Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
16. sep 2010

Už to fičí 😀 Zatial len taká skúšobná priadza 😉

brusinka.pusinka
16. sep 2010

@lucia32 paráda šikulka

majkas
16. sep 2010

zeby som aj ja vytiahla hackovku? 😅 🙂 mna to bavi ale musim mat na to klud a to je u nas dost problem

inak ahojte 🙂 kym som vas docitala uz je aj Tami hore 🙂

majkas
16. sep 2010

@inneska perfektna ciapka, taku aj ja chcem spravit na jar pre malu

@lucia32 ze skusobna a ake je to peknucke 🙂 dobru robotu mas 😉

majkas
16. sep 2010

a hladam partacku na koncert M. Zbirku v BA http://www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp...
27.10 o 19 na pasienkoch

mm slubil ze to s Tami zvladne tak to uz musim vyuzit, ale samej sa mi na koncert nechce. dajte vediet cim skor najlespie IP nech neprehliadnem lebo listky sa dost rychlo minaju aspon tie na sedenie s miestenkou, ktore by som chcela nech nemusim prist 2 hodiny vopred 🙂

majkas
16. sep 2010

no idem k malej,papa

traktor
16. sep 2010

@lucim lucimka to cierne koliesko som si uz vsimla davnejsie, ale ked vytiahnem alebo zatlacim...ziadny rozdiel nevidim 😅 koleso aj pedaliky sa tocia furt rovnako 😅

traktor
16. sep 2010

halo , halo, je tu niekto kto je prihlaseny na mimiaukciach?...mrknite sa mi na to http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2495040..... kde pise predavajuci danka...kliknite a pise tam , ze ma zakaz naaukciach?...ci len mne to ukazuje?

zmurkaz
16. sep 2010

A ako to zistím -.... som sa už prihlásila....

zmurkaz
16. sep 2010

@traktor A ako to zistím -.... som sa už prihlásila....

monr
16. sep 2010

aj mne to ukazuje

zmurkaz
16. sep 2010

@traktor ...aj mne to ukazuje - účasť na aukciách bola zastavená.... 😕 😕 😨 😨

traktor
16. sep 2010

@zmurkaz klikla si na moj link?..ukaze ti kabat a dole pise meno tej co to predava, tak tam klikni...

traktor
16. sep 2010

no a ako je to mozne?...moze drazit ked ma zastavenu ucast?...napisala som jednej, co uz prihodila a jej toto neukazuje...tak teraz ako?...vsak ked kliknem..co ked je podvodnicka a ked nekliknem a ona za nic nemoze , tak nevydrazi za vyssiu sumu, lebo tomu co mu to ukazuje ako mne, jej tam neprihodi...

brusinka.pusinka
16. sep 2010

@traktor i mě to píše že je pozastavená 😉

monr
16. sep 2010

nechápem, či nemôže predávať, alebo kupovať

zmurkaz
16. sep 2010

@traktor - aj ja som úúúplne šoknutá - šak to by sa jej nemalo ani dať nahodiť!!!! A tú Bezku poznám - segra si u nej objednáva !!!! - jej mam dať správu - či čvo? či sa mám na to vyfláknuť? 😨 😕 😕

traktor
16. sep 2010

@zmurkaz napis jej..som zvedava, co ona na to...

zmurkaz
16. sep 2010

...
@traktor som jej písala, že asi si to nechala sama pozastaviť - teda ona si to myslí ... ale ja by som dala od toho ruky preč 😔

adka12
autor
16. sep 2010

baby, chcela by som tento kočík, ale neviem ho nikde nájsť na predaj. Žeby sa už nevyrábal? Toto je model 2009! Neviete mi poradiť, ja už som skúsila všetko možné a nič som nenašla.

zmurkaz
16. sep 2010

@adka12 ...ktorý tento? 😅

adka12
autor
16. sep 2010

@zmurkaz no - materská demencia 😀 😀 😀 😀 😀
tento: http://www.predeti.sk/?c=detail&buy=1&idmenu=20...

zmurkaz
16. sep 2010

@adka12 😀 😀 😉 ..neboj - aj ja ju mám 🙄

... a nechápem - šak také som videla behať po svete.....

traktor
16. sep 2010

@zmurkaz uz mi napisala ta predavajuca...ze ju stopli...vraj neumyselne udala na tricko , ze je prave a nebolo..tak jej stopli ucet..nepozdava sa mi to..tak radsej ani neaukciujem...pohladam daco ine..

zmurkaz
16. sep 2010

@traktor ...no veď ... ani mne by sa to nezdalo - takú vec môže aj inak riešiť .. a nie stopom .... radšej daj o euráš viac ale u niekoho poriadneho... 😉

adka12
autor
16. sep 2010

@zmurkaz však práve, ja som ho videla teraz cez víkend ten modro-oranžový a suprovo vyzeral, tak by som ho rada kúpila malej, lebo náš Quinny Buzz som včera predala a chodíme piešky 😀 😀 😀

zmurkaz
16. sep 2010

@adka12 ...jooooj .... tak to by chcelo rýchlu akciu na kočík 😉

adka12
autor
16. sep 2010

@zmurkaz no ako ja už mám v podstate vybratý, asi kúpim Quinny Zapp, lebo som bola max. spokojná so značkou, ale tak tento by tiež zamiešal karty.
Možno niečo splaším aj v Poľsku, v sobotu ideme na trhy trošku peniažky pomíňať 😀 😀 😀

zmurkaz
16. sep 2010

@adka12 ..no tam by ste mohli niečo nájsť ...ja sa v kočíkoch veľmi nevyznám ... my máme "zdedené" Peg Pérego ... a boli sme spokojní - tak som nič iné neriešila 😉

adka12
autor
16. sep 2010

@zmurkaz no ja som tak trošku maniak, už idem kupovať tretí kočík 😀 😀 😀
ale Saška už sa voziť veľmi nechce, takže len tak na presuny po meste, do obchodu a tak, inak chodíme pešo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre