Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
15. feb 2010

baby Patrik mi od tej štvrť na 5 zaspal a v kuse spinká.....som zvedavá,ako mu bude,keď sa zobudí.

brusinka.pusinka
15. feb 2010

Ani doufám že mu bude líp my už neteplotkujeme naštěstí i jsme začly papinkat 🙂 tak snad bude líp jen mlíčko odmítáme pít raději ze lžičky vše vařené mňam , co teče bléééé 😀 😀 😀 😀 . Kočárek je pěkný jen ty kola přední jsou moc malé na mě 😉

lucim
15. feb 2010

ani v noci sa zobudi a bude sa chciet hrat, ze uz mu je dobre. 😉

vinka
15. feb 2010

Ahojte babenky. 😉 No čo máte nové?Idem vás trošku počítať. 🙂

ani3012
15. feb 2010

už je hore a že ho nič nebolí 😵 - chrípka...trochu vyležal a už je lepšie.Len ten karneval ma ser..

lucim
15. feb 2010

brusi jeeeej, vy uz mate tu siltku doma, super je 🙂
idem najst kabel a pohrat sa s videom. 😝

brusinka.pusinka
15. feb 2010

lu jj je parádní, už aby bylo teplo 😝

lucim
15. feb 2010

ANO, uz aby bolo TEPLO. nemusi byt horuco, ale tato zima je fakt nejaka moc dlha.

brusinka.pusinka
15. feb 2010

No nic babulky dobrou nocinku přeji a žádné strasti jen sladké sny 😵 😵 😵 😵

blani2
15. feb 2010

Ahojte bambulky,

Brusi, Karamelka je prostě slaďounká 🙂

já vás jdu jen rychle pozdravit, protože mi očka klipkají. Bylo tu téma sporťáky a golfky. Tak my jsme ještě v hlubokém Bolderu a chcem být do jara. Zatím máme ještě trochu fóra. Pokud je Kubík déle vzhůru v kočáru, tak už ho dávám do sedu, aby mohl objevovat svět. S hlubokou korbou jsem maximálně spokojená. Uvidíme, co sporťák, je prý trochu menší a my trochu větší...tak jsme si to pojistili koupí golfek

http://www.detskyruzek.cz/kocarky/golfky/ingles...

máme ji z bazárku, v super stavu, už aby bylo TEPLO 😵

všem přeji dobrou noc, cmuk 😵

pirinka
15. feb 2010

ahoj babulky 🙂

hlásím, že riťulka už se hojí, zoubeček ještě nikde a plazení taky nevidno 🙂

ani; posíláme Paťovi na dálku sílu ať ty bacily brzy přemůže

já už chci taky teploooooooo ☹ . Zima už mě neba a těším se na výletění s kočárem a teráskování 😀 😀 😀

řešíte kočárky? Naše se naštěstí ještě vejde do hlubokých kočárů co máme, tak tam musí ještě chvíli vydržet, ale když je třeba trochu ji přizvednu aby měla přehled. Až se oteplí, tak už asi vytáhneme sporťák. Máme ho k trojkombinaci a je prý dobrý, tak doufám, že se osvědčí

jennna
16. feb 2010

ahojte babule....

zas sa hlásim po dlhšej dobe...

Dianôčka ešte stále soplíkuje...ale dúfam, že to zostane len pri tom, že to nebude horšie....takže stále bojujeme s vysávačom....
už vydrží pekne sama sedkať...ale sama sa neposadí...premiestňuje sa ako "break-dancer"...ale plazením sa to nazvať nedá...
zuby nič....
no a vykeciavame sa...tento krát po nemecky...že "bau bau bau"....a ja neviem, čo mám kúpiť... 😀

už sa teším na kupko...ale kvôli soplíkom to ešte neriskujem...už nám to riadne chýba!!!

a baby....potrebujem "nutne" hopsadlo!!! neviete o niečom??? radšej by som také, čo sa dá prenášať, nie také na zavesenie do zárubne... hrozne sa mi páči Fisher-Price.. ale je drahé...ale asi ho kúpim...čo myslíte???

jennna
16. feb 2010

a včera som v lidli kúpila plienky v akcii.....20balíkov.... 😀

lucia32
16. feb 2010

jenn ahoj...skús pokukať tie hopsadla na bazarikoch, myslím, že aj majka kúpila, som tu dávala link...ale niekto asi voskovka písal, že ho našla, nové, za 110 €, tak jej písni...

lucia32
16. feb 2010

A tie plienky v lidli som akciu videla aj ja...už si ich skúšala? aké sú? my máme ešte stále zásoby od vianoc....

jennna
16. feb 2010

luci dík....

ja som mala vzorku od adky...takže som ich mala odskúšané....sú celkom dobré....žiadna imidžovka...ale sú dobré....

lucia32
16. feb 2010

Len preto sa pýtam, lebo ja som mala možnosť kúpiť lacnejšie lekarnove plienky Fixies a nie sú dobré, ked sa viac zacikajú uvolnujú sa z nich guličky 😝

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Krásné raníčko sluníčka a všem oslavencům a oslavenkyím vše nej lepšejší a nejkrásnější 😵
Jennka kukni inzeráty tam bývaj ty hopkadla ale jsou drahé.a plenečky máme i my jsou ok však není vidno pod gaťkami 😉 🙂 🙂 🙂
Ahojky Lucinka malá je krásná sněženka 😝

lucia32
16. feb 2010

Brusi ahoj, dakujem pekne...ani Karamelka nie je zlá krotiteľka velbloudu 😀
A ked púozerám na tie hopsadla, väčšinbou cena okolo 140...ale ak je pravda, že voskovka má niekde v zálohe za 110, tak dobrá kúpa za nové 🙂

ani3012
16. feb 2010

Náš Maťko má dnes 8 mesiačikov -fíha 😵 😵 😵
traktor...................16.6..................Matejko

Sárka (správne že? 😀 ), Jakubko a Lukáško majú dnes 7 mesiačikov 😵 😵 😵
raona.....................16.7..................Sárka
zuzulka7.................16.7.................Jakubko
majuska29..............16.7..................Lukáško

Meniny oslavuje: Ida, Liana, Pamfil, Pamfília
Meniny oslavuje v ČR: Ljuba , Danuta

lucia32
16. feb 2010

Ty páni...to už je zas 16? 😀
Tak Matejkovi, Sárke, Jakubkovi a Lukáškovi všecičko naj k výmesačninám 🙂

jennna
16. feb 2010

lucka dakujem...presne to som myslela....niečo vyberiem....a kúpim....

ani3012
16. feb 2010

baby ale tie golfky sa mi zdajú byť horšie,kedže majú dvojité kolieska..alebo nie? Ja neviem...Tuším kúpim aj trojkolku,aj keď sa mi nepáči,ale včera tu hodil ktosi celkom pekný link.

ani3012
16. feb 2010

a za budla som tam deťurencom dopísať,že všetko najlepšie 😀 😉

jennna
16. feb 2010

tak aj ja sa pridávam ku gratuláciám!!!! nech ste zdravučké a šťasnučké detičky naše!!!

práve mi volal mm...že zobral ďaľšie dva kartony tých plienok....ďaľších 20balíkov...ale tentokrát som mu povedala, nech zoberie o číslo väčšie....lebo to by už nevynosila..... 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Ani nejezdí se s ním špatn já ho tu u nás vydím denně ve městě a pohodlně zvládá i mírní terén proto jsem pořídila budeme ho brát hlavně na výlety a na dovču, jinak bude ve sporťáčku.a později možná budoou jen golfky na takové to přecházení až bude chodit sama 😉 a nebude chtít se vozit 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre