5,82 je fakt dost .. teda pokial to bolo kupene v nejakej akcii ...

zaba2707
17. nov 2009

nas maly miluje reklamu od Orange ... ani nedycha ked to zacuje 🙂

zaba2707
17. nov 2009

dnes na noc dame Nutrilon, odsledujem ci nahodou nevydrzi spat dlhsie (Inneska pisala, ze kvoli tomu skusila dat Erickovi Nutrac) hihi

josifek
17. nov 2009

Zabko ahojky no to je akce v kaufu, jinak my používáme tesco ty nám vyhovují nejvíc 😉 😝

jajona
17. nov 2009

žaby: hej, akcia v tescu. žiaľ inde sme neboli a teraz má mm poobedné, takže sa do mesta nedostaneme a už nám bolo treba

zaba2707
17. nov 2009

josi to je fakt nenormalna cena na pampersky ... ja ked sa mam priznat velmi sme s plienkami neexperimentovali v nemocke nam davali huggies ale tie mu boli velke tak som ich odkladala a davala vlastne pampersky c. 1.

ale tie huggiesky sa mi moc nepacili. Na pamperskach sa mi paci ze su strecove. Tieto co som kupila dnes sice nie su, ale tie mu budem davat cez den ... ked castejsie prebalujeme ako v noci 🙂

zaba2707
17. nov 2009

jasne jaji ... uz sa aj nam stalo, ze sme tak raz kupovali ... vyckavali sme na akciu a ta nikde a plienky doma uz neboliiiii takze sup ho kupit bez ohladu na cenu 🙂

brinzulka
17. nov 2009

jo...to my sme dali do latkoviek cca 5tisic...a periem kazdy druhy den...a jednorazky...sme nacali 3balik od narodenia...ritka nezaparena ani raz...najprv ma to otravovalo do coho som sa to dala a teraz ma to bavi...

jajona
17. nov 2009

no na tie noci sme zvyknutí

ozaj baby, aj vy tak neskutočne chudnete? lebo ja hrozne ☹

brinzulka
17. nov 2009

jajo nie...bo cez den moc nejem a vecer ma to prepadne...cize kojenie mi strazi vahu

jajona
17. nov 2009

lebo ja asi každý týždeň asi 0,5 kg dolu

brinzulka
17. nov 2009

fuuuuuuuuuu...jajo...a inak so zdravotne ok? spoluziacka chudla..myslela, 😒 ze kojo...ale to stitna zlaza

zaba2707
17. nov 2009

jaji ja som odhliadnuc na 1 kilo na svojej predtehulovskej vahe comu sa velmi tesim ... ale velmi mi zostalo trcat brucho 😀

nenormalne mi padaju vlasy su to obrovske chumace vlasov .... vlasy su vsade kam sa pozrem vecne ich malemu vytahujem z ruk ... proste su vsade a mam pocit ze ked to takto pojde dalej zostanem plesata

anavi85
17. nov 2009

ahojte maminky, no ja len na skok, lebo vela casu nemam, zial sa to u nas tak vyustilo, ze ja musim chodit do prace a pridem domov vecer a to som rada, ze je Adulko hore a mozem sa s nim aspon chvilku pohrat a vobec byt s nim 🙂...rastieme jedna radost a sme zdravy, to je najdolezitejsie

zaba2707
17. nov 2009

a uz mi ta vaha nejde dolu ... aj ked mne by to vobec nevadilo keby este sla 😅

zaba2707
17. nov 2009

ahooooooooj anavi 🙂 a s kym byva drobcek ked si v praci?

brinzulka
17. nov 2009

zaba...ono to ustane ...po prvom to casom preslo...neboj-aj sme v tom s tebou...
moja vaha je oproti predtehu -3kg...ale dobre...bo ja krv a mlieko...este mozem3kg dolu...a brucho jak huspenina

zaba2707
17. nov 2009

brin to brucho si tym vyrazom uplne vystihla moje je ako huspeninaaaaaaa 🙂

brinzulka
17. nov 2009

anavi-fuuu
sme boli u svokren prave a dieta mi tam prvy krat plakalo, ked si ho zobrali...doteraz to bolo ok...neviem, kto by ho strazil 😖

josifek
17. nov 2009

já né Jajko já mám pořád 5kg navíc a ani se to nehne 😀 😀 😀 😀 nebyla jsem nikdy štipka ale také žádná macanda no prostrě krev a mléko děvče 😀 😀 😀 😀 😝

majkas
17. nov 2009

ahojte,

to jak sa vam dari chudnut??? ja radsej ani nepisem kolko mam do plusu oproti predtehulkovskej vahe 😖 😖 😖

a my tiez latkujeme, ale na noc davam jednorazovky, kupujeme DMkove, zdaju sa mi fajn, su makke jak pampersy a vychadzaju 15 centov na kus aj bez akcie. mali mse aj huggies premium ale boli fakt na ... lebo jednak boli ovela tvrdsie a zaroven prevlhavali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre