Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. mar 2010

traky, pomahas si vyborne 😉

lucim
11. mar 2010

idem si zobrat suchy rozok a caj. ranajky.

traktor
11. mar 2010

tak dobru dietnu chut...ja este nemam narok az neskor...dieta nepusti 😀

lucim
11. mar 2010

jak neskor, rano nejes, poobede nejes, co to mas za hovadinu vymyslenu??? budu ti chybat ziviny a kojis!!!!

samayka
11. mar 2010

ahojte ciculky

tu sa zasa nakupuje vo velkom?? aj ja som čosi už pokúpila... a mala by som aj predať, ale nemám to srdco.. už som si k tomu aj sadla.. ale keď s každou vecou mám nejakú spomienočku, kde sme bolia a aká bola zlatá... bude to ťažké 😀

musím vám napísať... ýchlo kým sa nezobudí vedúca... čo vystrája posledné dni... sedíme na zemi opreté o gauč a ona sa začne na mňa driapať.. niekedy až s takým žalostným fňukotom,aby som jej pomohla... že sa chce pomojkať. a keď už sa mi vydriape až do náručia a ja sa idem mojkať, tak mršinka malá začne vykúkať spoza mojich pliec, že akoby sa cezo mňa na ten gauč a k ovládačom a kde čo lumpačiť... je to také zlaté.. drahý sa rehotal,keď takto priliezla aj k nemu. mal pocit ako skvelý tatko, že sa sýkorka chce mojkať.. a ona ho žaba jedna využila ako schodíku ku sedačke... no až mu slzy tiekli od smiechu, keď cez neho liezla ďalej.

samayka
11. mar 2010

luciii ty si chorulko?? som to nejak nepostrehla, som tu dlho nešmírovala... a dočítať to vaše večerné blues je fuška pri takom akčnom prťolkovi ako je sýkorka...

a všetkým oslávenčekom a aj chorôbkam len to najlepšie

cmuuuk

traktor
11. mar 2010

lucim....som zabudla ze ty nevies citat moje myslienky 😀 ...tak ja som jedla pred chviilkou...tak preto teraz nemozem, preto nemam narok... 😉

lucim
11. mar 2010

samyyyyy ajoooooj, - horolezci horolezkyne horolezcata ..... 😀 eluska zdolava píky. 😀 😀 😀 sikulka. cmukame, teda ja, matko spinka. a to lezenie po cloveku je take roztomileeeee. 🙂
my sme taki veseli kakusovia teraz s matikom. 😉
a vecer sme sa trosku bavkali, tak sa nejak viac stran zapisalo, konecneeeee 🙂

lucim
11. mar 2010

traky no dobre, verime. 😉

traktor
11. mar 2010

sam...zmier sa s tym, ze uz nie len ty.....ovladac je velmi dolezitou sucastou v zivote drobcov.. 😀 😀 ...

traktor
11. mar 2010

lucim drobec je na prvom mieste....kocka mozem byt aj na dochodku...hlavne ze matkovi chuti...a ze sa mu pacim aj z kg navyse 😉 😵 😵 😵 😵

samayka
11. mar 2010

luci - tak aby ste boli skoro fit. kakuška je fajn keď je v norme 🙂))) ja mám už vyše roka opačný problém.. tak by som bola celkom rada keby ma občas tak porádno prečistilo 😀 😀 😀 to vraj na jar treba..

jar.. dnes som odhrabávala sneh... a najviac sa tešila naša hava z toho snehu...

aj ja už chcem jáááááááááááááááááááááááár... včera sme videli letieť divé husy.. tak som eluške vysvetlovala že už ide jar. už viem prečo na mňa tak neveriacky pozerala.. ona počúvala Ilka. ja nie :((((

lucim
11. mar 2010

keby len ovladac ... matko zlikvidoval dalsi mobil svojimi slinami - ten jeho, co som mu na nom pesnicky pustala. uz nehra, a uz ho ani tym padom tak nezaujima. 🙂

lucim
11. mar 2010

samy ahaaaaa, tak to mam brat ako jarnu detoxikaciu? oki, beriem 😀
tak podme robit nejake tie ritualy. idem skakat na jednej nohe v tych novych teniskach, mozno to pomoze. 😝

samayka
11. mar 2010

áno, áno traky, je to ťažká rana, ale zmierujeme sa s tým.. ovládače, foťáky, telefóny... pes... ja som len odrazový mostík... fňuk...

rituály na privolanie jary??? ja by som radšej nejaký rituál na privolanie nočného spánku... fuuuurt nič...

lucim
11. mar 2010

samy vidis, aj s tym nocnym spankom je to relativne, ja som dnes v noci chcela, aby matko pil a on chcel len spat. 😉 zrovna, ked mi plni zelanie, tak sa mi akurat nevidi. 🙂

lucim
11. mar 2010

som si prave zaskakala - a po dllllhom case to bolo zaujimave objavenie pohybu a svalov. 😀

traktor
11. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8021724&tab=0 aha to iste len o cislo mensie a aj lacnejsie 😀

lucim
11. mar 2010

traky, das ju omerat?

traktor
11. mar 2010

samy ja vobec nechapem, naco som matkovi kupovala hrkalky a take tie rozkosne zalezitosti...ved radost z nich mam len ja.... 😀

traktor
11. mar 2010

napisem jej...a podla toho sa zariadim....pripadne tamtej pisnem ci nespusti...

lucim
11. mar 2010

traky na co? lebo kupovat babatkam mobily, fotaky s ovladace by bolo drahsie. 😀

lucim
11. mar 2010

juuuu, keby som mala terezku, tak chodi takto http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=4.52... 😵

riusik
11. mar 2010

ahojte
jejda, vecer som nakukla, nikde nikto, tak som sa vrhla na srbstinu a teraz ziiiiiram ako tela na nove vrata 😀 kolko ste toho popisali...

fnuk fnuk

inak, LUCIM, brusim zub na to oblecko, co si dala link, uz to tu davala myslim majkas, chystam sa to na leto objednat krpatej, ak netrafim velkost, darujem niekomu 😉

mam doma starsieho krpca, tak nestiham tolko toho, kolko by som chcela 😅

brusinka.pusinka
11. mar 2010

Krásný den všem 😉
Oslavencům a zubákům a sedkajícím a všem šikovní našim sluníčkam přejeme vše nej a velký cmuk 😵 😵 😵 😵

TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK Jsem dneska prodla výbavičku Karamelky od narození do teď co už máme malé . Jaj jak mi je smutno ☹ ☹ ☹ Ale zase alespoň bude místo na nové 😀 😀 😀 😀 😀 hadříky 😀 😀 😀 😀

Kuki my budeme družička 😉
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5026591
a frajerky jako Krteček 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5029071

brusinka.pusinka
11. mar 2010

no nic tu nikdo tak jdem ven 😉

lucia32
11. mar 2010

Moja žena mi naznačovala, čo chce na nadchádzajúce výročie. Povedala:
"Chcem niečo, čo zrýchli z 0 na 150 za 3 sekundy.,

Tak som jej kúpil osobnú váhu

A hádka začala.....

😀

lucia32
11. mar 2010

halo, halo...
Naty od napinania na grcku, od hlienky vyskočili petechie na tváričke, tak sa to volá, myslím, krvavé bodky v koži....jaj moje chudiatko vyzerá biedne a plačká...teplotka len 37,2 ale už jej začali tiecť aj soplíky, to je lepšie či nie? Ak sa do rána nepolepší asi s nou pôjdem k dokyne, nech ju mrkne, lebo ide víkend, tak aby sme niečo nezanedbali 😝 A chroptia jej tie hlieny na hrudníčku...stále sú priesvitné....

vendulacky
11. mar 2010

lucia, ten byl jako doooost dobrej 😀 😀

Holky ste mě navnadily s dietama a cvičením, že jsem si hned našla lekci zumby a už jsem přihlášená, příští středu začínám, jen jeden technickej problém, začátek od 17 hod...v půl musím vyjet, snad xaver bude moct dřív z práce 😅
..a hned mám lepší náladu, ještě jsem ani nezačala🙂

samy, to je potvůrka eluška, zkouší mamku co vydrží🙂 Ale ona ti to jednou všechno vynahradí 😉
Vydrž prťka vydrž!! A to vás furt zlobí zoubky?

Jinak zrovna dneska ráno, když se přes můj obličej chtěla emča dostat k nočnímu stolku, jsem si z ní málem stříkla 😀

lu, doufám, že už je blitíčko zažehnaný...si propásla záchodový seance v těhu, tak to ted musíš dohánět 😅

brusi, nedokážu si představit prodávat věcičky, musí srdíčko krvácet ☹

tak já jdu vyprodukovat zase nějakou činnost, emča chrní...jinak peru, mám vařeno, zalitý kytky, vyprocházkováno a ted se vrhnu na italštinu 😝

mata1976
11. mar 2010

ahojte koceny, este stale v klube bezzubych, chceme vyhrat sutaz predsa... 🙂 🙂 🙂

vcera presne na 8 mesiacikov si Emmka prvy krat sadla sama a este si aj zatlieskala 😀 😀 😀

baby, ktora mate kupony do tesca na ryzovu krupicku od nestle 2+2, su to kupony z clubcard alebo nejake ine? lebo mne dnes prisli z clubcard a skoro ma porazilo ake hovadiny mi poslali 😝 😝 😝

PS gratulky oslavencom vcerajsim, dnesnym a aj tym buducim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre