Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
26. júl 2010

@zmurkaz hod receptus 😉 ..a vianoce..ja uz riesim darceky 😀 ..no kedze nas je vela..tak uz musim

traktor
26. júl 2010

@lucia32 tak gratulujem aj tvojim anickam 🙂 ..a fotky som ti vysmejdila este rano 😀 😉

zmurkaz
26. júl 2010

@traktor 😀 😀 😀 ...to už bolo jasné vtedy že budeš mať veľa krásnych detúchov 😉

@lucia32 ...Gratulka 😵 😵 😵 ....a idem kuk fotos....

...a už musím ísť - bo to muž neprežije - prvý deň doma .....musím ho zabehávať postupne 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
26. júl 2010

@traktor ...hodím .... keď prinesiem knihu .... a už tu fakt nie som .... ☹

traktor
26. júl 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 no..hotova mať..apozdrav mm 😉

brusinka.pusinka
26. júl 2010

Nu u nás Také kuřátko s bramburkovou kašíííí a okurkový salátek a polívka kulajda 😉
Luci krásné foto , malá je krasavice okatáááááá 😀 a dortík na 1***** 😝

traktor
26. júl 2010

@brusinka.pusinka huraaaa nech ziju kuriatkove slniecka 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
26. júl 2010

@traktor jj no my dneska toho máme moc tak lehký obídek 😀 😀 😀 😀 Ale malá kuřátko může mňam říkáááá 😉

lucia32
26. júl 2010

@traktor som videla tvoje komenty...ja som ich len ráno napchala do noťasa cez kartu a šmykala do práce a tu mi nešiel net...kedže bola búrka a ja som zabudla v piatok vypnúť prepäťovú ochranu, net sa po...ral 😝 , musella som čakať na IT a .... a stačilo vypnúť a zapnúť adaptér 😝

traktor
26. júl 2010

..a este som chcela, sme boli v tescu..vsak ako inak 😀 ..a kto chce kupit lopticky do stanu, bazena..tak teraz sa to oplati..stoja 5 eur a daco..lebo kukam na aukciach a velke ceny...a kupili sme matkovi auto uz pod stromik..velke nakladne, za 7 eur a daco, predtym vyse 15 eur a k tomu bolo vedierko aj formicky..tak kto hlada vhodny darcek pre chlapceka, ... 😉

traktor
26. júl 2010

@lucia32 😀 ..hlavne ze funguje 😉

brusinka.pusinka
26. júl 2010

traky my jsme koupily toto malé teď k narozkám mělo to uspěch i u 4a půl letého klučika 😀 😀 😀 mají to v dráčiku 😉
http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=...

lucia32
26. júl 2010

Som kukala samaykinu návštevu u innesky a fakt sú tie kuriatka ako súrodenci...sa podobajú, na jednej fotke skoro ako dvojičky 😀

lucia32
26. júl 2010

@brusinka.pusinka tak to je super darček...naša má velkú kolekciu Litlle pet shop od Bianky, tak so zvieratkami sa hrá každý deň 😉

brusinka.pusinka
26. júl 2010

@lucia32 No vybíral manžel my ji už dřív daly toho pejska od fisher price a lozící tunel a dostala kočárek s panenkou od tety a cD přehravač také od fisher price od brášky a kuchyňku a mluvícího pejska 😀 😀 😀 😀 takže byla obdarováná až příliš 😉 a to nás jěště čekají jedny dárky v řecku 😀 😀 😀

traktor
26. júl 2010

@lucia32 som hovorila, ked su spolu ako dvojciatka 😀 ..a su zlatucky 😉
@brusinka.pusinkakrasna hracka 🙂 a matko bude mat take auto..ale az na jeziska 🙂 😀 ..prvy krat takto skoro..ale ked potom je to vsetko narychlo, a peniazkov nie je nazvys..tak radsej takto..a ked su teraz tie akcioooo...no a pridavam par foto zaneprazdneneho matka 😉

lucia32
26. júl 2010

Naša dostala bábiku a kočiarik, pôvodne som chcela hlboký, ale tu su tak premrštené ceny, že som nekúpila ( možno dám kúpiť na Ukrajinu) a od Leonarda ( trojkolky ) sme nakoniec upustili, kedže bývame na kopečku....tak radšej peniažky odložíme a budeme darčeky kupovať priebežne.... 🙂

traktor
26. júl 2010

@lucia32 krasne..toto poznam, nase baby na tom ficali..ale uz nie 😉

traktor
26. júl 2010

@lucia32 a kociarik je sikovny, taky akurat do jej ruciek 😉 ...no idem dovarit, bo dnes ani obed nebude..

brusinka.pusinka
26. júl 2010

@traktor krásné fota s Maťkom, a my už aké kupujeme a schováváme 😀 😀 😀 😀 jako každej rok
my dostaly Luci ten proutěný koupila ho teta v polsku a je fajnovýýýýý a malá s ním drandí jak o závod 😉

lucia32
26. júl 2010

@brusinka.pusinka ďakujeme...nápodobne 😉 s kočiarikom behá po byte, akurát jej musíme byť za pätami pretože je ešte nestabilná 🙂

lucia32
26. júl 2010

@traktor jéééé aj Miňo mal na prvé Vianoce nakladiak, mám to aj na fotke...žeby som aj Naty kúpila? 😀

brusinka.pusinka
26. júl 2010

Holky kuk jaké byli moje děti v 1 roce 😀 😀 😀 😀 omluva za kvalitu 15 let staré foto 😝

lucia32
26. júl 2010

@brusinka.pusinka tak nakliadiak fičal aj u vás 🙂 Domiš bol prezlečený za šaška ? 🙂

ozi
26. júl 2010

ahojky babulky, oslávenčekov teda nemáme, tak aspoň meninkovým všetko naj 😉

riešite darčeky? My sme dostali tento kočiarik http://www.ryo.sk/hracky/?i=RE02302&id=47 a túto bábiku http://direct.tesco.com/product/images/?R=205-2675 , musím hodiť skutočné fotky, ale baterky som musela z nej vybrať, lebo sa jej bála, teraz ju všade vláči, dokonca o ňu bola bitka so Samkom, to sme dostali od kamarátky, ešte máme jednu odloženú od babičky a postieľku pre báby od starkej, oslava sa však musela presunúť na 15.8 kvôli tomu, že je starká( mm svokra) ešte v nemocke , tak to spojíme so Samkovou oslavou 😉

monikabe
26. júl 2010

Ahojte, chcela by som vediet, ci sa organizuje to stretko v Kosiciach. Tusim v plane to bolo koncom jula, plati? 🙂

ozi
26. júl 2010

od babky dostane túto http://www.nakup.sk/my-little-baby-born-babika/... a postieľku túto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7682794&tab=9

@monikabe , nemám šajn, ja sa akurát chystám s deťmi, máme s deťmi stretko o tretej , minule som nebola, tak sa teškám, že ich konečne uvidím, jenn, adku12 a leniccku 😉

lucia32
26. júl 2010

@monikabe stretko platí...len neviem ešte o akej.....
Ale určo to tu bude do stredy vyvesené...idem to vyzistiť 😉

leve26
26. júl 2010

Patko mal vcera jeden rocik.dakujeme vsetkym,ktory si na nas spomenuli.mi dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencekom.neboli sme domka tak preto tak neskoro gratulacia.Patko posiela vsetkym obrovsku pusinku

traktor
26. júl 2010

*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010. o 13,30 pred vlakovou stanicou ..... pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici v parciku, potom zmrzka alebo uvidime .).....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka
Jennna a Dianka
Lucia32 a Natalka

Cas este nie je celkom isty, rokujeme 😀 😉 , tak kazdemu pisnem v priebehu dna do IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre