Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
18. máj 2010

mam otazku, teraz ma napadlo.. ked soom sla von, odtrhlo sa mi take to usko na plastenke proti dazdu /suchy zips, aby sa to dalo prichytit o kocik a nelietala ta plastenka/, myslite ze to mozem reklamovat? vymenia mi tu plastenku??

traktor
18. máj 2010

papame burizony 😀

traktor
18. máj 2010

in pekny kocik...videla som ho aj nazivo 😉 ..rao..to zavisi asi od samotneho predajcu, ci ti to vymenia...za opytanie nic nedas..skus...aj ked skor myslim, ze nie...

lucia32
18. máj 2010

Rao...aj my nosíme skoro stále papučky, sme najčastejšie v obyvke a to je nad garážou, takže chladná podlaha a celkovo sú plavačky chladné...ja tiež chodím v papučiach, som zmrzloš, studená noha 😝
Tá plaštenka, ktovie? Ak by si ju kupovala, včera, dnes, tak možno...inak skôr nie 😝 , ale skús, možno dobrí ludia ešte nevymreli 😉

inneska
18. máj 2010

no nevidela som, videla ho traky, moje druhé oči 😀 😀 snád bude ok, ked nie, budeme reklamovať..ako ani 😝

rao..tak to nase.e s tými papučkami, ale poznám to...človek chodí s jednou vecou do obchodu ako na hodiny klavíra 😠 tak snád do 3tice dobre pochodíš 😉 a pláštenka...ako traky napísala, skús sa spýtať...možno natrafíš na dobrú osobu čo ti to uzná 😅

traky..maťko je suprový 😵 😵 tuším aj ja ich kúpim...to sa mi páči, že tu človek nájde tolko inšpirácie...ako zaujať a zabaviť detičky, čo im dať napapať, toké rady, infošky....bez koňa si už neviem život ani predstaviť 😵

traktor
18. máj 2010

in vies kolko sa s tym zabavi.....kym to chyti do ruciek a trfi do pusy...a ako sa pri tom sustredi.. 😀 😉

lucim
18. máj 2010

pradlo vyvesane ,,, a maminka spravila pruser, nedovrela mrazak, tato to zachranuje, objavili ho aj mravce .... tak sa venujem krpcovi, aby do toho neliezol.
inn vyzeravyborne , aj dobra cena 🙂

brusinka.pusinka
18. máj 2010

trochu jsme pracovali 😀 😀 😀
Kočárek je Ani krásný 😉 ten by se líbil i mě 😀
Traky my také ďobkáme burisony už 2 měsíce cvičí malá na nich drobnou motoriku ručiček 😀 😀 a Maťko je krásnýýýý cmuk

lucia32
18. máj 2010

Kočiariky krásne....detičky ešte krajšie 😀 ...idem kúpiť burizony 😀

traktor
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀

lucia32
18. máj 2010

Idem na ARO, robíme s mm výmenu, bo čaká na dokyho 😝 a pred predajnou stepujú zákazníci 😝

raona
18. máj 2010

hmm.. kocik sme kupovali toho roku tusim v marci,.. a plastenku som pouzila tusim 2 x... no budem musiet do TT, odkial som ho kupovala, snad to uznaju...

Inn.. mne sa ten tvoj kocik paci, len ja som sa bala ze je taky mini a potom, nesedi mi tam vzadu za budickou, neviem ako to nazvat, ta latka, vies, ked polahnes dieta, ta latka sa tak napne.. ale ono to tam vzadu nejak extra nedrzi, tak ja by som sa bala toho, ze ked bude napr. vietor, tak to bude odlietavat... akoze neodleti to uplne, ale uz tam bude diera, chnapes, co myslim??

ani3012
18. máj 2010

ineska- ja som ten kočík tiež videla na živo a jediná vec sa mi nepáčila,že na búde ma okienko kadiaľ síce môžeš pozerať na malého,ale aj mu tadiaľ bude svietiť a nedá sa to zakryť.Inak je naozaj pekný 🙂 teda myslím,že to je on čo som videla v predajni

sorciera24
18. máj 2010

vidim,ze riesite kociky,tiez som myslela,ze si vystacime so sportakom,sktorym som velmi spokojna...ale po uvahe som sa rozhodla pre nejake lahke,nenarocne golfky, do auta, do mesta.....kuk na ne... 🙂
http://ubarusky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=16...

lucia32
18. máj 2010

Som späť, vyšetrenia urobené, už len nám držte päste na zajtra ...na operácio, teda nášmu mladému 😉

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Luci držíme všichni a všecny 😉 😵

lucia32
18. máj 2010

Brusi...díki....viem, že to nie je nič náročné, ale predsa, narkoza je narkoza...už aby to bolo za nami.... 😝

brusinka.pusinka
18. máj 2010

JJ narkoza je narkóza Luci a my máme Chcicco nikdy bych neměnila 😀 😀 😀

lucia32
18. máj 2010

No náš ma určité plusy, pre ktoré som si ho vybrala...je relatívne lahký, niekde udávajú 6kg, niekde 8, dá sa zložiť na golfové palice...to bola priorita, potrebujem ho často hádzať do auta...má striešku s okienkom, ktoré sa dá zakryť, je dostatočne odpružený, pekne sa s ním nadrguje na spinkanie, má nanožník, aretujúce predné koliesko...je skôr do mesta ako do terénu a na zimu asi nie velmi vhodný, pretože ma malé kolieska, košík pod kočiarom malý, ale stačí, tak ako všade v lahu je horší prístup....no každá si musí nájsť ten svoj NAJ....u brusinky je to Chicco 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

JJ je jsem nadmíru spokojená je to skladný snadno složitelný přesto bytelný golfáč i do většího terénu 😀

lucim
18. máj 2010

lu, fakt sa nam tie kociky podobaju, u nas po mestecku behaju 2 take, a tiez cierne, a kazdy je inej znacky. a si spokojna? 😉 a to ste tu operaciu vybavili uz na zajtra? jasne, budeme mysliet na tvojho synceka, nech to zvladnu lahko a bez komplikacii.
traky, burizony a matko, superrrrrr 🙂

lucia32
18. máj 2010

Lucim...ono je to vlastne taká kopia toho tvojho...som pozerala rozmery a popisy...ja som chcela ten čo máš ty, akurát už ho skoro nikde nemali, bol dopredaj...tak som vzala tento, lebo sú ako dvojčatá a to myslím aj cenovo 😀
Ano operácia je už zajtra, teda operácia sa plánovala už v marci, aj ked sme nevedeli, či bude v tomto termíne schválená a nakoniec sa podarilo...môj synátor týmto včera ukončil učenie...operácia, 2 tt marodka, 6.6 idú na výlet...a o 2 tt predčasne sa im končí škola, kvôli rekonštrukcii školy 😀 , no niekomu sa žije 😀

inneska
18. máj 2010

lu..tak budeme aj my zajtra na vás myslieť, nech to dopadne na 1* 😉

rao...viem čo myslíš, mám to aj na terajšom kočíku(ale asi z pevnejšieho matrošu ako bude na novom), ale ak bude moc plandať, tak niečo vymyslím...našijem šnúrky, uviažem a hotovo 😀

ani a k tej diere na búde...ked to bude moc vadiť, budeme improvizovať...niečo vymyslíme 😅 už je objednaný, tak špekulovať nejdem...

brusi a ty máš ktorý chicco?? 🙂

inneska
18. máj 2010

idem kuki hokej...snád čosi predvedu a nespravia hanbu...dieťa mi zaspalo, tak musím povzbudzovať potichu 😀 a idem si dopiť studenú kávu 😝

traktor
18. máj 2010

lu drzim prsty 😉 ...in...vsak az take slnko nesvieti aby mu to vadilo...bude dobry 😉

ani3012
18. máj 2010

inn-veď to až tak nevadí,mne sa tiež páči,len som ti chcela povedať čo som ja videla nevýhodu.Možno ho aj ja zoberiem 😀
no a vidíte baby,nemáte kľud s tými kočíkami čo som Vám z mojej strany sľúbila 😀

traktor
18. máj 2010

in...ked bude gol napis...ja zakricim nahlas za teba... 😀 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

ja som z nasim spokojna az az..a stal len tisicku...mame aj slnecnik...raz...ho mozno aj vyuzijeme 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Inesko my máme CT04 ale v podstatě je to teď ten Chcicco multiwei 😉 http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...
náš je tento na foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre