Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
17. jún 2010

@leve26 ja zasa si ho pozriem vzdy rano 😀 😀 😀 panelacik 😀 😀

leve26
17. jún 2010

@sevzuz dakujem za privitnie

leve26
17. jún 2010

@nykyta niekedy aj ja ale pri malom sa mi moc neda

nykyta
17. jún 2010

@sevzuz sem tam aj macik postipe,ale kusanie vitazi 😕 a rano aj mne cumakuje za vystrih a strasne sa skeri a divi 😀 😀 ze co to tam jea ja mu odpoviem mal si mat zaujem v porodnici 😀 😀 😀 a tak sa natahujeme aj pat minut 😀 😀 potom mu kuknem ja za tricko a on si tam potom cumakuje a hlada co ma mama 😀 😀 😀 😀 a nejde mu to do hlavky 😀 😀 😀 😀

nykyta
17. jún 2010

no nic kocenky idem bo mi zachvilku zacne moj serial v detskej izbe 😀 😕 macik a jeho mrvenie 😕 dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔 😔 😔 😔

leve26
17. jún 2010

@nykyta to je mile.my to nerobime lebo mne by pod trickom nenasiel asi nic.hihi,nekojila som tak nema ani motivaciu a ani ju nemusi mat velmi ale velmi dlho.ved ja odozenem odo dveri ten zastup frajeriek

majkas
17. jún 2010

@nykyta veru zachvilu skoncia, a v telke uz nepojde vobec nic 😝

idem uz aj ja spat, kym Tami spinka pokojne, u nas je vacsinou mrvenie nadranom

dobru nocku vsetkym

leve26
17. jún 2010

@majkas dobry noc

lucim
17. jún 2010

ahoj sev a dobru majka a nyky. 😵 ja som sa zdrzala pri kojo ....

leve26
17. jún 2010

@nykyta dobru noc

lucim
17. jún 2010

prsia tu riesite? matko ked chce cuckat, tak vydava taky naliehavy dychcivy zvuk a uz par dni mi zacina dvihat tricko. 🙂 hranie sa s bradavkou prstekmi som mu zatrhla uz davno, teraz si to vynahradza na flasi. 😀 a ako mi to uz tecie trochu menej, tak ma zacina kusat. dnes som zvreskla u susedov, az sa rozplakal. ale z maminky sa neodkusuje. 😒

leve26
17. jún 2010

@lucim to je pekne povedane ze z maminky sa neodkusuje.

leve26
17. jún 2010

idem ja spat.musim to vyuzit.tak dobru noc.toto je moj patik

lucim
17. jún 2010

leve dobru noc, patrik je zlatyyyyyy. 🙂 🙂 🙂 🙂
idem aj ja, len som este tahala 1v program. paaaa paaaaa 🙂

sevzuz
17. jún 2010

@nykyta ty si maska!
lukino my vystrih stale natahuje ked je nervozny,a vyzera to ze este kojim, sa ma minule niekto pytal ze asi chce papat nie? a som sa pobavila ze sice chce papat ale toto mi on moze "oprdet" 😀 on radsej umelinu 😀 som si mala dat silikony 😀 😀 😀 😀

sevzuz
17. jún 2010

tak dobru noc vsetkym 🙂

ani3012
18. jún 2010

Dobré ránko !
gertka.....................18.7..................Andrejko má dnes 11 mesiačikov 🙂 😵

Meniny oslavuje: Vratislav, Leontín, Milovan, Milovín, Sedrik, Leontína, Milovana
Meniny oslavuje v ČR: Milan, Cedrik, Milana, Milíč, Milík, Miloň, Milovan, Milovín, Sedrik

Kalendárium:
♦Medzinárodný deň piknikov

leve26
18. jún 2010

@ani3012 dobre ranko.vsetko najlepsie k 11mesiacikom

brusinka.pusinka
18. jún 2010

Ahojky Sluníčka moje Včerejší i dnešním oslavenečkům vše nej 😉
My stále bezzubý ale zato chodící a utíkající a všechno baštící hlavně z Tátova talíře nám moc chutná 😀
Vítám novou mamimi a její sluníčko 😵

leve26
18. jún 2010

@brusinka.pusinka dakujeme za privitanie,my mame iba dva zubky ale stacia nam na hryzkanie

brusinka.pusinka
18. jún 2010
samayka
18. jún 2010

dobre ranko

vitaj @leve26 🙂 radosť opäť vidieť novú maminku ako k nám zavítala 😀 😀 😀

dievčatá, tanečnica naša to zasa zo spánkom nevyhrala... ja mám pocit že sa vraciame do takého druhého-tretieho mesiaca.. pricucnutá na prsách... kojili sme sa asi 4 x a potom ráno cucala ako o život.. raňajky?? to čo na mňa skúšaš.. šak mám mliečko... a visí na mne neskutočne... babuliatko moje. nemôžem ju odmietnuť, nemám to srdce... ale keď to takto pôjde ďalej, tak neviem.. ideme dokyne budúci týždeň, tak s ňou hodím reč. ona je skvelá aj čo sa takýchto psychologicko-emotívnych vecí týka...

leve26
18. jún 2010

@samayka skusila som sa uz vcera vecer zapojit

samayka
18. jún 2010

ja viem, dočítala som čosi... ale aj tak ťa vítam 😉 😉 oveľa radšej vítam nové tváre ako sa lúčim so starými 😀 😀 😀

samayka
18. jún 2010

chystáme sa do herničky.. len nám tu čosi visí nad hlavami.. také mraky, že neviem či nás po ceste nespláchne...

leve26
18. jún 2010

🙂 🙂 😀 😀 😵 😵

leve26
18. jún 2010

@samayka unas sa tiez mraci ale vyliezlo aj slniecko

lucia32
18. jún 2010

Dobré ránko....vítam novú mamičku @leve26 a jej Paťka....
Tanečné videjka skvelé...tak nás toto ešte neoslovilo 😀 , my si spievame len Malú hviezdičku na spinkanie 😵
U nás krásne slnečno....
@brusinka.pusinka malá je podarená, aj našej najviac chutí keď môže baštiť z našich tanierov, ešte odučiť ocina soliť a koreniť 😝
Oslávenčekovi Andrejkovi všetko naj 😵

inneska
18. jún 2010

ránko 🙂 my zbalení a nachystaní, čakáme, kedy sa erik zobudí a prášime...

andrejkovi želáme do finále pred rôčikom všetko dobré 🙂
@brusinka.pusinka malá je úžasná, malý šrotovník 😀
@samayka a šakira nemá chybu 😀 😀
@leve26 ahoj medzi nami 😵
@lucia32 aj my čaaasto spievame malú hviezdičku 😉

nykyta
18. jún 2010

dobre ranecko 😉 😉 😉 😉 my sme uz od piatej hore ☹ ☹ ☹ gratulko oslavencekovi 😉 😉 vsetko naj 😉
@leve26 a este k tomu vcerajsku 😀 😀 aj my sme na umelom mlieku uz od porodky 😀 😀 takze by mi nemal kukat za vystrih 😀 😀 😀 no idem mu dat ranajky 😀 😀 😀 duracelkovi 😀 😀 😀 zatim papa

nykyta
18. jún 2010

dobre ranecko 😉 😉 😉 😉 my sme uz od piatej hore ☹ ☹ ☹ gratulko oslavencekovi 😉 😉 vsetko naj 😉
@leve26 a este k tomu vcerajsku 😀 😀 aj my sme na umelom mlieku uz od porodky 😀 😀 takze by mi nemal kukat za vystrih 😀 😀 😀 no idem mu dat ranajky 😀 😀 😀 duracelkovi 😀 😀 😀 zatim papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre