Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
23. jún 2010

@traktor zas ťa to chytá? 😀 u nás slnečno, neprší...a to sme ln pár desiatok km 😝 , ale otec vravel, že včera v KE celý deň pršalo 😝

@brusinka.pusinka ako sa máte? Ešte ste na chalupe?

brusinka.pusinka
23. jún 2010

Lucinka ahojky máme se fajnovo , no na chalupě býváme většinu času ale hodně jsem v práci 😉 Jinak si užívám malého čertíka 😉 🙂 🙂 je čím dál užasnější a jak chytá vše od druhých už se umí i vzteknout když se jí něco nelíbí 😀 😀 😀 😀

traktor
23. jún 2010

@lucia32 ..hej ale uz mam prazdne crevo..takchvilku bude pokoj 😀 😀

brusinka.pusinka
23. jún 2010

😀 😀 😀 😀 Ivko 😀 😀 😀

anavi85
23. jún 2010

chcem sa vas opytat, ze ako cez den spinkaju zlaticka? mne nechce Adusko vobec cez den spat, vstava o pol 7, potom ho musim doslova ustvat a vtedy mi zaspinka okolo 4 na tak max pol hodku, no a aj v noci je hore tak 2-3 krat, ale to len dam flasku, pripadne prebalim a to je vsetko

traktor
23. jún 2010

anavi...na tuto otazku tazka odpoved...kazde babo spinka inak...niektore prespia vela cez den a niektore voboc...tak je to aj v noci...s tym nic neurobis...

anavi85
23. jún 2010

@traktor ☹ ked bol mensi tak cez den spinkal aspon 2 hodinky

sorciera24
23. jún 2010

@anavi85 my vstavame o 6-pol 7....ale o 2,5 hodky je unaveny, takze ide spat o pol9-9 a spi hodinu 15min a poobede ho davam spat o 14ej a tiez spi hodinu 15, vecer ide spat okolo 19.30....ale noc tiez neprespime....niekedy sa budime 2krat niekedy viac....

anavi85
23. jún 2010

@sorciera24 ty mas, ale zlate dite 😉

sorciera24
23. jún 2010

@anavi85 no, ked som ale v noci hore aj 8krat tak take zlate nie je 😉 radsej by som to vymenila, nech je cez den hore a v noci spi celu.... 😉

traktor
23. jún 2010

@anavi85 ja viem, je to tazke...nebudem pisat o matkovi...lebo nebudem...ale su deticky , co spanok skratka nepotrebuju...a v noci si to vynahradia...adko spinka aspon v noci?...hoc niektore deticky este v tomto veku su velmi naviazane na maminku a akoby ju kontrolovali, potrebuju ju citit, tak nespia ani v noci...ale na spanok fakt nie je recept...

anavi85
23. jún 2010

@traktor v noci sa budu 2-3 krat, ale aj tak zaspava okolo 9...
sranda je, ze ked bol s nim doma Peto, tak mu denne spal dva krat po 2,5 hodine...no je to fer??? 😠

traktor
23. jún 2010

@anavi85 on len pri tebe takto strajkuje?teda odkedy si s nim ty?..tak potom mu chyba mm...uz si nanho zvykol...tak to chce len cas... 😉

nykyta
23. jún 2010

ahojte babulky 🙂 🙂 🙂 gratulko oslavencom 🙂 🙂 vsetko naj 🙂 🙂 no macik stale bojkotuje spanok tak vecer sa chodi spavat az okolo 21.30 a potom je zas hore okolo polnoci a takto ficime do rana 😕 mrvi sa,kope,hadze rukami no hruza 😒 ale cez den je akcny a usmievavy 😀 😀 takze to mame perne 😕 zatim papa

traktor
23. jún 2010

@nykyta ..tak nech sa mu uz rezim upravi..veeeeeeeeeeeeeeelmi mi tu chybas 😵 😵 😵 a co ti budem hovorit...aj trhaci 😀

nykyta
23. jún 2010

@traktor dakujeeem trakusik som rada,ze niekomu chybam 😉 😉 😉 sak hadam vecer sa tu stavim 😉 teraz ideme obedovat a pak ficime na plavanie 😉 😉 tak pekny dnicek 😉 😉 😉 papa

traktor
23. jún 2010

@nykyta jasne ze chybas 😉 ..uzite si to a paaa

samayka
23. jún 2010

tááák sme doma!! včeličky bolelíííí .. ale asi som plakala viac ako ona 🙂 zlatíčko moje...

máme 9900g a 80 cm.. kto má viac?? štanglička naša dlhá 🙂

lucia32
23. jún 2010

@samayka jééé vy ste ale špagety 😀 , nožičku fúkame, včielka jedna škaredá 😝

anavi85
23. jún 2010

@traktor Adko tak skrajkoval vzdy ked som zostala doma, cez vikendy pravidelne nespal, dokonca cez vikend staval o pol 7, ale pri nom au o 8...je to maly sibal, musi velmi dobre vediet preco to robi, ale snad bude casom spinkat aspon cez obed, hoci moj tatino hovoril, ze ja som bola taka ista a cez den som vobec nespala 😅

anavi85
23. jún 2010

@samayka no pekne, slecna je buduca modelka 😀

samayka
23. jún 2010

neboj ivi, len musíš mať trpezlivosť a nenútiť ho do ničoho... skús si s ním po obede, keď sa napapá ľahnúť do postele, mojkajte sa, tíško mu spievaj, rozprávaj.. a keď nič, tak si aspoň ty oddýchneš... a možno si časom zamiluje tento rituál a bude spinkať...
heslo pre matky malých nespáčikov je trpezlivosť a kľud... nervy a stres to len pohoršia

a super že si doma s malým, užívaj si to a neporovnávaj to aký bol s peťom. je to pre neho tiež zmena, tak ju musí najprv stráviť a uvidíš, časom sa to spraví.

ani3012
23. jún 2010

@samayka tak daj malú svokre do rúk aj s tými nožničkami,nech sa malá pobaví 😀
a akože ja neviem čo chceš.....veď vás chce prekvapiť,nie? A ako inak ? Možno len tak,že nepríde ? 😕 😀
a inak čo ty píšeš,že malá krásne spinkala,tak ja zase,že nespí 😅 to je teda spravodlivosť,čo ?
Ale vraj po roku sa to ma otočiť.Nám sa to už asi začalo pred pol rokom. Niekdy krásne zaspí o 7 hod. a spinká do rána.Ale chceme zuby ? Chceme.tak musíme si aj niečo vytrpieť 😉

Akurát kukám na malú,že hádže DVDčka do koša 😲 a už je..la aj s košom na zem 😀 nič sa nehýbe......podozrivé ticho.......hmmmm...vyjedala kukuricu z plechovky,čo som ráno vyhodila

@nykyta aj Evička strašne zle spáva,neskoro zaspáva ,aj o 11 hod,cez noc sa budí a o 6 sme už všetci hore,bo aj Paťka do škôlky a tak.

@traktor ťa zas chytá básnicke črevo ? 😀 😎

@sorciera24 no vidím,že ani vy moc nenaspíte a tiež by som bola radšej,že cez deň hore a v noci spať ,nie? Veď čo su malí , keď to nevedia pochopiť ? 😠 😀 😀 😀 😀 😉

ahoj brusi !
Ani sa Ťa nebudem pýtať,že čo varíte,lebo budem mať depku.Ale už som sa polepšila a to vďaka tebe 😉
A čo vlastne dnes varíš ? 😀

@anavi85 baby majú pravdu,chce to len čas,lebo tato bol s ním dlho doma a to je potom jak mama.Ale aspoň si k sebe vytvorili pekný vzťah o čom nepochybujem,že má aj s tebou. 😉

ani3012
23. jún 2010

@gabrielkabj no škola s dvoma deťmi...je to naozaj ťažké,aďka si tak dorobila teraz ...no není čo závidieť.Ako písala piri-klobúk dole 😎

traktor
23. jún 2010

😀 😀 😀 😀 juj ani pobavila som sa

ani3012
23. jún 2010

@lucia32 tie soplíky vám už aspoň prechádzajú ? nech už je teplúčko!!!! 😠

ani3012
23. jún 2010

@pirinka tie nepečené tortičky sú mňamka, hlavne takto cez leto,lepšie ako nejaká pečená. 😝 a tiež sa dajú krásne ozdobiť 😵

ani3012
23. jún 2010

@traktor nazdááár !
Som myslela,že som tu sama...si klopala?

ani3012
23. jún 2010

SK
jeden rok,dva roky
do jedného roka,do dvoch rokov
CZ
jeden rok,dva roky ale dvouleté díte ?
do jednoho roku (letu už není ?),do dvou let ?
správne ? 😅

traktor
23. jún 2010

klop, klop 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre