Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@lucia32 dík bude to mít hlavně pod vesty teď na podzim 😉

ani3012
31. aug 2010

ide mi doktor House -pokračovanie . Tak sa teším 😵 Kukáte to niektorá ?

ani3012
31. aug 2010

@brusinka.pusinka šikovná maminka...škoda, že ma to nebaví 😒

zmurkaz
31. aug 2010

@ani3012 Ahoj ani - nie ... ja som pôvodne chcela s mužom pozerať Ordináciu a žehliť pri nej - ale nakoniec som pri PC 😅 a nahadzujem vecičky pre jednu potenciálnu maminku čo by odo mňa zobrala viac vecí - v podstate by odo mňa brala veci pre svoju princeznú 😉 dlhodobo 🙂

@brusinka.pusinka - jéééééééé

ani3012
31. aug 2010

@zmurkaz a ja som prišla na to,čo Patrikovi je.On má strach zo školy-stres. Toto presne robil,keď mal v škôlke spať,že ho bolela hlava a často sa sťažoval na bolesti brucha v oblasti pupka.Teplota mohla byť iba náhoda alebo tiež môže byť zo stresu ?

ani3012
31. aug 2010

@zmurkaz a to je fajn,že máš niekoho,kto pokúpi od teba vecičky. Ja mám pofotené tiež,ale som lenivá dať do PC.Vlastne ani to by nebol problém,ale nechce sa mi premeriavať.

traktor
31. aug 2010

@ani3012 ani to iste aj u mna...tiez pofotene a nechce sa mi...mne ide na nerf to zmensovanie...
@zmurkaz to je perfektne, ze budes mat taku odberatelku 😉 ....a inak aj u nas dnes vecer, patko sedel v kuchyni a ze ci mu nemozem dat odklad...ze on by do tej skoly ani nesiel 😅 ...tak dufam ani, ze to tych nasich chalanov prejde...

zmurkaz
31. aug 2010

@ani3012 ...jasné - mám podobné doma 😖 😀 😀 - stresmeni sú ti naši chlapi 😉 ☹ ...ale Juráš sa zatiaľ teší tak uvidíme ako ho bude bolieť bruch vo štvrtok ráno 😀 😀 😀
No a som celkom rada že by zobrala viac ...už si odo mňa niečo brala a bola spokojná - tak teraz chce viac - uvidíme či moja robota nebola márna - ale aspoň ma dokopala to všetko nafotiť 😉 ... ešte zobnať niekoho na čisto chalanské veci a som vybavená 😀 😀 😀 ....ale ti poviem - srdco mi puká ☹ ...moji chrústi v tom boli 😢 😢 😢 - šak som si aj niečo nechala ... ale aj tak... no furt si musím hovoriť, že je to lepšie, keď to takto niekto ešte ponosí, ako by to mal zobrať šlak na povale 😝

zmurkaz
31. aug 2010

@traktor ☹ ...malinký .... 🤐 - cmukací

traktor
31. aug 2010

...ja myslim, ze u nas je to aj preto tak, ze sa ho kazdy na ulici pyta na skolu...a ze uz to nebude ako v skolke..a take tie reci...tak mozno dostal strach...jaj moj maly chrust ide do skoly...srdco mam v gatach 😅 ..ale bude dobre...som mu hovorila, ze uz bude jednou nohou traktorista... 😉

zmurkaz
31. aug 2010

@traktor 😵 ...akurát som to hovorila kamoške čo idú tiež do prvej ... tiež sa malý neteší ... a z čoho sa má? Neive akých bude mať spolužiakov, akú učiteľku , čo budú robiť...vie že bude mať povinnosti a menej času na hranie ... tak z čoho sa ma??? ☹ ...macúšik

traktor
31. aug 2010

@zmurkaz ..furt lepsie ako by to mali mole zrat..a takto mozes detickam kupit nieco ine 😉 ..jasne, ze je to cloveku luto...ved boli taky malinky...tie veccky su take krasne, drobne, krehke....az citim tu vonu babätka..jaj..som sa zasnivala ale hes...u nas uz stacilo 😀

ani3012
31. aug 2010

veď práve ja ja si to myslím,že to brucho je kvôli tomu. A navyše si teraz spomínam,že synovec,čo som ho varovala (10 ročný) mu povedal,že v škole je debilne.
Uvidím po prvom dni,či bude papať normálne.Ja mu stále len hovorím,že tam bude mať kamošov.
On je inak dokonca proti tomu,aby sme mu robili izbičku-že on sa bude učiť v obývačke a v kuchyni.

ani3012
31. aug 2010

@traktor a inak zmenšovať už nemusíš,spraví ti to automaticky 😉

zmurkaz
31. aug 2010

@traktor 😵 😵 😵 ...by si si popestovala čo??? 😀 😀
@ani3012 ...macúch - mu povedz že už je z necho chlap - a že v školskom klube (bývala družina - šak sa to volalo dobre - nem?) sa ešte pohráááá 😉

zmurkaz
31. aug 2010

@ani3012 ....len dlhšie čakáš

ani3012
31. aug 2010

@zmurkaz
@traktor idem ja babuľky,ak príde @raona pozdravte ju 😀

ani3012
31. aug 2010

dobrú noc a teraz čestné pionierské,že sa nevrátim-až zajtra 🙂

traktor
31. aug 2010

@ani3012 nasmu podobne povedal bratranec....ze ucitelka nanho bude kricat, ked nebude vediet dostane 5ku, ..budu ho starsi chalani byt...tak som to robovi razne vysvetlila..a nebol u nas uz 3 dni 😠 ...ale myslim, ze uz ked bude v skole , tak to bude dobre, lebo s nim budu chodit aj chalani zo skolky + obe dievcata tam chodia tak mu pomozu 😉

traktor
31. aug 2010

@zmurkaz ti ja viem?..radsej nie, bo co keby sa to na mna nalepilo 😀 😀 😀 a mm by to uz neprezil...mne by to nevadilo...ci vadilo?....nevadilo 😀 😀 😀 ale dost mame 😵 😵 ..a idem aj ja, daco pocitam a spat...inak uz ani na fb nie som vela..teda skoro vobec..skor simonka ako ja...a som rada, ... 😉

traktor
31. aug 2010

dobruuuuuuuuuu nocku 🙂

zmurkaz
31. aug 2010

@traktor ..dobrú ...som ešte niečo hádzala tej holke ... Bože - šak je toho do bludu!!! 😀 😀

@ani3012 ..dobrú nocku 😉

zmurkaz
31. aug 2010

Tak raona nikde 😀 - idem dať sprch a idem hají 😵 😵 ...dobrú nocku 😉

zmurkaz
1. sep 2010

Dobré ránečko 😵 ..tak ja večer posledná a ráno prvá ? 😅 ....

Pre prvoškolákov - ešte sa raz vybuvkáme a ideme na to 😉 @ani , @traktor 😉

adka12
autor
1. sep 2010

Dobré ránko baby, prišla som si po radu. Mám kočík Quinny Buzz a nevyrábajú naň origoš nánožník. A ten z Emitexu univerzálny je len čierny a taký nechcem. Takže sa chcem opýtať, čo by bolo na zimu vhodné, fusak to je klasika.... ale našla som na nete takúto zavinovačku zimnú http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... a neviem, ako do toho dieťa obliecť, či ešte aj do fusaku baliť alebo stačí toto alebo ako to je... nemáte s tým niektorá skúsenosť?
Budem vďačná za každú radu a postreh. Ja fusak veľmi kupovať nechcem, lebo tá moja nezbednica by v ňom zazipsovaná nevydržala ani 5 minút a táto zavinovačka má nohy pekne oddelené a tým že je na suchý zips, dá sa prispôsobovať veľkosť.
Ďakujem

traktor
1. sep 2010

dobre ranko 🙂
@zmurkaz 😉
@adka12 nemam s touto skusenost, ale predsa len mi pride lepsi fusak...ved je to podobne , len fusak nema nohy...a potom , neviem si predstavit, ze dieta co chodi, ma topanky/ cizmicky...ako do toho das..a potom vyberas...to by bolo asi komplikovane..ale to je moj pohlad...mozno baby poradia...

brusinka.pusinka
1. sep 2010

@zmurkaz
@adka12
@traktor
krásné dobré raníčko a školákům usměv na tváří 😵 😵 😵 😵 Náš šel s radosti moc se těšil na kamoše a kamošky 😀
@adka12 no s touto nevím ale moje kamarádka má tento a moc si ho pochvaluje 😉
http://www.babystyle.cz/fusaky-lodger-a-aesthet...

lucia32
1. sep 2010

Ránko...
@ani3012 aj ja som včera kuk Housa...je to moja srdcovka...
@adka12 my sme mali takúto letnú, použivali sme do vajička, do kočika...ale väčšiu zimnu už nekupujem, mam fllecový fusak...celoodzipsovací 😉
@traktor 🙂
@brusinka.pusinka naši idú do školy až zajtra, dnes máme štatny sviatok 🙂

brusinka.pusinka
1. sep 2010

@lucia32 se mají u nás se šlo zvesela 😀 jen malá byla smutná jak bráška odešel

zmurkaz
1. sep 2010

@adka12 ...ja som to riešila tak, že buď som ho z fusako nevyťahovala, alebo som mu na nožiny dala tie doktorské návleky 😅 😅 😅 - vieš - čo si kúpiš v takej guličke za ...no volakedy to bolo 10 Sk....z automatu obvykle v nemocke 😅 😅 😅 😅 - bolo to rýchle a účinné 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre