Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
29. dec 2009

nie je nad super kolegov a šéfov, ked si rozumejú 🙂
ono sa to aj tak nedá presne dodržiavať všetky rady a postupy...myslím, že každá robíme najlepšie ako vieme 🙂 začneme tiež s mrkvičkou, potom zemiačik(tie máme domáce) a postupne ostatné zeleninky..a presnidávok je plná polica 😀 už nech je tu 9.1. 😀

inneska
29. dec 2009

zase je kopu hodín, idem na kute...dnes do písania 🙂 🙂 papa a dobrú nocku prajeme 🙂

lucim
29. dec 2009

to bude naozaj o chvilu.
my si so sefkou rozumieme, je to kamoska. 🙂

lucim
29. dec 2009

dobru nockuuuuu 😵

inneska
29. dec 2009

necelé 2 týždne, tak sa na to teším a na to flakaté oblečko a zeleninku po celej izbe 😀

lucia32
30. dec 2009

Ránečko... 🙂

ani3012
30. dec 2009

nazdar,ja som sapala asi 4 hodiny 😝

ani3012
30. dec 2009

Dobré ránko!
Streda - 30 December 2009

Dnes majú Matyáš,Jakub a Miška presne:
kuchy...........30.6...................Matyáš .........má 6 mesiačikov
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub ..........ma 6mesiačikov
zuzinaaa........30.7..................Michaela .......má 5 mesiačikov

Všetko najlepšie mesačninkám 🙂 😵 😵 😵
Meniny oslavuje: Dávid, Lotar
Meniny oslavuje v ČR: David

Všetko najlepšie Dávidkom k meninkám 😉

Kalendárium:
Deň vyhlásenia Slovenska za samostatnú cirkevnú provinciu

vtip:
- Jano, hádaj, čo mám vo vrecku? Začína to na P.
- Peniaze?
- Nie, pollitrovku! A hádaj, čo mám v druhom vrecku? Začína to na E.
- Deži, to naozaj neviem!
- Ešte jednu!

A ní š Patrik má dnes 6 rokov! Cmuk ! 😉

voskovka
30. dec 2009

dobre ranko.....všetkym Dávidkom špeci tomu našmu naj naj k mneinkam...vymesačnikom takisto....
za noc nam tooolko nasnežikovalo...jooj to dnes bude sankovačka. 😀 ...idem rychlo uvariť,aby sme mohli hned vonka...peknučky dnik

ani3012
30. dec 2009

čau vosky
u nás pršalo ☹ samá voda.Večer ešte snežilo ,potom neskôr dážď so snehom a potom už len dážď.
Všetko najlpešie Dávidkovi 😀

lucia32
30. dec 2009

Som sa zabudla na nete 😝
Výmesačníkom všetko najlepšie, Patrikovi gratulka k 6. rôčkom a Dávidkom, špeci voskovkinmu a brinzulkinmu k meninkám 🙂
Ja som dnes spala dobre 🙂 , srnka zaspala o pol 8, o pol 11 sa zobudila, naládovala som ju kašou z fľaše a zobudila sa až 3/4 na 5, to už sa tvárila vyspato, tak sme posedkávali do pol 6 a potom som ju ešte ukecala spinkať a potiahli sme do 7 🙂

blani2
30. dec 2009

Dobré ránko 🙂

taky gratulujeme všem dnešním oslavencům. My jsme hore od 7, což už u nás klasika. Vždy si nás Kubula vyvolá, že chce k nám do postele a tam ještě blbnem tak hoďku. Pak jsme si pohráli, posrandovali a už zase spíme 🙂

Jinak u nás je deštivo. Večer padal sníh, ale do rána vše roztálo ☹

lucia32
30. dec 2009

Blani ahoooj...u nás zalietava taký mimisniežik 😀 , ale cez noc trochu nasnežilo...

lucia32
30. dec 2009

Idem si kúpiť nejaké raňajky, o chvíľu som späť 😎

jennna
30. dec 2009

ahojky ahojky....je tu takto z rána niekto, kto má domácu pekáreň chleba??? potrebujem radu....neviem ako mám upiecť chlieb z hotovej zmesi...

dostali sme pod stromček Moulinex....a v návode takúto možnosť nemám.... a na škatuľkách od chleba je písané pre pekáreň Eta program "sprint"...čo je asi rýchlopečenie....ale na našej pekárni je rýchlopečenie, len pečenie, bez zahnietenia a kvasenia...len čisto pečenie 60minút...

PORADTE MI!!!!!!

blani2
30. dec 2009

Ahojky Luci, Natálka supiš spinkala 😉 My už jsme hore, naše 30 minutovka vypršela... 😝 jdu něco požehlit a pak hurá do města. Musím do Dm, včera se Kubíkovi doslova rozpadl kartáč na hlavě 😀 a taky teploměr do vody nějak nefunguje. Spojíme to s obědem venku, nechce se mi vařit 😉

lucia32
30. dec 2009

jennn, máš šťastie, ja mám moulinexku a dokonca som tento chlieb piekla po sviatkoch...

blani2
30. dec 2009

Ahoj Jenn, máte ten Moulinex i na bagety? My používáme směs kilovku z Lidlu. Půlka je na jeden chleba. Dám program 3, váhu 750 g a střední úrověň propečení. Celý program trvá asi 3.5 hoďky.

lucia32
30. dec 2009

Blani...tak peknú prechádzku....
jenn a aký typ pekárne máš....ja som do našej šupla zmes, priliala vodu a stisla gombík na rýchlopečenie, to je miesto 3 hodín, len 2...je to také prepínatko kde sa nastavuje farba kôrky....

lucia32
30. dec 2009

jennnn????

jennna
30. dec 2009

ďakujem vám....hej blani, presne máme tú zmes z lidlu....takže si mi super pomohla, presne to som potrebovala!!!

a na bagety to nemáme....

vďaka ste zlaté, idem sa do toho pustiť!!

blani2
30. dec 2009

Jenn, směsi z Lidlu se nám nejlíp osvědčily. Hlavně ten vícezrný, mňam! 🙂

traktor
30. dec 2009

dobre ranko, vsetkym oslavencom vsetko najlepsie 😵 😵 😵

lucia32
30. dec 2009

Traky 😀 zachraňuje ťa pred salonkomaniou? 😀

brinzulka
30. dec 2009

cafte baby....

vsetkym vsetko naj...a dakujeme....

u nas snehu. vody....sme vcera mali myslienku, ze pojdeme na Oravu do nedele...skoda, ze rychlo niekam utiekla a uz sa nevratila...normalne mi luto je...ze sme sa nepobalili.

traktor
30. dec 2009

lucia zabudnute salonky, tak co s nimi.....nech si ich chalan aspon ovonia..... 😀 😀 😀 😀

traktor
30. dec 2009

a u nas krasne bielo, este stale snezi, deti brali sanky, boby.....a davaaaaaaj na kopec...huraaaaaaaaaaaa sneh 😀

lucia32
30. dec 2009

brin...na Orave dobre, na Orave zdravo 😲 pískací 😀
trak...aj u nás niečo biedne leží na tráve, ale na sánky to nie je 😝

lucia32
30. dec 2009

Ešte mi treba skočiť na socku odniesť mame jeden papier...sa mi nechce 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre