Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
25. dec 2009

lusi tak papapapapapapa 🙂 (ak te teda mangelik laka k sebe 😝 )
traky ale este by sme mali na nejaku koncorocnu zurku skocit. 😀

babyzuzana
25. dec 2009

a krasne Vianoce 😀 😝 po Vianociach 😉

traktor
25. dec 2009

lucim ta podme...opijeme sa z mlieka....aka je prva pomoc, pri otrave mliekom? 😕 😀 😀 😀 😀

traktor
25. dec 2009

zuzi, tiez si prisla po premie? 😀 😀 😀

brinzulka
25. dec 2009
babyzuzana
25. dec 2009

ake premie?

babyzuzana
25. dec 2009

brinzul, to je skor jezisko nie? 😉

traktor
25. dec 2009

alelucim dnes rozdava.... 😀 😉 a vidim , ze aj brin....ja si ju zoberiem , je krasnucka ....budem mat miny parik...das? 😝 😀 😵 😵 😵 😵

brinzulka
25. dec 2009

sa lucim...bo sa tu natahujeme o PC 😠 😖 😀 ...andrejko si kvakoce na deke 😉 ...zajtra ideme na obed babke...dnes sme boli u jednej , zajtra u druhej...sme si to pekne vybavili tieto sviatky 😵

tej foto mi bolo luto...teda toho, ze som sa nasla len ruzova...ale uz ma to preslo...

traktor
25. dec 2009

brin ale aspon som ta spoznala celu, nie len tvoje oko...... 😉

brinzulka
25. dec 2009

jaaj...jezisko 😀 😀 😀..
o hole ritule na joj plus

brinzulka
25. dec 2009

nabuduce popisem ...idem zachranit dieta a mm poslat tutaj...nie rovno k Vam 😉 😀 ...trak tesi ma, ze sme sa spoznali 😵

lucim
25. dec 2009

brin povedz andrejovi, zednes mas prednost s pc ty. 🙂
jaaaaj aky je andrysek sladky v tej osuske. 🙂 🙂
zuz traky, ale tie premie musime prepit na tej mliecnej zuzke. 😀 a prva pomoc - zajest to babovkou. 🙂

traktor
25. dec 2009

joj lucim ta to nie je prva pomoc....to rovno vyplach zaludka.....teraz po tych sladkych hodoch este babovku...ta ma hned vystre....a chudak zachranari......taku tiahu niest...... 😀

babyzuzana
25. dec 2009

ja som vcera tlacila piate cez deviate a v noci ma tak strasne bolelo brucho, ze az! koniec! ani vygrcat sa ani vysr.t ☹
inak Vianoce sme dost odignorovali, ani stromcek sme nemali, ani darceky sme si nedavali, iba Davidovi... 😉

babyzuzana
25. dec 2009

babyyy kde sa vsetky flakate? dojdem sem na pokec 😉 po vyse tyzdni a tu nikto? no tototo!

traktor
25. dec 2009

aj tak si myslim ze najkrajsie vianoce budu az o rok, to uz drobci budu viacej vnimat.....tym nechcem povedat, ze tohorocne boli skarede....ale chapete...ze? 😉

traktor
25. dec 2009

ta neviem, zuzi asi zoberieme sefovej premie a podelime sa? vies kolko mlieka z toho bude naviac.....sa uchlasceme k smrti.....ci k smotane? 😀 😀

lucim
25. dec 2009

sooorrryyy, som kojila a uspala matka, uz je v postielke . 🙂
nist mi nebudete brat, uz som tu.
u nas dostala par darcekov babka odo mna - vitaminy, kremy, parfumik, drahemu ja len 1 parfum a on mne hrnceky (bo som konecne chcela mat rovnake v kuchyni a on si pamatal moj vyrok) a holitko a cd mullera. pekarnicku sme pohladkali.

traktor
25. dec 2009

lucim tak beriem spet, maly magister ma prednost 😀 😵 😵 😵 , tak pekne vianoce ste mali.... 😉 u nas boli vianoce hlavne o detoch a pre deti, darceky pre nas sme si rozobrali uz skor....napr. mixer....bo ako by som chystala tie dobroty bez neho.....a zabudla som ho pohladkat....ten mixer... 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
25. dec 2009

a mame noveho clena domacnosti.....skrecicu 😕 miu 😀 😀

lucim
25. dec 2009

preeeesne ako vravis, uz viem, ze vianoce su pre deti a vychtnala som si to. matko bol tak krasne nedockavy, kym tato rozbalil krabice, hned chcel vsetko chytat, nadhera, a o rok to bude este lepsie. 🙂

v nedelu ideme do bojnic - k braskovi a otcovi, roznasat darceky. do martina nepojdeme, babku si este nechame u nas.

lucim
25. dec 2009

traky tak vitame noveho clena domacnosti. my sa tesime na psika, aleaz niekedy neskor. este stale nemame branu.

lucim
25. dec 2009

traky a co este ste si rozobrali skor? 🙂

aspine
25. dec 2009

zdravime a posilame vanocni pusinky 😵
vcera uz jsme to nestihli tak dodatecne vam vsem prejeme krasne proziti tech nejkrasnejsich svatku v roce a pro nas vsechny jsou letos jeste krasnejsi, protoze mame u sebe ty nase zlaticka 😵 😵

co se tyce toho naseho zlaticka, tak nejvic se ji libily svetylka na stromecku a maslicky od darecku 😀 a asi nejspis vyciti ze se deje kolem ni neci zvlastniho, protoze vecer nemuze zabrat a usina az tak kolem pulnoci 😅 dneska se to opakuje zas 😉 asi ma hodne zazitku z jeziska, cukrovi, darecku a lidi kolem 🙂

a jak se mate vy?
jdu vas trosku procist 😉

traktor
25. dec 2009

no....aj matko sa teraz velmi zmenil, je fakt ako si pisala ako taka opicka, vsetko chce vidiet, vsetko chce chytit, ....a najlepsie z mojich ruk, a ja mam co robit aby som ho udrzala.....lebo to su take rychle pohyby......ze niekedy normalne nestiham....ale potom ho to premoze a hned zalomi....a funi.....ako stary chlap....a este ta jeho radost ako som pisala do toho / zvuky ako havo/ ....neskutocne..... 😀 😀 😀

traktor
25. dec 2009

lucim tak ja vecsinou veci do kuchyne...cim to je ze furt dostavam vsetko do kuchye 😀 😀 a mm zimne kolesa.... 😉 a aj skrecok k nam prisiel o 2 tyzdne skor....lebo som nechcela naposlednu chvilku, aj to uz bol problem ho zohnat, v jednom nemali vobec a v druhom len 1 dievcatko aj to je nase 😀 😀 ...a pekarnicku sme zatial vynechali....bolo toho teraz vela, vsetko naraz nam poodchadzalo v dome a museli sme dokupovat + matko+ krsna....takze , ...ale jej cas este pride..... 😉

lucim
25. dec 2009

ahoj aspiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂
zdravime markytku duracellku 🙂

traky zase zacina este krajsie obdobie, tie nase deticky su fakt uzasne, je taky, ze mama vie najlepsie co chcem a ja mu to samozrejme plnim. aj tatinko sa to snazi chytat. je to fakt moj mojkaci pritulny sikovny simpajzik 😝
a tiez je niekedy problem ho udrzat. uz ho pouzivam ako pinzetu ked chce nieco zdvihnut - naklonim, natiahne sa, zoberie. 🙂

traktor
25. dec 2009

lucim.... 😀 😀 ...u nas je problem uz aj fotit, ked vidi ze mam fotak tak jednu zviskne, pusti slinu a podmeee, to je taky hod po fotaku, ze je poblem ho udrzat....a ked ho schovam, pusa dole, ocka plne slz....betar, uz vie ako na nas... 😀 😉 😵 😵

traktor
25. dec 2009

ahoj aspi, aj tebe krasne sviatky....a moze byt, teraz same zmeny, kopu navstev, tak deticky maju vela vzruchu, tak nemusia tak spavat ako predtym...aj ked u nasmoze aj traky 😀 padat a matejovi je to jedno.....maco jeden 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre