Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
19. júl 2010

ahojte,
oslavencekom vsetko naj 😀

anavi85
19. júl 2010

vyzera to tak,ze budem varovat rocneho chlapceka 😉 , budem mat dvoch huncutov...chcem sa opytat, mamiciek, ktore varuju deticky, ze kolko za to pytaju...co som zistila v ba, tak je to az 20 eur za den a to je podla mna dost...
kolko by ste si pytali vy?

traktor
19. júl 2010

@anavi85 zalezi ci davas aj stravu, ci si stravu donesie mamina, kolko hodin budes strazit......ja sm to stale nechala na tej mamine, stravu som dala ja ale vzdy priniesli aj ovocie, ../ aj pre moje 😉 /...a vzdy som bola spokojna, a patko sa aspon pohral, kym boli baby v skole....aj pri matkovi chcem, uz mi aj volali ale este teraz nie..az neskor 😉

zaba2707
19. júl 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeee hlasi sa uz mozno aj zabudnuta julovka hihi 🙂

traktor
19. júl 2010

@zaba2707 zabkaaaaaaaaaaaaaa , kde zabudnuta..len zatulana 😀 😀 😉 ..ako sa mate?

zaba2707
19. júl 2010

ahoj Traky mojaaaa teraz som mala take brutus obdobie na dovolenke tam clovek bol odpojeny od netu ale aspon sme zrelaxovali na maximum a ked som sa vratila tak mi odisla kolegyna na dovolenku takze som musela svoje zameskane jej a este aj ukoncit to moje uctovnictvo bo teraz v stredu si ho uz Cesi definitivne pridu prebrat ... fakt som nevedela kam stupit sem tam som zapla Facebook ale nebola som velmi akcna.

A od dnes je kolegyna uz v praci ja v podstate na inom mieste trosku s inou pracou ale stale v tej istej firme a za trosku viac penazi tak uvidime ci ma to bude bavit 🙂

Filip sa mi zda byt taky narasteny a pribraty trosku na 11. mesiac presne sa pustil urobit prve kroky a od vtedy trenuje a trenuje nas jednoizbac s kuchynou a kupelnou uz obehne cely po nozkach - jako dvoch teda 🙂

traktor
19. júl 2010

@zaba2707 jej tak vitajte v klube cupkačikov 😉 ..este len teraz to zacne byt akcne 😀 😀 ..a dovolenka super, aspon ste si oddychli a venovali sa samy sebe..a praca..no ked sa musi tak sa musi, ved vsetky nas to caka....raz aj ja nastupim, vsak nemozem vecne len rodit 😀 😀 😀

zaba2707
19. júl 2010

od dnes by mal byt vacsi klud tak uz dufam budem mat priestor na konovanie - popri praci hihi 🙂 ako to byvalo aj kedysi

pocet zubov mame 8 ks nikdy mi nechce dovolit pozriet mu do pusy 🙂 cez vikend sme boli u mojich rodicov tak sa chalan cliapal v bazene mam aj foto ale to az doma ked budem nahodim

no a cez vikend sa Fifo nejak vyhazdal ja som to najskor pripisala alergii na slnko zacala som davat fenistilove kvapky ale nejak sa mu to zhorsilo tak som dnes mm (ma volno) poslala k lekarke tak cakam co mi zavolaju ze co to je mmmm

zaba2707
19. júl 2010

ale tej roboty bolo fakt ze doooooost a som rada ze konecne je ako tak klud a hlavne ze som tu konecne idem mrknut aspon 2-3 strany dozadu tak zbezne

traktor
19. júl 2010

@zaba2707 zabka aj nas matko sa vyhadzal hlavne na hrudnicku a chrbatiku, ale predpokladam, ze je to zo slnka, aj sa velmi poti....zubky mame 6 hore a 2 dole..ale..pred chvilkou sa skeril a som pozrela a uz vidno obe spodne dvojecky 😉 ...a konovanie..no super je, ze sa to tu tak miesa jedna ide na dovcu, druha pride, tak je tu stale s kym kecat....len ja som tu jak inventar 😀 😀 😀 ...noooo ale sak sezona skonci a aj mi si uzijeme

brusinka.pusinka
19. júl 2010

ahojky Zaba no vy máte zoubků a O Maťkovi Od traky ani nemluvím 😀
My stalé nic 😀 😀 😀
Jinak si malá v sobotu hrála se včelkou a ta ji bodla do ručičky , ani bychom to nevěděli kdyby nám ji neukázala, vůbec neplakala .Trochu ji to naeklo a za 2 minutky se to stratilo. tak obranných látek má dost 😀 😀 😀 Manžel si s ní dělá srandu že je zvídavá a prej jestly to byla Mája 😀 😀 😀 😀
Jinak my měli také obsypaný jak hrudník tak zátylek a prej to jsou potnice , po koupeli jsem pomazala Bepanthenem mastí a do dvou dnů byli fuč 😉

traktor
19. júl 2010

@brusinka.pusinka ahooooooj..no karamelka si nechava prvy zubok presne na rocik 🙂 ..nam sa teraz konecne pustili..ale ani neviem ako, len som kukla a boli tam...mohli by vsetky takto vyjst,,ze potichucky 😀

brusinka.pusinka
19. júl 2010

Ivčo jj malá nemá žádné problémy nenasvědčuje tomu že by rostly , neteplotkuje a nemrčí je veselá a moc ráda si hraje a vymýšlí lotroviny 😀 😀 😀 😀 a navíc už jsme bez cumla Dudlíka od pátku ho nedáváme a malá si hned přivykla 😉

traktor
19. júl 2010

@brusinka.pusinka sikulkaaaa tak uz je velka holka 😉 ..a mozno ani pri zubkoch teplotka nebude, len sa usmeje a uvidíis , ze ich tam ma..aj u nas to tak bolo 😉

zaba2707
19. júl 2010

ja neviem zienky ci je to blbost ale my sme dostali z rakuskej lekarne taky nahrdelnik z nejakych kamienkov a vraj to nosievaju deticky ked im idu zubky a lahsie to znasaju. Nas Fifo pri prvych zuboch (este ten nahrdelnik nemal) sral jak lion a vzdy aj teplotoval 1-2 dni, od kedy ma ten nahrdelnik mu vysli dalsie kusy zubov bez teploty a bez srania ... neviem ci sa to da pripisat tomu nahrdelniku ale je to naozaj tak ... narocky som to odsledovala lebo tiez mi to najskor prislo smiesne ...

jeeeeej Karamelka ona uz je hadam aj vitaz tej ozuzlanej piskoty nie? ci este je niekto bez zubakov?

zaba2707
19. júl 2010

a k tomu vyhadzaniu neviem ci su to potnicky lebo je to take dost velke neviem to presne opisat a zatial mi ti moji chlapi nevolali idem im crn aby som uz vedela co teda

brusinka.pusinka
19. júl 2010

jj už aby to bylo 😀

brusinka.pusinka
19. júl 2010

Zabka necháme Maťkovi od Zrníka si víc zasloužíííí 😉

zaba2707
19. júl 2010

@brusinka.pusinka ahaaaaaa tak to je jasne tak ale potom KAmca ma zasluzene 2. miesto 🙂 hlavne ze si s jedlom poradi sikula mala

idem zbehnut na obed pa zatim

brusinka.pusinka
19. júl 2010

Zabka My byštíme všechno je to malý otesánek a je jedno jak je to tvrdé ona si to ožužlááá 😀

traktor
19. júl 2010

@zaba2707 myslim , ze aj ven maju tzaky nahrdelnik..emka ma

ani3012
19. júl 2010

aj ja chcem náhrdelník ! Rastie mi zub múdrosti 😀 😀 😀

zaba2707
19. júl 2010

tak volala som s chlapmi vraj sa to ani dokine nezda dala nejaku masticku a ze mozno je to aj nejaky exzem
tak to ma fakt ze potesilo ☹ mame ho sledovat do stvrtka a ak sa to vobec nezlepsi tak prist zasa

brusinka.pusinka
19. júl 2010

teda náhrdelník hihihi 😀 a pro ty co neviděli jsem dal pár foto do albumu 😀
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pus...

traktor
19. júl 2010

@ani3012 ..mam ti urobit a poslem?..vyber si farbu.. 😀 😀 ..

nina41
19. júl 2010

@traktor maš IP

lucia32
19. júl 2010

@zmurkaz diki za pozretie....volala som do Nestlé...takže mi pošlu vzorku, ale že momentálne nemajú...že tak o mesiac????? 😅
No ešte máme tak na 3tt Háčkové mliečko...som vykupila docsimon 😀 tak ked vzorka dovtedy nepríde....kúpime a budeme sa modliť aby sadlo...najprv skúsim pridávať po troške do HA ...však už je to velká kočka...čokoláda Milka jej nerobí problém a ani párok...tak snáď nás nejaké mlieko nepoloží 😝

ani3012
19. júl 2010

@nina41 teraz som si spomenula,že sa mi o tebe snívalo.Pre istotu som pozerala IP,že či tam od teba naozaj nič nieje.
Som písala do inej témy k jednému problému svoj názor a ty si mi napísala potom IP ,že : "tak toto ma bolelo"
nepísala si mi to,však ? 😕

ani3012
19. júl 2010

@lucia32 ja miečko nedostávam,vôbec nič a pritom som bola registrovaná skoro všade..... ☹

@brusinka.pusinka aj vy ho máte ?

@zaba2707 kúpať ste sa neboli ? Či to nemá z vody...

brusinka.pusinka
19. júl 2010

Ani co máme?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre