Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
18. feb 2010

co budeme robit z jablk tento rok? 😉

brusinka.pusinka
18. feb 2010

lucim já dělám křížaly a přesnídavky , nic se mi nekazí tak budu pokračovat a budu vařit a zamřažovat dřeň jako každej rok 😉

brusinka.pusinka
18. feb 2010

a jěště dávám jablíčka do zelí a křenu 😉

ludka77
18. feb 2010

baby aký jogurt dávate svojím láskam??? niekde som čítala že nemôže byť nízkotučný ani odtučnený, ktorý chutí vaším drobcom?? Ja osobne jogurty nemusím tak sa v nich ani moc nevyznám 🙂) a dávate im aj cestoviny??

jani74
18. feb 2010
traktor
18. feb 2010

my sme zacali sabi bielym jogurtom, potom vselijake co zo zivou kulturou, probioticke, a teraz uz aj ovone, vsetky mu chutia, matko je jogurtikovy, presnidavkovy....vlastme dobry jedak je celkovo/ 😀 😀 😀 zeby po mne? 😀 😀 😀 / cestovinky tiez papa, striedame s ryzou, zemiackami...

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Ludka ahojky my dáváme Karamelce jogurt z jejího mlíčka dělám ho v jogurtovači, jinak vím že musíš vyzkoušet každé dítko má rádo jiný 😉 a můžeš dát i nízkotučný i smetanový záleží na tobě. Já dávám těstoviny a to hlavně pohankové, rýžové a hlavně bezvaječné nebo dělám strouhající těsto 😉

Jani krásné věci jen jsem češka tak sorry 🙂

traktor
18. feb 2010

...a oblecko nam netreba , ja som mala teraz nakupnu horucku na mimibazariku, som pokupila tooooooooooooooolko veci, ze aj leto uz mame vybavene, uz len sandalky a slnko a huraaaaaaaaaaaa teplo 😀

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Traky my už jsme také zase papkáči, dneska zblajzla čočku +mrkev+ telecí masko+ brambůrek 😝 😝 😝 a přesnídavky miluje i malá

vendulacky
18. feb 2010

ahoj, tak jak jsem dneska psala, že mi malá spí přes den 30-60 min, tak dnes spala dopo 2 hodiny, musela jsem jí zkontrolovat, měla jsem normálně strach jestli vůbec dejchá...a tak jsem jí vstupem do ložnice vzbudila, možná by drnda spala ještě dýl🙂
Ted je venku se sousedkou, včera i dnes mě byla poprosit 14ti letá sousedka, jestli může jít vozit. Tak jsem jí emmu dala, včera jsem trnula, dnes už je to lepší, ale stejně mám divnej pocit, najednou nevím co s časem a emuš je venku s cizím člověkem...ale byla spokojená, tak snad bude vše v poho i dnes.

ludka, já kupuju jogurt od HAMI, tak jsem si jistá, že je stopro pro tak malé děti ;)
http://www.mujobchudek.mojedite.cz/index.php?pa...

ludka77
18. feb 2010

my tiež nemáme problém s papaním, od prvej lyžičky papáme normálne akoby sme sa s lyžičkou narodili, akurát som jej ešte nedávala cestoviny lebo kade tade čítam aj kamošky hovoria každá inak tak som z toho debo, jedny vravia že musia byť bezlepkové, ďalšia že stačia bezvaječné, tak neviem.
tak skočíme už aj na jogurty 🙂

vendulacky
18. feb 2010

brusi, potřebovala bych tě na kurz vaření, abys mi všechno hezky ukázala jak na to.. 🙂

traktor
18. feb 2010

http://www.youtube.com/user/matejkovamamina dalsie starsie video, tu uz sme hopat vedeli, a tuho rozmyslali, ci zacat liezt alebo nie 🙂

ludka77
18. feb 2010

vendulacky dik, hneď zbehnem do lekárne či ho nemajú, ak nie tak mi ho objednajú, lebo v obchode som ho nevidela.

traktor
18. feb 2010

inak je zaujimave , ked porovnavam vsetky nase videjka, za aky kratky cas tie deticky postupuju dalej.....este prednedavnom sa nam az rucicky triasli, ked chytil lopticku, nijak mu to neslo, dnes urobi jeden hmat a ma ju....uzasne je to pozorovat 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Vendy jdi ty vaření není věda jen musíš vařit ráda a s láskou 😀 😀 😀 😀 to jsou slova mojí maminky 😀 😀 😀 😀 Traky Matějko je tak šikovný jůůůůů na cmuk cmuk

vendulacky
18. feb 2010

traky, tučňák kamarád🙂 láska na první pohled🙂

vendulacky
18. feb 2010

přes ten obchod můžeš objednávat i na slovensku 😉

brusinka.pusinka
18. feb 2010

an jsou sladkééééééé obě 😵 😵 😵 😵

ani3012
18. feb 2010

Ďakujem brusi 😉 fotky hodím potom,idem na poštu a večer tu budem .Papá 🙂

vendulacky
18. feb 2010

traky, taky jsem na to nedávno myslela 🙂 a až budou první krůčky, se těšim na ty naše videa! 🙂

brusi, jo s láskou..to já vařím, třeba včera jsem si POPRVÝ udělala čočku a je výýýborná 😀 Ale pro prdolu mám trochu strach, nějak jsem fixovaná na miminko-mlíko a mám strach jí dávat nové "člověčí" potraviny...ale my si zvyknem 🙂

vendulacky
18. feb 2010

ani, super, sice tě neznám, ale malá je celá ty 😀 je to taková bambulka malinká

vendulacky
18. feb 2010

jdu si udělat latéééé a fláknout se na gauč (přece nebudu uklízet) 😀 Je tu takovej nezvyklej klid a ticho...

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Vendy malé vařím červenou čočku já ji jedla i v těhu a třeba můj bratr má problém se střevy a tuto čočkumiluje nic mu nedělá 😀 😀 😀 a malá baští všezatím žádná reakce, takže budeme mít dalšího jedlíka doma 😀 😀 😀 😀 včera se manžovy přicucla na mandarinku a když ji odtáhl začala příšerně řvát, nakonec jsem musela jeden měsíček oloupat a dát ji jen dužinku joj jak mlaskala 😵 😵 😵

lucia32
18. feb 2010

čaute mamulky...kúpila som baklažan...ako na nho? 😀 Ja viem, nožom...ale čo dalej? Nasoliť aby vyšla horkosť a potom len uvariť?

traktor
18. feb 2010

brusi...to uz je stare, matko uz je teraz ako stihacka....on stiha ja nie 😀 😀 , ani krasne su tie princezne a evicka uz je aka velka kocka 😉

traktor
18. feb 2010

a este som chcela ku ineske, juj sa tesim s tebou, ze mate dobre vysledky 😵 😵

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Traky já vím že je starší ale i ztak je to fiškus
Já baklažán zapékám s rajčaty a sýrem a bazalkou a mletým maskem a pak podávám s bramborem

vendulacky
18. feb 2010

tak jsem si udělala kafíko a zvonek 😀 už jí tu mám béérušku...

lu, baklažán, hm a jak to vypadá? 😀 😀 Je to ten bílej lítací talíř? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre