Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
27. júl 2010

@traktor ja som tiež rada, že je takto ako je...ale zase mi chýba člapkanie vo velkom bazéne 😅 ani tak ani tak 😀 zajtra idem na broskyne, tak asi budem zavárať vo štvrtok, ale poobede asi do toho tesca pleska skočíme kuk, ste ma nainfikovali 😀 tak dobrúúúú 🙂

lucim
27. júl 2010

aj mne idu viac na jazyk nase konikove prezyvky. 🙂 🙂 🙂

@traktor dobru noc

@inneska dobru noc, uz to tu aj ja idem snad zaklapnut, este si musim flasky poumyvat, vodicku do termosky zohriat.
pa paaaaa

inneska
27. júl 2010

tak dobrúm nocku všektým, nejdem trhať partiu, tak idem aj ja 😀 brú mamulky 😉

traktor
28. júl 2010

Dobre ranko, dnes je streda 28.7., narodeninky -1 rôčik oslavuju tieto slniečka :

@anavi85 Adrián
Aďko sa narodil o deň neskôr a váhu mal 3230 gramov a dĺžka nameraná bola 49 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anavi85/

@perla200 Simonka
Simonka sa narodila o dva dni skôr a na dievča mala celkom peknú váhu: 4400 gramov a 52 cm


@cathuska Nela
Nelka sa narodila tiež ako Simonka o dva dni skôr a váhu mala 3550 gramov a 52 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/cathuska/
Oslavencom gratulujeme 😵 😵 😵 a maminky nech nieco o svojich pokladikoch napisu 🙂

Meninky majú:
SR:Krištof, Inocent, Svätomír, Svätoš, Inocencia, Nausika, Svätomíra
ČR:Viktor, Alina, Inocenc, Svatomír, Viktorín

VTIP :NAKUPOVÁNÍ U VIETNAMCŮ:
"Kolik stojí ta bunda?"
˝Pětet˝
˝Tady je nějaký flek.˝
˝Čyrysta˝
˝Dáte mi paragon?˝
˝Dvětě˝
˝Máte vůbec povolení k pobytu?˝
˝Dájek˝
***
Jeden chlapík - mäsiar - zarobil vela penazí na mäse. Mal však
velmi
hlúpeho syna. Nechceli ho vziať na žiadnu školu, tak sa rozhodol,
že ho
vyuci za mäsiara. Vraví mu:
- Tento stroj je najmodernejší výrobok. Strčíš doňho vola a von
vyjde párok. Vidíš?
- Ty, ocko - ozval sa syn - a naopak by to nešlo?
- Ako naopak?
- No, že by si tam strcil párok a vyliezol by vôl.
Mäsiar sa poškriabal na brade a vraví:
- Chlapce, taká masina bola na svete len jedna. Tvoja matka...
*****
Ide blondínka po lúke a zrazu zbadá, že za ňou beží býk. Tak začne bežať. Po chvíli sa zastaví a hovorí:
- Radšej teľa ako zápal pľúc.,

perla200
28. júl 2010

@traktor dakujem strasne si ma potesila, že som este v statistikách....
ostatným detom prajem vsetko najlepsie...

inneska
28. júl 2010

RáNKO 🙂
tak v noci erik len pomrnkával, ale inak sa dalo...a zrejme to nemal od zúbkov, dnes riadne prehnalo aj mňa..samá voda 😒 snád to rýchlo odíde...erik už ale nekakal 🙂

a detičkám želáme do dalšieho ročika radosti z hier, lásky od najbližších a najviac zdravíčka 🙂 Aďuškovi spešl letí kopec božtekov 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
28. júl 2010

všechno nejlepšejší na celém světě a velký cmuk co předaj maminky 😵

MOOOOOOOc děkujeme všem holky naše zlatééééé 😵 😵 😵 😵
Brin supr přestavba 😉
Lucím to je jak u nás malá jen nemůže stát na židli byla by buď uplně nahoře na lince nebo uplně dole na podlaze 😀 😀 😀 nevydrží stát na místě, a takhle krásně fotit rohlíky a housky by se u nás nepovedlo malá by měla všechny v ruce a v puse 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
28. júl 2010

Ránko...dočítavam....
@brinzulka no pekné by to malo byť...kupelnu máme aj my ladenú do hneda 😉 A každá nová kuchyna je dnes super 😉
@lucim krásny link....krásne fotečky malého spinkajuceho anjelika 🙂

lucia32
28. júl 2010

@lucim Maťko : perfektný pomocník, malý pekárik....
@battole nebooooj ideme na stretko, ideme....zajtra o 11.30 pred vlakovou stanicou 😉 už sa teším na detičky 🙂

lucia32
28. júl 2010

@inneska Eričkovi nech rýchlo prejdú boliestky.....nech sú to len zúbky a čo najskôr vylezú 😉

lucia32
28. júl 2010

Tak dočítanéééé...malým oslávencom, či veľkým???? 😀 prajeme všetko najlepšie k 1. rôčku...Aďkovi, Simonke i Nelke 🙂

lucia32
28. júl 2010

Naša drnda je zatial v pohodke, ale obaja starší ležia doma s teplotou a bolesťami hlavy, tela...ach joooo, dufam, že to malá nechytí, nejaká viroza, už 2. deň ju dávam k mame ☹ Inak sa moje zlaté slniečko mení...ráno si dá povedať a ostane ležkať v postielke, hladkám ju a ona zaspinká, dnes sme sa uhajkali a miesto pol 7 sme cstali až o 8 😀 , síce sa medzitým mrvila, otvárala oči a krútila ako raketka, ale z postele neutiekla 😉
A už znova chodííííííííííííííííme, trepe ručkou, že pustiť a ideeeeeeeee, ale stabilita je slabá tak po zanu musíme chodiť,inak hlava obitá ako hruška a ked beží, tak kuká do neba a to by boli gamby hneď rozbité 😀

blani2
28. júl 2010

Ahojte bambulky!!! 🙂

zdravíme z dovolené v Krkonoších. Kubulka už spí přes 2 hodinky a mě nedalo vás nepozdravit. Dotatečně všem velkým malým oslavenečkům véééélká gratulace k prvnímu ročku 😵

My se dovolenkujeme od soboty. Ubytování máme v Malé Úpě, přímo v centru pohádkových stezek Krkonoš. Kdo chce super tip na dovolenou s dětmi, vřele doporučuji. Jsme ve výchozím bodě krásných procházek asfaltovou cestou, dobře sjízdnou pro kočárky. Je možné dělat několik okruhů po okolí lesem a sbírat body na pohádkových zastaveních při cestě. Letos to tu jen obšlápnem a myslím, že za 2 roky už by to bylo to pravé ořechové pro našeho drobka. Všechny penziony v okolí jsou zařízené pro děti, hrací koutky, postýlky, hřiště, ovečky, atd. Kubíček svou první dovolenou zvládá skvěle. Co zjistil chuť borůvek, tak jen lozíme po stráních a jsme modří až za ušima 😀 S mm jsme zvolnili v tůrách, už se nehoníme s těžkým batohem po kopcích, ale užíváme se všichni 3 navzájem. A ten vzdoušek co tu je! 🙂

A teď to nejdůležitejší na závěr. Opouštíme soutěž o vytahanou ponožku, CHODÍMEEEEEEE 🙂

Mějte se tu krásně a cmukáme (ten výraz už běžně používám a chytá se i okolí 😀) z hor, páá

blani2
28. júl 2010

@lucia32 LU, Natálce odvážně gratulace! 🙂

blani2
28. júl 2010

pár fotos

blani2
28. júl 2010

a tady je odkaz na ty stezky

http://www.pohadkova-stezka.cz/cze

brusinka.pusinka
28. júl 2010

@blani2 supr fotošky a gratulka k chozeníčku, jinak to v malé /Úpě známe je tam opravdu nádherně 😉

Holky kuki na tu naší potvůrku takhle si hraje roční dítě 😀
Lucia ntce fukámé hlavičku a je šikula a starší kšááááá nemoci jsou prázdniny 😉

blani2
28. júl 2010

@inneska Inn, Eričkovi ať je co nejdříve lépe a tobě samozřejmě též 😔
@lucia32 Lu, mělo být odvážnéé

měli byste nás vidět. Oba chlapi půlnoc. Zalehli v 9 hod, že na hodinku, než se půjde ven... 😀 Asi mi omylem něco spadne na zem, jinak to vidím, že se prospí den 😉

blani2
28. júl 2010

@brusinka.pusinka brusi, díky. Karamelka jak vedoucí PC oddělení 😀 to má nové dárečky k narozeninám?

blani2
28. júl 2010

a už jsme hore, pá děvčátka🙂

brusinka.pusinka
28. júl 2010

@blani2 blani jen pejske a židličku jinak jsme dostali kuchyˇku kostky , traktůrek tunel na prolézaní , štěkacího chodícího hafana a panenku s kočárkem a další nás čekají v pátek tak uvidíme 😉

zaba2707
28. júl 2010

ahojte bambulky dnesnym oslavencom prajem vsetko len to najsamlepsejsie a hlavne koooopec zdravicka 🙂

zaba2707
28. júl 2010

tak ja v praci ... tento tyzden je na mna nejaky bleeeeeeee dolieha na mna ze mi vzali uctovnictvo .. s kolegom na servise som sa tiez uz stihla chytit (kazdy den sa ho tu vypytujem co mu treba pomoct - nic mi neda a do kazdeho telefonu sa vsetkym stazuje ako je tu on chudak na vsetko sam) tak dnes som to uz nevydrzala pocuvat a povedala som mu svoje ... juuuuuuuuuuuuu lucimka matko je pri tom kuchteni uzasny, az mi je luto ze ja som uz s Fifom nie doma, ze sa mu tolko nevenujem. Ked ma naladu da papa aj to si uz cela rodina pripadame ako cvoci ale konecne zacina - len musi sam chciet.

lucia32
28. júl 2010

Tak nafarbená, namelirovaná, ostrihaná...som pripravená vyraziť na stretko do KE 😀 , dúfam, že ma spoznáte...poznavacie znamenie Natálka 😀

zaba2707
28. júl 2010

takze vyfintena mamina uz je teraz uz len natalku a ide saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucia32
28. júl 2010

@zaba2707 nedaj sa, nedaj....musíš byť odvážna a presadiť si svoje 😉
@blani2 ďakujeme....a užívajte si dovolenou...aj ja sa už teším na tú našu, u nás bude dokonca koníkovská 😀 alebo o tom ako sa dve koníkovky vybrali spolu na dovolenku 🙂 tak nám to snáď výjde 😵

lucia32
28. júl 2010

@zaba2707 keď už máme upršané počko, tak aspoň takto si treba urobiť radosť 😀 a o pár dní dovča, tak treba trošku vyzerať k svetu...keby šlo aj sadielko tak rýchlo ostrihať 😀 😝 😀

zaba2707
28. júl 2010

a s kym sa chystas na dovcu Lu?

brusinka.pusinka
28. júl 2010

malá holky zavidí kuk na foto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chce také jako maminka 😵 😉

lucia32
28. júl 2010

@zaba2707 prezradím? neprezradím? S lusiou99...mali na chate volné miesto a kedže sa poznáme aj osobne, tak slovo dalo slovo a ideme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre