Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
16. mar 2010

malka bruuuuu 🙂
inn aka si zlata, ze ma volas "novym" nickom. 😀 😅
erik spinka?

inneska
16. mar 2010

ani som si nejako neuvedomila, ale sem tam tak volám sesterku a dnes som jej zrovna písala, tak som ju takto oslovila, tak mi napadlo, ked som šla tebe písať 😉 ale kludne ťa tak budem volať 😎

spinkáme od pol 9 😎 maťko ešte buntoší?? 🙂

lucim
16. mar 2010

dnes je zase duracellovy. ale uz ma pomalsie pohyby. 😉 a volaj ma ako chces 😉

inneska
16. mar 2010

som písala ešte jeden wordík...mm musí zajtra vytlačiť a štvrtok na poštu s tým 😝

nech ťa voláme akokolvek, stále si naše zlatíčko 😵

lucim
16. mar 2010

oooo dakujem. 😵 ja som medzitym nakojila a ulozila na spanok. 🙂
zajtra idem na socialku a urad prace a do tesca a do prace. tiez by som mohla kuknut, ci mam vsetky papiere pokope.

lucim
16. mar 2010

a zajtra mi drahy kupi rucny maly vysavacik, hurrraaaa 🙂

inneska
16. mar 2010

eričko sa zobudil s velkým plačom ☹ asi tie žuby 🙄 ale prsko ho ukludnilo a spinká dalej 😅

ja som písala výpoved životnej poistke 😝 asi nebol od veci ručný vysavačik, furtom vyťahujem ten velký..ale zatial si vystačím 🙂 hlavne, nech ti slúži 😉

inneska
16. mar 2010

idem predať telefon...čo som si nový brala z orangu...mm ma nahovoril na jeden a zistili sme, že je to celodotykový..a nemôžem si na neho zvyknúť 😅 tak ho posuniem dalej..

lucim
16. mar 2010

mne sa dizajnovo dotykove pacia, ale napr. na brachovom sa to neda nechtami ovladat. mne tlacitka vyhovuju.
ericko bude mat dalsie zuby?? fiiiha, nech je to bez velkych krikov. matko je tiez teraz zase taky mrncaci. a neviem, ci to zuby alebo ci skusa vynucovat si svoje krikom, alebo aj aj.
poistka ta uz nebavi? ja om tiez jednu zrusila.
a rucny vysavac poradila kamoska s dvoma detmi a fakt to je prakticke, furt nieco dviham a zametam. lebo potom chce vysavac nahradzat matko. 😉

inneska
16. mar 2010

lucka, zbadala som navreté spodné očáky..tak neviem, či sa tie tlačia(vraj by mali ísť až v 16.mesiacoch)ale neskučne všetko kúše a ručičky z pusy skoro ani nevytiahne ☹ aaale poistka, istými nedopatreniami mi tam vznikol dlh(ja som si dala zníženie, oni to neakceptovali, ja s poisťovákom sme si to neskoro všimli a už to nedalo spätne uplatniť na všetky mesiace)tak chceli hned zaplatiť 130€ alebo mi zrušia poistku..tak som im poslala výpoved 😝

inneska
16. mar 2010

idem spinkať, dobrú nocku 🙂

ani3012
17. mar 2010

streda

miran.da...............17.6.....................Karolínka má dnes 9 mesiačikov 😵 😵

všetko najlepšie ! 🙂

Meniny oslavuje: Ľubica, Ľuban, Ľuben, Zbignev, Zbyšek, Ľuba
Meniny oslavuje v ČR: Vlastimil, Vlastimír, Gertruda, Vlastimila, Vlastimíra

Kalendárium:
Európsky týždeň médií a minorít (Online/More Colour in the Media, od 2004)
streda, marca 17 • utorok, marca 23

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Krásný den všem a oslavencům zvlášť velký sladký cmuk. a asi my tu chybí Vojtíšek od Mifinky , ten má dneska myslím 8 měsíců 😉 tak také cmuk 😵
Lucia no prodavaj v Polsku ale je to drahé ale perfektní 😉 to kolokočárek 😉

Inesko Cizrnu vařím uplně do měkka a pak rozmačkám na kaši přidám trošku oleje olivkového a pak už můžeš dělat sčím má Eriček rád. Můžeš na sladko ale i s maskem malá jí tak i tak a chutnáááááá 😉

brusinka.pusinka
17. mar 2010

A mám to
.vink..............17.7...........Chiara
.mifinka.........17.7............Vojtíšek

přidávám jen pro uplnost a velký cmuk 😵

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Vinka tam mělo bejt sakra se mi dneska dařííííí 😀 😀 😀

lucia32
17. mar 2010

Ahojky....
Oslávenčekom všetko najsamlepšie 😲 cmukací....
Brusi...je to paráda, ale nie pre mna a pre naše kopčeky 😀

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Lucinko no já využiji svoje milované drahé kolo koupím e pak jen tu sedajdu a budeme jezdit 😀 😀 😀 😀 jen jestli seženeme malou helmu pro Karamelku 😀

lucim
17. mar 2010

ahojte pusky, tak sa vam hlasime z prace, aj ked sme mali dnes ine umysly, ale crevna chripka zlozila druhu magistru, tak tu musime uradovat cely den my 😒
a vsetkym trom oslavencom vsetko naj. 😉

nina41
17. mar 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Lucim prosim ťa ja môžem uživať NOLPAZA 20mg,,

lucim
17. mar 2010

nina - kojis cez den? pisu, ze by sa mala uzivat, len ked je to nevyhnutne ... mas ju uzivat rano 1x? odporucila by som rano nakojit, az potom podat tabletu, cez den prikrmy, a kojit az vecer a v noci.

ani3012
17. mar 2010

tak sa mi zase niečo podarilo? 😅 Ja som si to pozerala a musela som minule namiesto kopírovať-vystrihnúť,preto mi z tabulky Vojtíšek a Chiarka zmizli. Sa omlúúúvam a brusi veľké ĎAKUJEM !

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Anísku není zač 😉 neděkuj i kronikář se může překlepnout cmuk 😵

lucim
17. mar 2010

BRusi, uz sa tesim na vase bicyklovacie fotecky, ajoooj ani. 🙂
matko sa prave kocikuje pred lekarnou, a spinka.

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Lucimko jojoj já také ale letos jěště váhám malá je moc malušká, ale uvidíme co bude do léta 😀 😀 😀 😀
se má ten Tvůj Maťko 😉

brusinka.pusinka
17. mar 2010

kuk ranní rituál u nás 😉
ttp://www.facebook.com/photo.php?pid=132591&l=95156c6...

ani3012
17. mar 2010

😵 😵 😵 😵
tam vyzerá na viac ako len 8 mesiacov...by som povedala že aj na rok 🙂

lucim
17. mar 2010

brusi jeeeej, 🙂 ona ti tak pekne kludne obsedi? my sme lehatko docasne odlozili, vsak som fotodokumentovala. 😉

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Ani ona klame tělem a je to potvůrka nesmíme ji rušit když má svůj program 😉

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Lucimko jo posedí 30 minut co trvá ten pořad, a navíc je i odpoledne a tak ho sleduje 2x za den 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre