Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
18. feb 2010
brusinka.pusinka
18. feb 2010

Vendy to je princezna okatááááááá 😵

nina41
18. feb 2010

Ahojte 😵
Dnes som bola s riškom na poradni važi 6 920 g a 68 cm,sa mi to zda malo 😕
Ale podla doktorky jeto v poriadku,tak neviem.

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Nina ahojky no co naděláš není cvalík ale pokud lékař není znepokojen buď klidná 😵

lucia32
18. feb 2010

Brusi...jej to je mnamka, ale ja som myslela pre malú 😀

brusinka.pusinka
18. feb 2010

luci tak nej je vařit s jablíčkem nebo hruškou a můžeš i přidat mrkvičku , a řýži to malá také ráda baští 😉

lucia32
18. feb 2010

hrušku i jablíčko máme, aj mrkvičku...tak budeme dnes robiť mnamku na zajtra...a pridáme ryžové cestovinky a kruti masíčko 😀 cestovinky som kúpila uvidímeako budú chutnať...

acerka
18. feb 2010

...som nasla mňamky pre drobcov 😅

vinka
18. feb 2010

Ahojte babenky.No včera mal u nás úspech zemiak s uhorkou ale čapala jak divá.A dnes som urobila kuracinku zemiak a,že ako jejpolahodím uhorečkou v tom.A ona to vôbec nechcela jesť. 😒 Neviem čo zajtra uvarím.Musím sa inšpirovať na nete. 🙂

traktor
18. feb 2010

matko dnes papal miesanu zeleninku s kuracim meskom a cestovinkou a spapal 240 poharik a za tym 150 cajik....potom chrapal 2 hodky a dal si tekvicovo mrkvovu vyzivku a veeeeeeeeelmi mu chutila, som kupila v tescu, ze na skusku, tak este musim zabehnut kupit

ani3012
18. feb 2010

super! Na 9 mesiacov by sme mali mať minimálne 6,7 cm.Do 9 mesiacov chýba ešte 2 týždne a už máme o 100 gramov viac ! Chíápete? Sa tak strašne teším ,že Evička to dohnala 😵 😵 😵 😵 😵

Inak stertla som na Kramároch monr , super maminka, len som ju nepresvedčila na KE 😝 😒

ani3012
18. feb 2010

6,7 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pirinka
18. feb 2010

dobrý večer ve spolek 🙂
právě mi tu řve mrňousek jak viktorka u splavu, ale já nepovolím...to by bylo aby se konečně neuspala 😉 ☹
brusi; nechceš nám vydat nějakou minikuchařku,,,bychom si jí rozebraly 😀

maximilian
18. feb 2010

Ahojte babeny, idem vás všetky pozdraviť.
Máme sa fajn, občas nakuknem, ale cez deň nestíham písať. Alex spí cez deň len 2x a to niekedy len po 30 min. Dnes spal dokonca len raz a to od 11 do 12,15 a do večera do ôsmej frčal ako duracelko. Normálne nechápem kde berie energiu. No a do toho Max, ktorého mám doma zo škôlky, kým sa trochu neoteplí, tak máme veselo.
Deťúrence sú vštky krásne, niečo som stihla popozerať.
Inak s papaním nemáme problém, Alex je ako malá piraňa, ked vidí niekoho jesť hned slintá a hnevá sa, že aj on chce.
🙂
Inak máme 9400g a 71 cm.

ani3012
18. feb 2010

maxi čo sa robíš ? Mne Evička niekdy spí 4 krát po 15 minút ! 😀 😀 😉

piri 😉 DETTO...nijako sa jej nepáči,reve jak pavian ,jesť nechce,vykakaná je smädná tiež nie,ale plakať bude.Chcela mňa,ale makoniec stačil aj mm

acerka ! supiš foro! To si stiahla z neto,alebo niekto známi? 😕 😀

brusi! Už nevar toľko,lebo si pripadám strašne neschopná a zlá! My sme zatial len pri troch menu:
zemiaky + brokolica+ mrkva
zemiaky + karfiol + mrkva
zemiaky+ kur.prsia + mrkva
😀 😀 😀 😀 😀 😀

pirinka
18. feb 2010

ani...taky mám pomalu komplexy z brusi...ale spíš to bude tak, že my jsme normální matky a brusi je extrém 😀 😀 😀 . Promiň brusi 😅

viktorka stále drží 😖

ani3012
18. feb 2010

som vyhrala !!!!!! 😎
víkendový pobyt All inclusive Letanovice 😀

ani3012
18. feb 2010

priri ! Si to zabila (ako hovorí moja 14 ročná sesternica ) 😀 😀 😀

pirinka
18. feb 2010

ani 😀 😀 😀

téda to bude relax 😉

ani3012
18. feb 2010

a mala je stále hore ? My aj man. povinnosti stihli. MM som sa ešte vyhrážala , že z mojej strany nem koniec ,tak ma poslal na koňa sa odreagovať 😀

ani3012
18. feb 2010

piri,daj si do google Letanovice a uvidíš ten relax!
Ti ho bez provízie prenechám! 😀

pirinka
18. feb 2010

ani 😀 😀 😀 ...tak takový relax tay nechci 😀 😀 😀

jj, stále je hore...má výdrž mrška ☹ . Už to několikrát vypadalo, že se utiší a usne, ale to jen asi poslouchala co my na to. Zatím to vydržela asi hoďku a půl, tak jsem zvědavá jaká bude noční 😒

pirinka
18. feb 2010

už je tam asi 3 minuty ticho...bojím se jít podívat 😅

ani3012
18. feb 2010

ty si jak jááá 😀

ani3012
18. feb 2010

ale som rada,že sú tu češky,aspoň môžem rozprávať po záhoracky...ale čo budem robiť v KE ? ☹

ani3012
18. feb 2010

si tu sama píšem ? Nikoho na FB,Nikoho na skype....nikoho na MK...........asi prestanem piť.......alebo fajčiť....(inak nefajčím vôbec a pijem teraz)

pirinka
18. feb 2010

ani já jsem tůůů 😀 . Malá byla skoro čtvrt hodiny sticha a když jsem se šla kouknout, tak na mě valila oči mrška jedna...teď zas začala 😠 . Ach jo. Vydržať, vydržať

já su zase rada, že si oživím slovenčinu 😉

ani3012
18. feb 2010

aj Evička to tak spravila.Mala cez seba deku prehodenú,ale nevšimla som si ,že hlava je ku dverám a ako ma zbadala,tak deku dala zo seba dole a začala skákať ako kapor.Kto nevie ako,tak zajtra vložím aj video 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre