Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
18. máj 2010

koláč nepeč - ten by som doniesla - šak keď som sa tak nechutne pozvala - stačil by čajík alebo kakavíčko - len aby prišla Acerka 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
18. máj 2010

oooo - dnes to tady nejak vázne - čvo to? A kde je trakuš?

lucim
18. máj 2010

sorryyyy, som kojila, skoro som ho este uspala len tak, ale vylozil si na mna nozky, tak sa mi nepodarilo prchnut bez cecika. lebo to chcel len na ukludnenie, potvoracik ... a potom som sa zacitala do jednej temy. (hehe, aj ja citam a obcas pisem inde) 😉
na myjavu od vas to mate cestou okolo nasho domu , kludne sa zastavte. 🙂

zmurkaz
18. máj 2010

jééé - to vážne? No keď sa tam vyberieme - tak ti dám vedieť - že heeeej Lucim - vyves vlajku 😀 😀 😉

lucim
18. máj 2010

urcite mi musis dat vediet, budem aj clebom a solou vitat, ak chces 🙂 😀

zmurkaz
18. máj 2010

No ništ - idem spinkať - dobrú nocku 😉

zmurkaz
18. máj 2010

sme dali rovnako príspevok 😉 ...oki - dám vedieť - a milé 😵 😵 😵 😵 -tak ja donesiem to sladké - keď ty budeš mať slané 😀 😀
a už oziky dobrú noc 😉 😔

lucim
18. máj 2010

dobru noc 😵

nina41
19. máj 2010

Dobre ranko 😵
Lucim prosim čo je dobre ,seklo ma ,ale pod lopatkov a nemôžem sa hybať,

ani3012
19. máj 2010

lucim .................19.6.........................Matejko má dnes 11 mesiačikov 😵
duuupka............19.6.........................Matěj má dnes tiež 11 mesiačikov 😵

a my máme dnes presne 10 mesiačikov 😵 😵 😵
lenulla................19.7..........................Laura
adula13..............19.7..........................Kristína
sevzuz................19.7.......................Lukáško

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Gertrúda, Gerda
Meniny oslavuje v ČR: Ivo, Alvin, Celestin, Celestina, Celestýn, Celestýna

Kalendárium:
♦ Svetový deň hepatitídy (Svetová aliancia pre hepatitídu – WHA, od 2008, sponzorovaný WHO)

ani3012
19. máj 2010

čau Nina 🙂 Nepríjemné 😝 Mňa to bolelo dva týždne ,ani dýchať som nemohla.Ale ty máš s tým problémy,že? Tuším aj minule si niečo take písala...alebo ne?

nina41
19. máj 2010

Ahoj Ani ano mna ked sekne tak pomahaju iba injekcie,dosť často sa mi to stava,a neviem z čoho,
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Špeci lucimovmu Matejkovi a Lukaškovi od sevzuz posielame cmuk 😵 😵 😵

ani3012
19. máj 2010

túto noc sa mi snívalo,že predajca za ten kočík mi poslal email,že mi vracia 33 eur a že ich mám využiť na kurz slovenčiny,aby som sa naučila pravopis 😝 😀

Ninka,tak teda zase na injekcie?

ani3012
19. máj 2010

Evička sa zobudila,tak idem OFF-som si sľúbila,že nebudem na nete,keď budu deti hore 😉

nina41
19. máj 2010

Ani ty maš fajne sny,a už ti prišiel ten kočik?uvidim čo povie doktorka

brusinka.pusinka
19. máj 2010

pěkné ráno sluníčka 😉 konečně u nás neprší 😵 snad už nebude 🙂
Oslavencům vše nej nej nej a cmuk a drobcům Matějkovi a Lukáškovi velikánský spešl sladký cmu cmuk cmuk 😵
Holky moje okolo Košic jste všechny ok viděla jsem záběry a nic hezkého tam nemáte 😒

traktor
19. máj 2010

ahojte, oslavencom gratulujem, velku cmuk posielam hlavne matkovi a lukaskovi 😵 ...brusi no...je to zle...a furt prsii

brusinka.pusinka
19. máj 2010

Trakško moc na vás myslíme a držte se ono tady už neprší ale máme strach jestly znovu nezačne ☹ a asi zase budeme mít na chalupě celé prázdniny náštěvníky bo u nich je to zatopené gans celá vesnice ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Bože sotva to opravily a udělali vše dle představ a znovu tragedie 😒 je my jich moc líto ☹

traktor
19. máj 2010

☹ strasne to je...

zmurkaz
19. máj 2010

Ahojky - tak Zuzi má hnisavé obe očká ☹ ..ideme k lekárke.....
A nech už nikde neprší 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 - bo to majú ľudia strašné - my tu síce záplavy nemáme žiadne - ale je to strach pozerať ☹ ☹ ☹

A držíííme palce Luckinmu malému na operáciu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A oslávencom 3x huráááááá 😉

traktor
19. máj 2010

joj, chudatko male, to stohopocasia, asiprievan, tak nech jej to skoro prejde 😉 ...a lu drzim prsty 🙂

zmurkaz
19. máj 2010

☹ ...ráno ani oko nemohla otvoriť ... idem offf ..--- nech to vybavíme 😉

nykyta
19. máj 2010

dobre ranko babulky 🙂 🙂 🙂 vsetko naj oslavencom 🙂 🙂 a najviac gratulko matkovi a lukimu 🙂 🙂 🙂 🙂 cmuk a vela zdravicka 🙂 🙂 zmur chuda malinke tak nech dobre pochodite u dr a nech su ocka cim skor zdravucke 😉 😉 😉

nykyta
19. máj 2010

konecne neprsi,ale aj tak tam je kosa 🙄 🙄 🙄 🙄 kafco dopite macko pozera jim jam a asi zachvilku pojde spinkat 😔 😔 dufam bo je uz nervny ☹ ☹

nykyta
19. máj 2010

no idem sa ho pokusit uspat 😕 😕 hned sa vratim 😕 😕 😅

sorciera24
19. máj 2010

ahojte baby, oslvencom gratulko a pozdravujeme vas.....ja sem sice pisem malo, ale citam vas🙂...pri tom mojom aktivistovi absolutne nestiham.... 😝
som sa vas xcela opytat,ze ci je tu nejak co este koji a male jej prespi noc...lebo u nas hroza....mam pocit, ze stale horsie,niekedy aj 10krat sme hore...v tie lepsie noci len 2krat...ale tych je malo 😒 ....ci to je tym kojenim a zavislacenim, ci cim?....

lucim
19. máj 2010

dobre ranko, ci uz den? 🙂 proste ahojteeeeeeeeeee 🙂
zmur, ochh, dufam, ze zuzinke ten zapal z ociek hned zmizne .
vysoka voda hes do prec, uz stacilo. 😒
sorci, mam pre teba spravu, ak nie dobru, tak aspon solidarnu - u nas je to podobne. 😖

a mame 11 mesiacikov hurrraaaa, 😵 😵 😵 vsetkym spoluoslavencom posielame ahoooooj a cmuk. 😵 😵 😵 😵 a dakujeme.

sorciera24
19. máj 2010

lucim a mylsis, ze to je tym kojenim?....aspon mne to kazdy tvrdi.....a dokedy xces kojit?

vendulacky
19. máj 2010

bré ranko,

lucim přejem matějkovi vše nejlepší k 11 měsícům, fíííha za měsíc máte rok 🙂!! Tak strašně to uteklo, jakoby to bylo včera, když jsme se dozvěděli, že ti prdla voda dřív 😅
V tuhle dobu minulý rok jsme byly všechny už na rozsypání 😀

Holky, já někdy běduju, že musím vstát několikrát za noc (někdy, třeba dneska 😅 ) a otáčet, nahazovat dudlík a vy tu chudinky takové budíčky....já jsem si nějak odvykla, malá jí 1x v noci, ted většinou mezi 5-6 ráno. A když je dobrá noc, tak se vzbudí jen na to jídlo. Ale ty přerušované noci jsou stejně na pytel... 😖

klara_klara
19. máj 2010

ahojte teraz spinkame, uvidime dokedy, babkz inac sme skusili ten biely jogurt rajo a maly z neho vracal, nabuduce skusime radsej tu activiu 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre