Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
26. sep 2010

trakuš mame sa fajn sice vsetci soplikujeme ale len tak light....Miskovi teraz vychadzaju zubky ako huby po dazdi..uz len asi 3 a mame komplet 😀 a tie falky poznam ja davam do chloru nariedeneho ... inak kazde rano vstava Misko prepiškany na brušku...tak spava na brušku tak mu to tam furt pretecie...inak mličko odmieta stale a natrvalo uz par mesiacov ☹

traktor
26. sep 2010

@lusia_99 zubky super..u nas tiez vysli tak naraz , mame 16...a pisanie..ja ti neviem...nas matko sa kazdy den teraz budi popisany..teda plienku prepisa...ale asi to bude aj tym, ze tak ako doteraz nechcel vôbec vodu, dzusik...len mliecko, tak teraz pije vsetko a vela, aj ked mliecko stale vedie..a ty sa neboj..misko ti urcite papa jogurtiky, syr....tak mliecne vyrobky ma..niektore deticky skratka mliecko nechcu..

lusia_99
26. sep 2010

no ved to plienka je prepišana a vyjde mu to na brusku.... on vypije 3 flasky caju za noc 18O ml.... 😅

traktor
26. sep 2010

@lusia_99 nas matko cez noc nepije a aj tak sa prepisa..co doteraz nikdy nebolo...a ma to stve..lebo je v mokrom..len zas krasne spi..spim aj ja..tak neviem..ci si nastavit budika a budem ho kontrolovat...jaj , mam to ja problem..co?..a tvoj cajik lubi, co..ked 3 flase...a stihas pri nom?..nezdrha ti?..nam sa dnes matko naucil otvarat vratka na chodbe..na schodoch..a to sme zamok dali na opacnu stranu..a zbojnik , prisiel na to..a musim vymysliet nieco na zabradlie...si vylozi nozky medzi tyčky, vysvihne sa hore a kuka dole na schody...skoro ma vystrelo...tak to musime dako zabezpecit, lebo by zletel rovno na schody...

lusia_99
26. sep 2010

😀 sikula Matko...riadny zbojnik z neho.... 😀 nas sa chvalabohu nikde neštvera teda horolezec z neho nebude,,on ani na gauč ci postel sam neleze takze klud ale u svokrusi na dvore najde kazdu kvapku vody a clapkaaaaaaaaaa sa 😀 a vytahuje vsetko zo skriniek nestiham odkladat a nasledne to hadze do koša...uz som takto prišla o 2 flasky jeho na cajik a 2 pokrievky...sa to v kosi prihadze a nasledne sacok zaviaze a konci v smetiaku...som na to prisla nahodne ked tam nahadzal 3 ks botasiek 4 misky a nakoniec aj poslednu oblubenu flasku na caj..som skoro odpadla jak som to tam zbadala...takze uz viem ze nemame doma zlodeja co nam kradne veci ale smetiara 😀 😀 😀
a budit sa mi ho tiez v noci nechce na prebalovanie sa bojim zeby sa rozkukal a bolo by po spani...tuto dilemu tiez riesim uz dost dlho 😅

traktor
26. sep 2010

@lusia_99 😀 😀 😀 😀 no pekne 😀 😀 😀 😀 mas sikovneho drobca...ja by som skôr brala, keby nas matko vyhadzoval do kosa ako by mal lozit do vysok...neposles mi ho , nech nasho preškolí 😀

lusia_99
26. sep 2010

😀 😀 😀 chces aby ti povyhadzoval vkladne knižky???? 😀 😀 😀

traktor
26. sep 2010

@lusia_99 co su to vkladne knizky 😕 😅 😀 😀 😀 😀 ..môzes mu pribalit vzorku, aby som vedela, ako vyzeraju 😀

ani3012
26. sep 2010

co nového? ale rýchlo ! 😀

ani3012
26. sep 2010

@traktor 😀 😀 😀

lusia_99
26. sep 2010

traki mi nemame....postaci vypis z uctu ako vzorka??? 😀
Ani ahoj... ahojteeeeeee idem haji 🙂

ani3012
26. sep 2010

@lusia_99 dobrú noc 🙂 Ani ja nemôžem dlho,počítač máme v obývačke,my tiež spávame v obývačke ,mm už zaľahol,tak aby nebol 🙄

traktor
26. sep 2010

@lusia_99 nestaci...aj karticku poprosim a cislo toho uctu 😀 😉 ..a dobru noc babulky
@ani3012
@lusia_99

ani3012
26. sep 2010

@traktor aj PIN 😉

traktor
26. sep 2010

@ani3012 jezisku..vidis pin
@lusia_99 lusi aj piiiiiiiiiiiin....a ani diky 😀

ani3012
27. sep 2010

dobré ránko !
Som inak zabudla napísať,že sme predvčerom mali úraz hlavy.Buchla si spánkovú oblasť o hranu stola.Boli sme u našich a skákali po posteli a ona tam ako na trampolíne-vyskočí,nohy pred seba a dpoadne na zadok. No ale bola veľmi blízku ku kraju a spadla.už som aj zbalila pár veci,že keby treba ísť do BA na Kramáre a chceli si nás tam nechať,ale Evulka bola v pohode,má tam menšiu modrinku,čo som ani nepočítala,že takú malú tam bude mať.
No a včera večer sa mi vykakala do záchodu a dnes ráno vycikala.Do nočníka nechce ale na záchode áno.Tak to musím skúšať,možno sa aj odučí do Vianoc od plienky.By som bola na ňu pyšná,lebo odúčať som chcela k dvom rokom

traktor
27. sep 2010

dobre ranko..u nas prsi a prsi a je zima..
@ani3012 tak este dobre, ze to dobre skoncilo 🙂 ..a evicka je sikovnaaaaa 😵 ..a baby , chcem sa opytat, co mate penovy koberec ako ho cistite..bo ja uz mam pocit, ze ho rozkusem, rozstriham..dam psovi...furt je spinavy... 😠

ani3012
27. sep 2010

@traktor ja som ho už pri Patrikovi vyhodila 😀 A pri malej som už ani nekupovala.Strašne sa tam drží špina a na údržbu je to náročné.Aspoň pre mňa bolo
a prší aj u nás,je chladnejšie 9 °C

traktor
27. sep 2010

@ani3012 tak to si my mala skôr napisat..ja som kupila 3 balenia na celu izbu a cistim a cistim a nic...kto povie penovy koberec az mi oci vytaca 😀 ...kto to vymyslel, by som mu ...aaale..skoda reci..

lucim
27. sep 2010

dobre raneckoooo 🙂
@ani3012 evicka je nastastie odolna zienka, st ze jej nic nie je .... my mame v poslednej dobe tiez viac modriniek a furt nieco do hlavy, vsak sme zacali chodit .... a preco by sa mal matko sustredit , ked je tak vela zaujimavych veci .... najcastejsie sa buchne tak, ze sa ide chytit stola, ale sa nepozera, ze este nie je pri nom a ruka do prazdna, celo o stol. 😖

@traktor ja som penove koberce zrusila, nebavilo ma to stale vysavat a skladat. a len som ich obcas sprchovala.

@lusia_99 no heeezky - maly sikovny smetiarik ... to by som asi infarktovala, ze co mi asi este mohlo v kosi zmiznut. matulo tiez odnesie do kosa,ale zatial len to, co mu kazem ... prave rozmyslam, ze by som ho radsej nemusela dalej ucit odnasat smeti, nech sa mu to nezapaci ako miskovi. 😉

brusinka.pusinka
27. sep 2010

dobré raníčko sluníčka a mrňouskové 😉 moc se omlouvám ale asi dneska nedočtu,nestíháme v práci tak jsem všude jen na skok 😉

@ani3012 evičko pozor pusinko naše ať nemáš boule jako my 😉 cmukáme
jinak u nás vkuse prší teda neděle i dneska ale sobota byla užasná, užili jsme si ji jinak foto tady na koníkovi a nebo něco málo i na FB
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pus... a šipka vpravo 😉

lucim
27. sep 2010

@samayka nesmut, pisem si ta do poradovnika, eluske tiez spravime taku ciapocku , mam aj krasnu fialkovu vlnu, chces? 🙂
@lucia32 uz mas fotecky cipaociek v pc? 😉
@monr ty nemozes byt v klube proti rucnym pracam, ty vysivas! 😵 😵 😵 si pamatam. 😵

lucim
27. sep 2010

@brusinka.pusinka ahoj pracovita brusiiiiiiii 🙂 paradne foto , aka veeelka tekvica, juuuuu, a maxim, teeeeda, karamelka ma ake hviezdne znamosti, pekne. 🙂

lucim
27. sep 2010

idem ochvilu na nakup vlny, cez vikend bola dalsia zaujemkyna, chce cierny dospelacky klobucik s kvetinkou .... a zacala som robit matkovi bekovku ..... len potrebujem vacsi hacik ... @acerka nie si tu nahodou? je v SE este niekde galanterka, okrem tej pri hlavnej ceste? tam velky hak nemaju .

zaba2707
27. sep 2010

dobre ranko bambulky k penovemu kobercu ... ja som to s nim zabalila uz pred pol rokom .... bola som na nervy ako na nom vidno spinu a nie a nie to pocistit 😅 tak som to zlozila a pekne sup do skrine 🙂 na fifove meniny sme dostali detsky koberec ktory sme si sami vybrali je zeleny (sak ja som zelena pozitiv) a su na nom mysky s kuskami syra 🙂 vysavame aj 3x do dna ale je to ovela rychlejsie aj jednoduchsie a sem tam aj tepujeme pochopitelne 😀

na tom vinobrani som kukala ci nahodou nezhliadnem samy alebo ivanku ale ani jednu sme veru nestretli .. zato sme sa nazraliiiiiiii poprechadzali pobezkali a sli potom domkov 🙂

lucia32
27. sep 2010

Ránko 🙂

anavi85
27. sep 2010

vsetkym dobre ranecko 😀

lucia32
27. sep 2010

@lucim kabel mám, ale foťak ostal v aute 😝 😀 ale snad poobede už nebudem sklerotik 😀
Boli sme totižto včera na odpuste a pri odchode som foťak šupla do priehradky...inak mam asi polovicu bielej...len moje sú také husté, asi máš väčší háčik, som rozmýšlala, že možno by to bolo s väčším rýchlejšie...ja hački 2-jkou. A ty?
@zaba2707 a čo dobré ste mali??? My guľáááášik 😉
@brusinka.pusinka ahoooj...idem kuk 🙂

lucia32
27. sep 2010

@brusinka.pusinka super foto 🙂 super mega dyňa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre