Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
27. máj 2010

my ideme na maltu.... 😀 ale zasa budeme mat snad novu vanu 😉

vendulacky
27. máj 2010

jé holky děkuju, tam je praktickejch věcí!!!
Myslela jsem, že ty brýle mají tu gumu užší, aby se pod ní nepotila 🙂 ale ty červený s puntíkama jsou rozkošný 😵 Mám pocit, že když jí dám normální, tak si je bude sundavat, stejně jako klobouček, který nemá přivázanej k hlavě🙂)

riu a jak bylo v egyptě? Kde jste byli?

zmury, díky za seznam lékárničky, to bude zas peněz 😅

simo, mně se nikdy špatně nedělalo, ale od jisté doby nelezu ani na dětskej řetízák 😀

brusinka.pusinka
27. máj 2010

Zmurky jj máme tam rodinu a jedem k nim takže ceny jsou nám fuk 😀 😀 😀 a kupila jsem uv čepičku s látkou až na záda takže bude pod ochranou 😉

zmurkaz
27. máj 2010

@lucia32 ...my taky tak 😉 ...chceli by sme ísť len na predĺžený víkendos niekde do Kováčovej ... niekde kde sa dá variť ...ale inak nič - asi len jednodňové výlety 😉

riusik
27. máj 2010

este som tu, vsak aj my az po tretom, iba ked mal tomas dva a daco, isli sme k moru, tak som ich kupila, aj tak sme ich stratili, tak minuly rok, ked mal tri a daco sme kupovali nove.. aj tak ich nechcel, teraz uz nosi

zmurkaz
27. máj 2010

@brusinka.pusinka ...to sa pýtala riuš 😀 😀 😀 ...já viem že ty si naša krásna grékyňa 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
27. máj 2010

Znurka sorry 😀 😀 😀 a krásná no nevím ale poloviční řečka jsem, 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zmurkaz
27. máj 2010

babúchy - idem - sa mi nechce ... dieťa náhodne spí 😕 ...sa bojím aj nahlas dýchať 😀 😀 😀 ...ale čas kvapí - idem niečo popracovať 😉
pa a ešte sa ozvem 😉 😉 😉

riusik
27. máj 2010

@vendulacky sharm el sheikh a bolo super, nad vsetky moje ocakavania 😉 a pokial nejdes do divociny, nekupuj vsetko, ja som fakt minula nekrestansky peniaz v lekarni a nic okrem opalovacich kremov (sa opakujem..) sme nepouzili, vezmi, co mas doma, vsetko sa da kupit.. uz vidim ako po ukonceni exp doby, ci ako sa to pise, budem vsetko vracat v lekarni, len skoda, ze oni mi nevratia peniaze 😝

brinzulka
27. máj 2010

tak moje od rana este nezalomilo 😠

brinzulka
27. máj 2010

a vcera spal az 15minut naobed a az vecer, ked davida odvialo z domu

simonito
27. máj 2010

...no Zmurky.,Brusi...to jsem se ptala já...ale co už ....odpověď mám

riusik
27. máj 2010

@zmurkaz @brusinka.pusinka nie, to som sa ja nepytala, aj ja to viem.. ale ved to je jedno 😵

riusik
27. máj 2010

hehe

riusik
27. máj 2010

uz naozaj idem.. pa

blani2
27. máj 2010

Ahojte 🙂

moc vás tu zase po nějaké odmlce zdravím. Jdu lehce dočítat, ať jsem v obraze.

vendulacky
27. máj 2010

riu, tak to je super, že se líbilo a nechytla vás "faraonova pomsta" 😀
emuch spí, tak jdu něco dělat, odpo máme návštěvu, tak at to tu vypadá trochu k světu🙂 Hlavně at neprší, chceme jít s dětma ven..
Děkuju ještě jednou za cenné rady 😉

papa

simonito
27. máj 2010

Brusi.. 😀 .ta řečka poloviční...no sorry,to zní jak nadávka 😅

..a naše jennnka tady dlouho nebyla,ne?...Jennnka kde jsi,nečteš nás?

Blani čau 🙂

simonito
27. máj 2010

...i já se loučím,pa 😵

blani2
27. máj 2010

vzala jsem to hoooodně hopem, dokud dítko spí..

takže véééélká gratulace všem dnečním oslavencům a hlavně Emušce k prvnímu roku 😵 Je to krásná slečna okatá a taky moc šikovná.

A musím se připojit k názoru na sluneční brýle až po 3 letech. Je spousta praktických pokrývek hlavy stínících oči. My budem brýlky kupovat (ještě nevím jaké) jen jako ochranu při jízdě na kole. Ale až po roce. Už se těším, jak vyrazíme na první kratší výlet.

Luci, vtipy nemají chybu 😀

Jinak u nás vše při starém. Kubík sbírá odvahu na chůzi. Opilecky si ťapká kolem nábytku a našlapuje jako na kladině 😀 Po čtyřech ale dosahuje neuveřitelné rychlosti, tak si myslím, že se moc do chození nepohrne. Jen ať je zatím při zemi 😎 Spánek se nám trochu pozměnil. Kolem páté dostává v polospánku UM a pokračuje vesele ve spaní do 8. hod 😵 . Tím pádem se nám dopolední spaní posouvá spíš kolem oběda. Většinou si dáchne ještě necelou hodinku mezi 3-4 a pak už frčíme do večera. Tam je zaběhlý rituál, koupání, kaše, mlíčko a do osmi už spinká jak budulínek.

a jsme hore...zatím pa

lucia32
27. máj 2010

Poobedna siesta???? 😅 😝 😀

nykyta
27. máj 2010

@lucia32 da sa tak povedat 🙂 aj ja mam chvilku volno macik spi a ja narychlo citam 🙂 dovolenka tiez nic moc ☹ doma a okolie,takze tiez ziadne okulky a plavecke overali ☹ ale ved aj tak to nepotrebujem ved bazen mame a macko ho este nevyskusal tak sa budeme domackovat 😀 😀 a ako brin spominala aj my budeme na malte 😀 😀

nykyta
27. máj 2010

no co to som napisala a mozem ist dalej 😀 😀 vecer hadam bude lepsie 😀 cez den tolko casu nie je 😀 to viete aj macko aj majstri-momentalne robia plot tak tu nehucia pod oknami 😀 😀 zachvilku ficim pre babku a pak sa idu sadit stromy co sme pokupovali-palmu uz som zasadila do kvetinaca pri bazen a ostatok caka 😀 😀 😀 tak pekny dnik 😎 😎 vidime sa vecer 😀

lucia32
27. máj 2010

my budeme mať leto pracovné ako vždy, maximálne ocko s deťmi niekam vybehnú na week....
a dorazili nám pančušky a dostali sme ako bonus ešte dalšie 3 ks grátis, no skvelý nákup 😀

lucim
27. máj 2010

Emka ... Amálka...Maxim ...Ela .....Amálie ..Leonard...... Simonka - deturence krasne zlate sikovne uzasne, vsetko naaaaaaaaaaaaaaj , vela vela lasky a zdravicka, special pusa pre nasu frajerku elusku. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasne tui dnes pisete, radost citat. uz sa nam blizia tie dovolenky? tesim sa s vami ... my uvidime, ci niekam pojdeme.
fotecky dnes uplne fantasticke. 😵 😵 😵 😵
a tie veci, co uz vase deti vedia, perfektne.
my zatial osahavame zvieratka v leporele, niektore uz triafame presne, na zvukoch sa zatial naaadherne rehoceme. 🙂
matko bude mat dnes asi len 1 spanok, ked sa zobudi, ideme na valky nakup.

lucim
27. máj 2010

uz sme hore, len co som dopisala prispevok . nyky nesmut, vsade dobre, doma naj, na buduce si to vynahradime. 😵 😵 😵

lu, tak to ma tesi, ze tie pancusky mas tak rychlo doma, a tak vellllaaaaaa, 10 dokopy? 🙂 zmur, aj u teba super, ze su veci krasne . 🙂
a aj ja som spokojnaaaaaaaaa - zobrala som balicek veci na donosenie z mmb, na dvor a k tomu 2 mikinky, tricka vyzeraju vyborne, ako moje par krat vyprane, normalne ze pekne, a ta mikina, to vam musim nafotit, matko je v nej bombovy. 🙂

lucia32
27. máj 2010

Lu ahoj....ano 10 dokopy, môže šúchať kolienka, aj na spinkanie budú, no paráda...tieto sú fajn tatrasvitky, ja som kúpila raz v kiku, že celkosť 62-68 a ešte sú nam furt dobré, len majú jednu chybu, že majú hruvú pevnú gumu v páse všitú a tak ich na noc nedávam, aby jej neotiskali bruško a vlastne ani cez den dlho a ešte jedny obyčko teskácke a dvoje sme už predali občiankám 🙂

lucia32
27. máj 2010

v kiku som kúpila iné....a odfoť sa a aj Maťka, nech sa pokocháme 😉 odfotím Naty v každých pančuchách??? 😀 Inak nič moc nenakupujem teraz, čakám či vôbec bude leto, bo občas to tak nevypadá 😝

lucim
27. máj 2010

aha mikina 🙂

lucim
27. máj 2010

ja nie som moc pancuskova, aj v zime som davala pancucsky, len ked bola naozaj zima, to asi preto, ze sama ich moc nemusim ... ja som zase nakupila kopec teplackov a este nejake dokupim. na noc sme zacali pouzivat tvojdielne pyzamka.
z tych co ma na foto uz pomaly vyrastie, bunda k tomu je tak nadoraz, treba podoplnat. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre