Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
5. máj 2010

jj..dik za infosky,

😉

ano Luci, dvojzubci, oba dole, aaa riadne ostrééééé, brrr..
a som sa tak tesila ze vyhrame tu pozuzlanu piskotku 😀 😀 😀

ahoj klara.. aj tebe dik za info a vitaj v tejto teme... ja som tiez jedna z tych co uz nechodia moc pravidelne, ale ked mam otazku alebo sa chcem pochvalit 😀 😀 alebo proste mam chvilu casu tak sem skocim rada.. 😉

zaba2707
5. máj 2010

ale ja inak nie som taka zla ale na pripad voskovka sa mi nedalo nezareagovat a nespytat sa na sweetmelody ... chvilu som to tam sledovala ale uz potom nebol cas tak som len chcela vediet ako to jej tretie tehu sa vyvijalo

zaba2707
5. máj 2010

no nic bambulky idem off a idem buvat dnes mi zacalo kvapkat z nosa, hrdlo boli a hlava tiez svacla som si paralena snad bude lepsie

zajtra idem do prace na cely den ale Fifik nejde do jasli ale bude doma s tatkom tak budem kludne silno pracovat a dufam, ze aj konovat

dobru nocku vam vsetkym cmuk

klara_klara
5. máj 2010

zabi a preco mas na nu tazke srdce? V byvalej teme obcas prispievala ale nejavila sa mi nijako cudne?

lucim
5. máj 2010

zabi, srdeeenko sak vies ze ja ta lubim, a to mas tu nadchu od nas, to uz sa siri aj konom? tak sa pekne vysmrkaj, nastriekaj nieco do nosika a hajat, pusu na cielko a aj fifovi. 😉

klara_klara
5. máj 2010

nuz aj ja idem maly sa hlasi ...dakujem babky za privitanie...ste zlate 😉 a prajem vam aj drobcom dobru noc 😉

raona
5. máj 2010

dobru noc dievcata........ktore idete spat.. 😉 😉 ja este chvilu pokukam net ale potom pojdem do hajan, bo zas budem kojit okolo druheej 😝 😝 ☹ ☹ 😉 😉

lucim
5. máj 2010

dobru vam, ja este chvilku potaham tie videa, rao, u nas bude kojo skor, matko si zase skratil intervaly, ale konecne uz aspon nieco cez den z prikrmov papa. tak dufam, ze sa to nejak napravi v noci postupne.

raona
5. máj 2010

nasa tak okolo druhej pol tretej cucenka 😀 😀
ale nechce akosi jest puding ani kase... co zje tak to su obedy rozneho druhu co pre nu varim 😉 a ovocie, to jej chuti, ale kasicky eee, radsej si da pribinacik 😀 😀 alebo maminkine mliecko.. len s tymi zubkami neviem ako dlho ju vydrzim kojit, ona ma vcera hrooozne pokusala, az som ju vobec nechcela dat potom k prsu, bolelo to jak svinka... 😀 ☹

sevzuz
5. máj 2010

ahojte kocky,
zdarvim novyu maminku klarku a len sa bavim nad sukromnymi temami:-/ ze kocky 😠

a my od dnes vieme ukazat aky velky narastieme, sa musim pochvalit, som sa ho to snazila ucit dva dni, lebo len tak zdvihal ruky a aj dnes som to mame hovorila a ona potom vecer len tak ze lukasko ukaz aky vysoky narasties a on zdvihol rucky k nebu, jaj to je take mile 😵
a dnes sme boli poslednykrat na plavanie, to viete musim sa ucit a pisat tu bakalarku 😒
a gratulujem vsetkym oslavencom🙂
a ked sa bavite o koj tak normalne mi je az teraz luto ze sa nekojime a to sa nekojime asi dva mesiace, teraz by som chcela (predtym ma to v noci uz aj otravovalo 😔

ozi
5. máj 2010

no som zas tu, malá už bola hore a som kojo, a keby som bola umytá a v pyžu, tak zaspím 😒 , takto somešte musela vstať, ale aspoň sa s vami rozlúčim, dobrúúúúúú 😉

klari, to je blbé, že téma s Tvojim menom a Ty tam nesmieš 😝 , kašli na ne, ja sem tiež nechodím úplne pravidelne a vždy ma baby pekne privítali / a aj preto sem tak rada zavítam, keď si nájdem čas 😵 /, takže skoč medzi nás kedykoľvek 😉

u nás táááák leje, zo zajtrajšieho behania asi nebude nič 😖 , no tak si aspoň trochu oddýchnem😕

tak dobrú, už naozaj idem 😔

ozi
5. máj 2010

sevzuz, ahojky 😉 a dobrú 😔

mám pocit, že my dve sme sa doteraz nejako míňali, si Ťa nepamätám 😕 , teraz už idem do hajan, ale snáď sa zase stretneme, tak dobrúúú 😵

lucim
5. máj 2010

este ste tu? bola som kojo ... po hodine - dnes prsia zase nestihaju, vyzmykal mi obe, preglgnutie po dost vela tahaniach, tak som po dlhom case vyskusala UM, vobec ma s tou flaskou neposlal dokelu, ale spokojne vycucal do dna celu 100vku, co som nachystala.

sevzuz
5. máj 2010

ahoj lucim, teda a normalne vypil z flase a kolko?

lucim
5. máj 2010

cav sev, citam, ze luky je taaakyyyy velikyyyyyyyy - sikovny 😀 😵 😵 😵 🙂 🙂
no 100ml este dal po mojich oboch prsoch. uvidime, ci sa zobudi o hodinu, tri alebo ze by ho to nebodaj uspalo na dlhsie?

lucim
5. máj 2010

rao, dufam, ze sarinka prestane kusat, bolo by skoda kvoli skusaniu kvality hryzenia prestat kojit, ked mas mliecka dost. zevraj treba dietatu povedat ze nono a byt dosledna a ze to prestane robit, ked chce jest, ja nemam tu skusenost, mna matko len tak trochu pritlaci , ked nevie zaspat a je z toho nervny a chce sa uspat na prse.
uz sa ale aj ja pomaly poberiem, rano ideme na odber.

ani3012
6. máj 2010

smudlinka81.............06.6..................Alex má dnes 11 mesiačikov 😵

Saška a Ela majú dnes 10 mesiačikov. 😵
ozi................................06.7................Alexandra
lumina........................06.7...................Ela

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Hermína ,Ovídius, Radivoj, Tankréd, Elfrída, Frída, Herina, Mineta
Meniny oslavuje v ČR: Radoslav , Frída, Hermína, Ovidius, Radislav, Radislava, Radivoj, Radoslava, Radslava, Tankred

Kalendárium:
♦Európsky týždeň malého a stredného podnikania /aj malých a stredných podnikov/ (EK, prvýkrát v 2009)
(štvrtok, 6. mája 2010 • piatok, 14. mája 2010)
♦Medzinárodný deň bez diét (iniciovaný vo Veľkej Británii Mary Evans Youngovou, od 1992)

Martinka má dnes narodeninky,presne 26 rôčkov ale zabite ma,na NICK si neviem spomenúť 😝
Maťke prajeme všetko najlepšie 🙂 😵

brusinka.pusinka
6. máj 2010

Krásný den sluníčka moje a oslavencům Vše nej nej nej 😵 😵 😵 😵 😵 spešl cmuk malé Alexanře 😉
A Martince také vše nej nej nej 😉
Vítám novou maminu a je fuk kdy sem přijdeš není to školní docházka, ale malého bychom občas rádi zkoukly 😉
Žabka proč bys byla zlá nejsi jen jsi napsala pravdu o Vosky, či jak si teď říkáááá 😀 😀 😀 a i my tě máme rádi 😵
Lucim gratulka k zubáku my zatím nič nič nič 😉
Vendulko hezky odpočívej když můžeš 😉a s jídlem si nedělejte starosti malá sní tolik kolik potřebuje 😉

inneska
6. máj 2010

krásne upršané ránko 🙂
no to počko otras 😠 zase len doma sedieť 🙄

a alex a alex a nelke gratulkujeme 😵 od erika cmuk..a aj maťke(tuším mata1976??)taktiež gratulkujeme k narodeninkaaaaam 😵 😵 a dodatočne aj OZI, šicko naaaaaj(ešte raz 😉 )

včera večer som si v klude skukla seriály a potom sme s mm debatili..do noci(do 1 😝 )tak môj tata sa vymeniť nechce ☹ (vraj neplánuje ostať sám, hoci neviem načo bude 2 dospelým starším ludom 5 izieb, ale budiš a hore to už má zariadené, a dole by mu to aj tak nevošlo)tak navrhol ako už kedysi spomenul, aby sme si z haly a jedného kumbálu spravili velkú izbu, a neskôr kludne že nám hore pustí jednu izbu(takže on si fakt myslí, že detskú izbu spravím o poschodie vyššie ako bude spálňa a ja budem lietať ako taká krava hore dole 😠 )tak zatial to spravíme tak, že si prerobíme tú izbu, nech sa netlačíme(hoci nebudem mať kde dať ani kočík, ani 3kolku, nebudem mať kde sušiť prádlo) a potom sa uvidí...prebrali sme aj byt, ale tam sa nám moc nechce, aj ked mm poznamenal, že aspoň by to bolo naše, čo má svätú pravdu...aby sme tam nakoniec neskončili 😀 lebo ked sa začne stavať u svokrovcov, tak sa to už nebude dať vrátiť späť, lebo to bude na ich pozemku, pristavené na ich dome, čiže to nepredajné pre cudzích...jedine pre švagra, ale tí si tiež prerábajú a pristavujú..takže keby sme šli tam a potom z nejakého dôvodu chceli odísť, tak tie peniaze tam vrazené by nám nikto nevrátil...preto si to musíme dobre rozmyslieť...
tak najbližšie ideme sa pustiť do tej izby..kúpiť kvádre, vybúrať stenu, ešte aj okno sa musí spraviť(sú tam len 2 maličké)...tak mi to včera na nálade moc nepridalo...som fakt myslela, že sa prehodíme 😒

inneska
6. máj 2010

a vítam novú maminku klárku 😵 ako písali babule, budeš písať, kedy ti čas dovolí...aj tak najdôležitejší je marek a samozrejme aj ty a tvoje záluby, a vysedávanie pri pc je ohromný zabiják času, takže nieje povinnosťou tu stále byť...kto má na to čas, tak nech sedí...budeme radi, ked sa aspoňsporadicky ohlásiš, ako sa máte, aké pokroky ste spravili a tak..aby sme vedeli, že ste ok 😉

rao...tak šťastie, že ja som matrac nebrala od nej..ale to by nemal matrac robiť...idem ti písnuť IP 😉

vendy...no keby si na plavku aj my len hráme, tak je to v poho a užíva si to erik, ale to potápanie nám robí šarapatu 😒 ale zajtra je posledné plavčo, tak to už zvládneme... 🙂

lucia32
6. máj 2010

Ránko...
Oslávencom všetko naj...posielame cmučka 😲
Vítam novú maminku Klárku a malého Mareka...
A koho zaujíma tehotenstvo voskovky či sweetmelody...som to sledovala...tak nakoniec sa z toho vyklula cysta 😝
Ale to som objavila v úplne inej téme...som si ju našla podla nicku 😝
Idem pohladať nejaký dobrý vtip na toto blbé počasie 😉

inneska
6. máj 2010

ránko lucka 🙂

aj tak si myslím, že si to voskovka celé vymyslela, aby zaujala 😝

lucia32
6. máj 2010

Predpoveď počasia
Rozzúrený muž telefonuje do hydrometeorologického ústavu:
„Vy hovädá, už dva dni vynášam z pivnice v kýbľoch to vaše polojasno!“

😀

lucia32
6. máj 2010

Inn...ahoj...no ako inak...tiež si to myslím 😝
A to s vaším bývaním ma mrzí...je to blbé, že sa otec nechce vymeniť...ani u nás to nie je celkom ideálne, ale aspoň máme svoje komplet poschodie...vlastný 3izbák 😉 ...ale aj tak...raz ked budem velká si kúpim vlastnú chalupu a zdrhneme 😀
Zatial prerobíte a uvidíš ako sa to bude vyvíjať...je možné, že si nebudeš s budúcou macochou, ak bude...rozumieť a vy sa rozhodnete odísť...alebo vás bude o 1-2 viac 😀 a to budete zas rozmýšlať inak... 😉

lucia32
6. máj 2010

V sobotu ráno som si privstal, potichu sa obliekol, urobil si obed a
pomaly odišiel do garáže.
Za svoj Jeep som zahákol príves s člnom a tešil som sa na rybačku.
Keď som však otvoril dvere garáže, zistil som že vonku fúka vietor o
rýchlosti 90 km/h.
Zapol som si rádio a zistil som, že takéto zlé počasie má byť po celý
deň.
Išiel som teda naspäť do domu, v tichosti som sa prezliekol a znova
som vliezol do postele. Objal som ženu od zadu a tichým hláskom som
jej pošepkal: "Dnes je vonku príšerné počasie drahá, skoro ma odfúklo"
Moja žena na to odpovedala: "A si predstav, že ten môj blbý manžel sa
vybral v takomto počasí na ryby!!!!!!!
😀

inneska
6. máj 2010

luci..oba sú 100 bodové 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no riešiť to budeme, lebo o taký rok by sme chceli dalšie bábo a to sa už tu nebude dať existovať..tak bud sa pristaví u nás(do výšky)to bude musieť tata súhlasiť, alebo potom tí svokrovci...alebo fakt skončíme na tom byte 😀
my máme na chuja(musím to tak napísať)riešený dom...je parádny naoko, ale totálne nepraktický 😖 keby máme klasiku kocku, tak by sme mali jedno podlažie a bolo by vybavené..takto tu lepíme izby dokopy 😒

a ešte sa trochu obávam, aby nakoniec tatko nepravil nejakú kobulinu, a ja som segrou sa potom nemuseli deliť o dom s nejakými cudzími ludmi 😒 (v prípade, že by sa oženil a nebodaj si ešte spravil dáke deco)by ma rovno odviezli 😝

lucim
6. máj 2010

inn, aaaaach jo, tvrdohlavy stary cap (prapac, ze sa tak vyjadrujem) ale mohol sa prisposobit.. ani nevies, ako ma to kvoli vam mrzi 😠 😨

lu fakt zase dobre vtipy. 😀

oslavenci , vsetko naj 🙂

a ahojteeeee 🙂 😵 😵

lucia32
6. máj 2010

Inn...viem, si raz dávala foto, máte 5 podlažiak...fakt na hovno 😝 , teda pre jednu rodinu okej, ale takto? 🙄
My zas frfleme, že radšej mohli starkí postaviť dvojdomok...vedla seba...nie nad sebou... 😝 Najlepšie urobila lucim...má svoje a basta 😉

lucim
6. máj 2010

lu, ale dvojizbove, cize tiez este nevyhrala. 😝

inneska
6. máj 2010

ahoj druhá lucka 🙂 dobre si to napísala...možno to raz bude lutovať...ked tu nebudeme, ale to už bude neskoro 😝 zariadime sa nejako...a neva, že máte 2 izby, budú aj dalšie...ale ste vo svojom, nikto vám nervy nežerie a ste si samy sebe pánmi 😉

lu...v pohode aj pre 2 rodiny, ideálne, tak ako sme teraz, ale rodina s deťmi hore a bez detí dole..ale to by sa musel niekto uskromniť(ale prečo by som mala uskromňovať a tlačiť ja??teda ja, mm, erik v jednej izbe)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre