Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
23. dec 2009

Simonito krááásne fotky...

josifek
23. dec 2009

😀 😀 😀 😀 jojop to mám už tady vládnevánoční nálada malá ve stoličce a syn ji zpívá koledy a zdobíííí a ulizuje 😝 😝 😝 😝

zmurkaz
23. dec 2009

😵 😵

simonito
23. dec 2009

Děkujeme 😵 😵 😵
..... jdu okouknout jak vám drobci porostli 😉

lucia32
23. dec 2009

U nás doma by sa malo upratovať 😉 len či tí moji škorci nesedia pri telke a PC 😝

jennna
23. dec 2009

ahojkyv predvianočný deň...

no ja tiež obdivujem, ako si to viete zariadiť a že stíhate...klobúk dole

simi...krásne prianie!!!! tá posledná foto je fakt najkrajšia

ja našťastie nemusím ani variť ani piecť...ale verte mi, že by som rada!!!! proste to v mojich stále úbohých podmienkach na bývanie nejde....ešte že mám maminu, chudiatko...

dnes bola akási čudná noc...Dianka sa budila na papnie každé dve hodiny...

počasie o ničom....riadna potopa von...aj by som vybehla do tesca....ale ked si predstavím tie cesty a tých ľudí čo tam bude, tak mi hned príde zle....

jennna
23. dec 2009

ste tu niektorá expertka na počítače...či programovanie...

mám veľký problém...ten môj PC, čo mi odišiel....môj mm tvrdí, že sa nedajú zachrániť fotky, čo som mala v súboroch, vraj preto, že som to mala pod heslom....ale mne sa tomu nechce veriť...ale nevyznám sa....
nerada by som o tie fotky prišla...mám tam všetky...od pôrodnice do teraz...ved to je poklad

lucia32
23. dec 2009

Brin...mne tiež dnes jedna kočka písala, som jej vysvetľovala ten 25 % jednorazový príspevok a volala na úrad práce aže vraj naň nebude mať nárok, bo nastúpila do práce v novembri...ja sa z nich normálne poseriem...mne oficko končí 26.12...tak to akože ani ja nedostanem? lEBO VRAJ, žE Až PRE TIE čO OD JANUáRA PRACUJú 😝 A le ja im neverím ani slovo, mám bohaté skúsenosti, mohla by som písať triády 😠

zmurkaz
23. dec 2009

jen - ja nie som až taký odborník, ale neviem čo sa ti stalo 😕
Nám tiež odišiel PC - sa nedalo nič spustiť okrem internetu a tiež tu mám všetky fotky....ale dala som to kamošovi a ten mi zistil, že som mala niečo s antivírusom - tak ho len odinštaloval a znovu nainštaloval a fungujeme ďalej...

jennna
23. dec 2009

čo sa týka tých materských a rodičovských...mne schválili klasickú materskú 28t. a teraz čerpám dovolenku v práci a potom akože rodičovský....ale dostala som radu, aby som si požiadala o predlženie mateskej..tak som tak urobila, som zvedavá, ako to dopadne.....by dobre padlo ešte 9t k dobru!!!

jennna
23. dec 2009

zmurky...ja tiež nechápem, lebo sa mi to už stalo a nebol problém...dalo sa to odinštalovať a nainštalovať...a teraz to vraj nejde...tak nechápem....aj predtým som to mala pod heslom...

mám len tie fotky, čo sú na koníkovi a FB...ale tie sú zmenšené a je ich málo....do kelu...čo len urobím

jennna
23. dec 2009

zmurky??? a nevedela by si sa toho kamoša opýtať, či je to fakt stratené...

stalo sa to tak, že som odišla od PC....on sa po čase uspal....a už sa vôbec do neho nedalo dostať.....

zmurkaz
23. dec 2009

No keby si nebola tak ďaleko tak ti dohodím toho kamoša - ale takto ti nepomôžem ☹

zmurkaz
23. dec 2009

Jenn - on by to asi potreboval vidieť.... ale opýtať sa môžem ... a nedal sa ani zapnúť? Ani nič? Ja si osobne myslím, že tam máš vírusa ...

jennna
23. dec 2009

zapnúť a vypnúť len tlačidlom.....ale vôbec sa už nedalo dostať dnu....v podstate sa načitával, ale nanačítal...
tiež myslím, že to je vírus....

brinzulka
23. dec 2009

lucia...gapa mi poradila pytat, ked som sla na matersku, ze do troch rokov dietata-davida...mam narok na 25percent...zahadneho prispevku-dufam, ze to tolko bolo...
jednoducho som sla na urad a teta, ze ok...mozem ist a ja jej hovorim-ze si prosim tlacivo,lebo mam narok...a si predstav, ze ho vytiahla a dala mi ho vypisat a dostali sme peniaze

jennna
23. dec 2009

môj mm to vie preinštalovať nanovo...ale nevie mi zachrániť súbory moje....a mne na nich sakra záleží!!!

jennna
23. dec 2009

no brin, to riadna birokracia, že??? mne to všetko vybavuje svokruša...ešte že ju mám, bo by som bola stratená..

zmurkaz
23. dec 2009

jenn - som mu skúšala volať, ale je nedostupný .... 😖

jennna
23. dec 2009

zmurky vdaka....ak náhodou si spomenieš neskôr a niečo sa dozvieš, tak mi pisni do IP, hm???

zmurkaz
23. dec 2009

jasné určite mu ešte brnknem ... možno niečo vybavuje.... určo ti dám vedieť - veď fotos sú naše poklady, aj ja som sa tiasla, aby som o ne neprišla....

zmurkaz
23. dec 2009

Babulky, idem of - idem dorobkať veci na opačný koniec bytu.... tak ešte sa hádam ozvem 😉
Pa

jennna
23. dec 2009

treba mi upratovať....keby chcela malá vydržať dlhšie v ohrádke!!!!

ani3012
23. dec 2009

baby ja som zohnala tie tuby na zdobenie medovníčkov ! Mali ich v Bille a posledný kus 😀
Sú tam 4 tuby-červená,žltá,zelená,biela.Len su móóóóc malinké.Spolu majú 76 gramov a stáli cez dve eurá

josifek
23. dec 2009

vánoční pozdrav od nás pro vás Máme vás rádi,
http://elfyourself.jibjab.com/

josifek
23. dec 2009
zmurkaz
23. dec 2009

jééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

josifek
23. dec 2009

zmurka snad pobavilo 😀 😀 😀 😀

jajona
23. dec 2009

Ahojte,

prajeme Vám krásne a ničím nerušené vianočné sviatky, veľa radosti s drobcami a veľa darčekov pod stromčekom.

jajona
23. dec 2009

Ahojte,

prajeme vám krásne a ničím nerušené vianočné sviatky, veľa radosti s drobcami a tiež veľa darčekov!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre