Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
2. apr 2010

trocha smíchu k polednímu menu 😉
Prostitutka stopuje na cestě. Zastaví jí auto, z okna se vykloní chlap a říká: "Co uděláš za tři tisíce?" "Všecko, všecko!" "Tak nasedni, jedeme betonovat!

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. "Samozřejmě že v celku," zavrčí teplouš, "mám snad v prdeli jukebox?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
2. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
2. apr 2010

ahojte, oslavujucim vsetko najlepsie 😵 , pracujucim, praci zdar 😀 😉 ....a odpocivajucim/a lenivym ako ja 😀 /...prijemne lenosenie a objedanie kolacikov urcenych na iny den 😉

duuupka
2. apr 2010

Přeji krásný den, i když u nás teda dneska i sněžilo... pokazil se mi mobil, takže tady teď nemůžu chodit. Dneska jsem u sestry, tak jsem hned zasedla k internetu.

Koukla jsem aspoň na nějaké fotečky a máte ty děti fakt moc krásné a šikovné... btw. jaké kupujete botičky? Maty má hrubý nárt a nějak mu nesedly ani capáčky, tak se trošku obávám, co botičky...

zmurkaz
2. apr 2010

Traky - díííík 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
2. apr 2010

no a vyberaj!!! 😨 ...ktoré? 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
2. apr 2010

Traky nezklamala 😀 😀 😀 😀 😀 našla mnoho 😉
Dupka čusík , já botky jětě neřeším my máme zatím papučky 😉 takže neporadím 😉

traktor
2. apr 2010

tak teraz kukam tie posledne dve asi nie...jedno osobny odber, a druhe....ze nieco s telefonom...tak pokazene nech si nechaju...my chceme kvalitu, za malo penazi, nech dobre vyzera, bez chybicky a nech sa mu zuzanka potesi 😀 😉

zmurkaz
2. apr 2010

dosť ma oslovilo to posledné .... aj Trenčín by mi vyhovoval.....nechcem veľa investovať 😅 😉

zmurkaz
2. apr 2010

ale traki - kľudne ešte daj niečo 😀 😀 😵 😵

zmurkaz
2. apr 2010

babýýýýýýý ....máme náš prvý minikrôči 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....a naše prvé ťap ťap ťap s rúčkami 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no kým sa odváži aj na ďalšie to ešte potrvá ale je to tam 😉

traktor
2. apr 2010

ak ti trencin vyhovuje tak uz aj bez ponho , kym ti ho niekto nevyfukne...lebo po sviatkoch tu uz isto nebude 😉 , aj ja by som ho brala...sa mi najviac pozdavalo, len som myslela ze osobny odber...ale zle som myslela 😀

traktor
2. apr 2010

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....zuzkanka nam urobila radost 😉 ...my sme dako zastali...vsetko po starom....dava priestor statnym detom 😀 😉 ....ale dobre tak, budeme dlho za miminkoooo 😵

traktor
2. apr 2010

no mozno statnym ale hlavne ostatnym malo byt 😀

zmurkaz
2. apr 2010

No asi jej napíšem - len sa musím opýtať mangelíka - či sa opatí preňho vybehnúť 😀 😀

jajona
2. apr 2010

Ahojte,

aj u vás je také na figu počasie?

jajona
2. apr 2010

no u nás ešte krôčik nehrozí, ale určite sa dočkáme

brusinka.pusinka
2. apr 2010

Gratulka k mikrokrůčku, 😵 😵 😵 😵 😵
Traky vy a miminko jooooooo to teda né Maťko ti pak vstane a pujde jen vyčkáhá na moment překvapení 😝

brusinka.pusinka
2. apr 2010

ahojky Jajo buď ráda 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
2. apr 2010

ahoj jaji...no otras...zamracene a v kse prsi....bleeee, fuuuj 😠 ...zmurka je fakt super a dobra cena, na tu chvilku staci....a da sa s nim aj hrat, ...a predas ho mozno za rovnako a vies aka je moja oblubena veta na bazaroch? 🙂 .....neda sa dohodnut na cene? 😀 😀 😀 😀 ...skus mozno budes prekvapena a ked nie aj tak super cena 😉

zmurkaz
2. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale ona len krôčik urobila.... no len že poteší 😀 😀 😀 😵

traktor
2. apr 2010

brusi on vstane urobi 3 krocky, potom sa rehni a uz davaj dolu a lezie....ze aha mama ja to viem ale kaslem ti na to 😀 😀 ...asi sa boji, ze ked zacne chodit , hned mu nadelim pracu ako starsym detom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajona
2. apr 2010

brusi: a tak človek by chcel hneď všetko

traky: u nás neprší, ale ževraj je zima. chcela som s Matúäškom trochu von vybehnúť. uvidím, ako bude. ja som dnes vonku ani nebola 😀

zmurkaz
2. apr 2010

😀 😀 😀

brusinka.pusinka
2. apr 2010

traky tak to znám u nas také dva tři kročky a pak šup na 4 😀 😀 😀 😀 je fikaný ten tvůj Maťko 😉 😉 😉 😉 😉

jajona
2. apr 2010

traky: 😀 tak treba zadeľovať prácu, keď tam Maťko nie je

jajona
2. apr 2010

my sa zatiaľ ešte ani na štyri nedávame 😠

traktor
2. apr 2010

nooo. ked on sa vsade strci...mysli , ze sa rozdava jedlo 😀 😀 😀 😀 😀 on totiz s kazdym je.....pride sadne a caka 😀 😀 ...cisty tata 😀 .....aj tak rad spi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre