Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
27. apr 2010

Diki, diki...už som preluskala všetky 19 na MMB 😀
Brusi-pusi ahojteeee....
My sme sa dnes ráno vážili a ked odrátam peluchy a veci, tak čistá váha 10 kilo 🙂 , myslím Natálku, nie maminku 😝 😀

zmurkaz
27. apr 2010

ahojky ... som len nakuki ... Juráš má teplotu - moja vina 😠 😠 😠 a kašel ....dnes tam nie je naša dokina - tak až zajra

...podobné topánky majú u nás za 7 dačo .....v normál obchode....

oslávencom veľké hurááááá 😵 😵 😵

hathor1231
27. apr 2010

luci, vpohode. je z nej velka slecinka,pekne spinka,hrajka sa 😵 konecne si uzivam moju matersku,ktora uz skoncila 😝

lucia32
27. apr 2010

Zmurka ahoj....a čo si ho máčala v studenej vode? 😝
Lucim a ktoré ste si vybrali vy, myslím plátenky...ja som tak nerozhodný typ 😝 😀

zmurkaz
27. apr 2010

nie som mu ja sprostá dala ladovej vody a on bol tááák spotený ... nie som kravka ?!?! ...som!!!

simonito
27. apr 2010

Krásné ráno 🙂 ...všem děkujeme za přání(ty brďo 10 měsíců.kde sme k tomu přišli? 😕 ) a spoluoslavencům posíláme blahopřání...užívejte sluníčka a jarních radovánek 😵 😵 😵
Posíláme jednu vytlemenou 😀 ...

zmurkaz
27. apr 2010

😵 😵 😵 😵

lucia32
27. apr 2010

Simonito ahoj....Malča je krásny smejko, taký vyškerenec 😀

lucim
27. apr 2010

maaaaalinka sa krasne smeje.
ahoj zmur, to nic, jurko je silak, rychlo sa z toho dostane.
lu, ja som kupovala chlapcenskeeeeee, modre, s kotvou tusim a s otvormi s futbal. loptou. 😉

lucia32
27. apr 2010

Lu...však viem, že nie dievčenské 😀 Len som sa chcela kuknúúúúť 😝
Už som napísala o jedny bodkované a ešte rozmýšlam aj o nejakých kožených botasoch 😎

zmurkaz
27. apr 2010

Lucka ... šak ako to sledujem ... teplotu dnes nemá - len vykašliava všelijaký "bordel" ....chudáčisko 😅

lucia32
27. apr 2010

žmur...aspoň bude mať čisté pľúca 😝

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Simi malá je krásný smějko 😵
Zmurky hladíme abyste byli brzko ok 😀
Dneska jsem udělala tiramisu pro velkoše a pro princeznu ovocné tiramisu 😀 😀 😀 😀 , večer budou mlskat 😀

zmurkaz
27. apr 2010

dík baby .... ale zjavned sa to minúta od minúty lepší - bo len vykrikuje z postele - mamííííí 😀 😀 😀 😀 😀
brusi ... mňankyyy 😵

simonito
27. apr 2010

Ještě jednou ahojte a Malča děkuje 😵
Zmur...ale néééjsi..ogárek bude brzo fit 😉 ....a doufám,že i všichni ostatní,co je nemoci trápí budou brzo jako ryby 😅

Nevíte co Zrník?...vždycky,když doma řešíme nějaké malichernosti s rozlitým něčím a rozbitým tamtím a neposloucháním...tak si na ně vzpomenu a zastydím se
😔

lucim
27. apr 2010

Zmur, tak tak , aspon ho to neotravuje vo vnutri ale kasle to von 😉
lu mam tieto modre http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8146345&tab=3 a keby som mala terezku, tak tymto by som neodolala. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8146345&tab=3 a na teraz z tychto? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8217516&tab=3 😉

lucia32
27. apr 2010

Lu...a vidíš, ja zas kukám na šnúrky, lepky nemám moc rada 😝
Simonito...o zrníkovcoch nemáme infošky...ale máš pravdu...môžme byť rady, že sú detúrence zdravé, čo tam po rozbitých tanieroch a vyliatých pohároch 😵

lucim
27. apr 2010

mozem s vami len suhlasit 😉
lu, ja som kukala po lepkach, snurky sa nam pacia na rozvezovanie. 🙂

brusinka.pusinka
27. apr 2010

i my souhlasíme a Zrníkovi a malému posíláme objetííííí ať je to jak je to pořád jsou naše julovčata 😉
holky kuki na tu naší spáčku 😀 😀 😀

zmurkaz
27. apr 2010

máte pravdu babulky.... musím ísť off ....šak ja ešte nakuknem 😉

inneska
27. apr 2010

krásne doobedie 🙂

všetkým 9, 10 aj 11 mesačníkovým detičkám gratulkujeme, posielame bočinky 😵 😵 😵

dnes sme mali noc 🙄 pred polnocou sa erik zobudil a ideme sa hrať(a ja som bola taká unavená a chcela spať), tak sme pozhasínali..asi po pol hodke zaspal(aj s trochou plaču) a potom sa každú chvílu budil...a o 7 budíček..a teraz zaspal..som mu to schálne naťahovala, lebo spať chcel už o 9, ale nebolo by nám to vyšlo na plávanie...tak sme medzitým upratovali..ja v skrini, erik tatove ponožky 😀 dôkaz priložím o chvílu 😀

simi...ja tiež už niekedy strácam nerf pri erikovi, ale potom mi to príde ľúto..aj že abytočne nervačím na neho a aj že môžem byť rada, že je taký zbojník...aspoň viem, že je v poriadku 😅 a úsmev málinky je za 100 bodov 😀

zmurka...jurkovi nech to rýchlo prejde 😉

lu a lu..zase botičky 😀 inak ja som stále žiadne neporiešila 😝 ale už treba plátenočky..pojdem u nás pozrieť, ak nič, tak objednám 😎

inneska
27. apr 2010

no ten tato má neskutočný neporiadok v tých ponožkách 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=4xiERQBsO_0
ani3012
27. apr 2010

Jéj Simonka zlatá,jak hajušká! aké je to jemné a zraniteľné keď dieťatko spinká 😵 😵 😵 😵 😵

Inn-aj my sme mali nejakú blbú noc,Evička chcela ísť hore už o pol tretej.Hodinu vyvádzala v posteli a navyše aj Patrik zaspal na našej,tak sme ho nechali.CHYBA! Bude spinkať krásne na svojej 😠 😉
A počkaj,teraz si mala radosť,ako upratoval ale keď ti to tak spravý 2-3 krát za hodinku,ťa prejde smiech 😀 😀 😀
krásny je ,šikovný! Nádherné modré očka má 😵

zmurky: vy sa uzdravte,veď ide prvý máj! Oslavujete ho vlastne v Trnave? 😕

Luci: Teším sa ,že Natálka je taká šikovnučká!!!

hat: a tam je aká dlhá materska? 😕

lucim: aj ja chcem aby mi malá tak spinkala 🙂ale bez tej choroby 😀

simonito: ale to uteká,čo? A že o dva mesiace prvé narodeninky ♥

traktor
27. apr 2010

ahojte, gratulujem oslavencom 😵 ,in videa zo vcera i z dnes super, erik je skratka velky sikovny zbojnicek 😀 😵 , krasne fotky 🙂 , a aniii to video z kolotoca nema chybu...perfektne 😉 , chorym prajem skore uzdravenie, aj u nas trosku soplik, matko aj ja...a este dakujem za vcerajsok za matka 🙂 ....u nas spanok super aj cez den....som prisla na to pri upratovani 😀 ...som nechala na zemi perinu a matko sa po nej valal a aj zaspal...tak to robim tak stale ,na zemi ma paplon aj vankusik ,pri tom flasku s cajikom , mlieckom.../ ked sa minie dotankujem 😀 /...a tak vzdy ked ma potrebu tak sa chodi povalat, polezka aj aj tak spinka 🙂

lucim
27. apr 2010

Tak , nezmar mi "upratal" obyvku aj kuchynu, idem to dat na svoje miesto, uz par dni nezje absolutne ziadny prikrm, dnes ani puding, ani zemiacik s mrkvou, ja uz neviem, len sa dotankoval prsom a spinka v postielke.
traky ty este kojis ci UM? ci ako? a dobre to mas vymyslene s tym paplonom ... u nas by to nefungovalo ... bud postel alebo kocik.
inn, podarenyyyy, tiez ti upratuje. 🙂
ani, nemozeme mat vsetko, ze? inak, matko vstal nakoniec po deviatej. uz som naucena, ze ma budil 5:50 😀 ale nechceeeem 😝 skor sa tesim, ked mi raz prespi noc.

co dnes varite?

traktor
27. apr 2010

lucim ja vsetko...co chce to mu dam...hlavne, ze papa 🙂 ...jaj a mam problem mi prisla sprava od tej pani co chcem trojkolku , ze mi posiela v prilohe fakturacne udaje a neviem to otvorit...... 😅 😕

raona
27. apr 2010

Ahojky baby..

luci, my tak isto, jeden zubok vonku a odvtedy viac menej na mojom mlieku, prikrmov len malo.. dokonca puding alebo kasu, tak to si mozem jest sama,este ako tak zeleninovu polievku da a vcera masko s ryzou, ale fakt len minimum.. ani pribinacka nechce..
A o nociach.. ha ha.. posledne noci sa zobudi okolo stvrtej a hodku dve sa prehadzuje, posadi sa, rozprava si a nie spat... este sa nestalo aby prespala celu noc...

krasny den vam vsetkym prajm..

dneska nevarime, mame zo vcera 😉

lucim
27. apr 2010

traky posli mi ten mail, skusim s tou prilohou nieco urobit a poslem naspat.

ahoj jarkaaaaaaaaaaaaa 🙂 uf, tiez to mate teraz krusnejsie ... mozno sa klube dalsi zubok do paru?

inneska
27. apr 2010

ani..minule som 5x za hodinu upratovala kôš so špinavým prádlom čo som mala nachystaný na pranie 😀

traky...u nás by to asi tiež s paplonom nem fungovalo, iba ak by mal bradavky ten paplon 😀 😀

luci...máme poriadku milovných synov 😀 a dnes večer spravím len chlebík a rožteky vo vajíčku, máme toho viacej staršieho...

rao..aj tebe krásny dník 🙂

inneska
27. apr 2010

a ideme sa chystať na plávanie...tak papa zatial 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre