Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. apr 2010

tmave ale kraaaaaaaaasne a naseeeeeeeeee 😀 😵

brusinka.pusinka
19. apr 2010

traky parááááááda 😀 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
19. apr 2010

jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
- Bože!!!! vy chodíte!!!!!!

traktor
19. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no naraz sa postavil a 14 krokov...sme nechapali...tak rychlo hladat fotak 😀

zmurkaz
19. apr 2010

je neskutočný!!!! 😵 cmuk 😲

traktor
19. apr 2010

😉

inneska
19. apr 2010

Už sme doma, už sme tu, z perfektného výletu. Hoc sme zmokli, bolo fajne, povieme vám a nie tajne, že sa o rok vidíme a už teraz sa velmi tešíme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

už sme doma, ale ideme sa uložiť, vybaliť...potom dočítam, napíšem viac...a len jedna vec...dnes doobeda lialo a lialo, tak sme zmokli ako 2 kury...ale bolo supiš 😵 😵 😵 😵

lucim
19. apr 2010

traky jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, perfis, chodec matko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
19. apr 2010

inkaaaaaaaaaaa co tam po dazdi, aj ako kurky vyzerate dobre 😀 😵 , bolo fajn a stastlivo ste dosli to je najdolezitejsie 😉 , luciiiiiiiim , tesim, tesim, ...a ani som ho nestihla okupat hned zaspal...video som dala hned teraz ako zacal robit krocky a asi ho to velmi zmohlo....uvidime ci si to zajtra bude pametat 😀 😀

lucim
19. apr 2010

my dnes od poobedneho spanku zase teplotkujeme a mrncime a len sa tak tulime .... ten obedny spanok bol kratky a kym som sa dostala do spalne, matko sa uz budil, poobede som to stihla. o chvilu ho ulozim, sme pripraveny na tazsiu noc, na zabaly mam plienku pripravenu, aj sirup je po ruke.
inn, vitaj doma, aj doma na konovi. 🙂

traktor
19. apr 2010

hm.....a ziadny prejav , ze nadcha, kasel...nic?...bobulko male...inak teraz aj ked nic dokyna nezisti, tak ma ten pristroj co jej povie ci treba ATBci nie...tak keby nahodou nic, tak sa opytaj....matko na tom bol uz 3 x dvakrat to bolo dobre a raz mu vyslo ze zapal v tele a dostal liecik

vinka
19. apr 2010

Ahojte baby.Občas vás čítam ale nestíham ani písať.Mate krááásne fotky zo stretka.Som registrovala,že bolo v Košiciach. 🙂 Traky krásne chodí malý.No naša Chiara sa stavia v postielke a mi je smiešne lebo ju kýve z boka na bok a vyzerá ako pokakaná. 😀 😀 Aj detičky som už vaše obzrela su krááásne a krááásne. 🙂

vinka
19. apr 2010

Lucim nech malému rýchlo prejde teplotka. 😉

traktor
19. apr 2010

😀 musi byt zlata 😵 😵 😵 ..inak ta obcas sledujem, sa mi velmi paci aka si sikovna a zrucna v peceni...no uuuuuuuuuuuzasnee 😉 ...klobuk dole , fakt 😉

lucim
19. apr 2010

traky vobec nic, len obcas redsie kako. vsak budeme snad zajtra mudrejsi, alebo to prejde.
vinka ahooooooj 🙂

vinka
19. apr 2010

Traky to vieš ja mám také obdobia,že niečo si oblúbim a to robím potom dosť dlho.Kým sa toho neobjem. 😀 😀 Teraz sú to torty.Už som si niečo aj nakúpila a muž sa ma už pýtal,že do kedy ma to zas podrží. 😀 😀 😀 Už ma asi pozná. 😀

vinka
19. apr 2010

Lucim dík za privítanie. 🙂

lucim
19. apr 2010

cha, dietatu som urobila chladnejsi kupel, a ulavilo sa mu, santi tu a nevyzera na spanie. prave objavil, ze sa da sadat na prdelku aj suchanim chrbta o gauc, tak to opakuje. 😝

asparaguska
19. apr 2010

Dobrý večer... 🙂

Gratulka oslávenčekom....

Jéééj, to stretko bolo na niečo dobré Maťko začal chodiť, a aj Monikabe dnes pridala fotočku, že Tiborko sa postavil v postieľke... a Denka dnes cez deň spala a včera večer zaspinkala o 22:00

traktor
19. apr 2010

aspi 😀 😀 😀 uz len cakam co sa udialo u ani a inky 😀 😀 , lucimka si ho tym kupelom nastartovala...baterky dobite... 😀 😉 😵

vinka
19. apr 2010

Lucim a čo mu idu zúbky,že teplotujete? 😕

lucim
19. apr 2010

vin, asi, lebo nic ine mu nie je.

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Holky kuki z víkendíku 😀 😀

brusinka.pusinka
19. apr 2010

kuki

brusinka.pusinka
19. apr 2010

jaj zase se my smazaly tak jěště jednou

hathor1231
19. apr 2010

traky 😉 gratulko 😉
ja pridem s loziacou niki a tvoj chodi 😀

pridala som fotky 😉

traktor
19. apr 2010

brusi mala si to uziva 😉 😵 😵 , hat 😀 ..ale matko je starsiiiii, takze sa aj ptrilo 😉 ...ukazal ostatnym ako sa to robi 😀

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Traky dík 😉 a malá si bere příklad budeme brzy následovat 😀

traktor
19. apr 2010

fotky perfektne 😉 , mala je krasna 😵 😵 😵 ...neviem ci preslo odo mna aj okomentovanie..lebo dnes mi fb ide na prd...teda nejde skoro vobec

brusinka.pusinka
19. apr 2010

nevím kuknu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre