Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
15. okt 2010

@samayka je to prespata noc je to, huraaaaa hurrrraaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
, my sme mali len jednu prespatu zatial 🙂

ani3012
15. okt 2010

meniny
sk:Terézia, Tereza
cz:Tereza, Tea, Terezie, Thea

Kalendárium:
♦ Deň bielej palice (Svetová únia nevidomých – WBU; vyhlásený v 1964 na zasadaní Svetovej rady pre blaho slepcov v New Yorku)
♦Svetový deň umývania rúk (UNICEF, od 2008)
♦Svetový deň vidieckych žien (FAO, vyhlásený v 1995 na štvrtej konferencii OSN o ženách v čínskom Beijingu)
vtip :

Ide zajac po poli a na ušiach má natiahnuté kondómy.
Stretne ho vlk a pýta sa ho:
- Zajko, čo to máš natiahnuté na ušiach?
- Kondómy, pretože ma veľmi bolia zuby.
- A prečo ich máš na ušiach?
- Aby každý vedel, že trpím ako chuj!
🙂
Moja mama ma naučila OCENIŤ DOBRE VYKONANÚ PRÁCU:
Ak sa chcete navzájom pozabíjať, urobte to láskavo na dvore, práve som vyriadila!

Moja mama ma naučila NÁBOŽENSTVO:
Modli sa, aby to z toho koberca zišlo dole.

Moja mama ma naučila LOGICKY MYSLIEŤ:
Prečo? Pretože som to povedala!

Moja mama ma naučila PREDVÍDAŤ:
Skontroluj si, či máš čisté prádlo. Čo keby ťa zrazilo auto?

Moja mama ma naučila IRÓNIU:
Ešte chvíľu plač a ja ti k tomu dám skutočný dôvod!

Moja mama ma naučila veľa O VEDE ZVANEJ OSMÓZA:
Zavri si ústa a zjedz tú polievku!

Moja mama ma naučila BYŤ OHYBNÝ:
Pozri sa na tú špinu, čo máš na chrbte!

Moja mama ma naučila BYŤ VYTRVALÝ:
Neodídeš odtiaľto pokiaľ nezješ všetok špenát!

Moja mama mi vysvetlila POČASIE:
Tvoja izba vyzerá, ako keby tu pred chvíľou bolo tornádo!

Moja mama mi vysvetlila ŽIVOTNÝ CYKLUS:
Priviedla som ťa na tento svet a môžem ťa z neho zase rýchlo dostať!

Moja mama ma naučila BYŤ ZÁVISTLIVÝ:
Na svete sú milióny nešťastných detí, ktoré nemajú takých dobrých rodičov ako ty!

ivet78
15. okt 2010

ahojte kočulendy
@ani3012 😀 😀 😀 😀 , toto je perfektné, ja som to nedávno dostala mailom, ale to vždy poteší...
A ako sa nám krásne vytapetovala,
dnes musím do mesta na nákup, dievkam dochádza spodné prádlo a dvoj menším treba pančuchy.
Peťa so soplom už dobre, ale zlá je ako čertík, všetko hádže a kazí, po autíčkach dupe, potom o ne zakopáva a ed padne tak hrozitánsky rev...mobil mi šľahla o dlažbu-no našťastie prežil, ... tak sa už teším že pojde na chvílu von, lebo už jej je doma tie 3 dni dlho a fakt vystrája nezbedovinu...
Dnes budem tapetovať ja a
@ani3012 lebo tu nikoho nieje vidno... večer nakuknem čo máte nové papa

ivet78
15. okt 2010

@samayka aj ja mám pakuto pomocníčku pri písaní...ale ako jej to išlo dobre dobať do kláves 😀 😀 😀
@lucia32 super teším sas vami, my sme ešte neprespali celú noc, 😀 😀 😀 😀

samayka
15. okt 2010

@ani3012 😀 😀 😀

moja mama nám vysvetlovala ešte aj BIOLÓGIU:
Neprovoikuj ma lebo Ťa roztrhnem ako hada!!

@lucim - tak to je super, že sa maťulko ako tak polepšil. a sú to isto zubále??

samayka
15. okt 2010

@ivet78 - to poteší takéto pomocníčky 🙂 hlavne keď mi stláča enter.. to potom rozťahané na celú stranu 🙂

brusinka.pusinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
15. okt 2010

@brusinka.pusinka to vazne? 😕 ....boze, ..jani drzim prsty nech mas malicku cim skôr pri sebe...

lucim
15. okt 2010

brusi neviem ci jennnka chela mat cislo takto na verejnom fore ... ja verim, ze diankyn otec len naschval chvilu nedviha telefon, ked si vzal malu von .duuufam. 😕

brusinka.pusinka
15. okt 2010

@lucim tak Luci pisni Latvi aby to smázla 😉 chtěla jsem jen aby to věděli i holky tady co bydlí okolo ní 😉 😉

lucim
15. okt 2010

@brusinka.pusinka oki , ja si myslim ze asi ich ma vsetky BBcanky v priateloch na FB.

lucim
15. okt 2010

@brusinka.pusinka stalo sa 😉

brusinka.pusinka
15. okt 2010

@lucim deík nechce se mi přihlašovat na sk koňa 😀

lucim
15. okt 2010

pekny piatkovy vecer zelam 🙂

traktor
15. okt 2010

aj ja zelam vsetkym pekny piatkovy vecer 😉 ..tie dni akosi rychlo idu..len teraz bol pondelok a uz je piatok..

ani3012
15. okt 2010

hojte ! 🙂

traktor
15. okt 2010

a vcera co som tu davala tu bundicku, tak som ju nakoniec zobrala, vraj je uplne bez chybicky a mam ju za10 eur, postu nam odpustia, tak dakujem za vase vyjadrenia k nej 😉 ..a dnes som nasla jednu http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2618521 to je chlapcenska , ze? 😀 ...lebo este nieco by nam trebalo...

traktor
15. okt 2010

@ani3012 ahoj..a tebe som chcela povedat, ze som normalne nenormalne 😀 rada za kalendarium......mne to normalne nenormalne chybalo...si ma rozmaznala ci co...tak dakujeeem 😉

ani3012
15. okt 2010

@samayka hihi, to bolo dobé 😉 🙂

@majkas tuším že vyhrávam 😵

a za tú Janku 😠 😠 😠 😠 nemám slov,včera som aj búlila,je mi to strašne ľúto...... ☹ ☹ ☹

@brusinka.pusinka ja som prihalsená stále aj tam aj tam.Aj keď na CZ už chodím veľmi málo odkedy prepojili zmínky o mne 🙂

ivet78
15. okt 2010

ahojte dievčence.
Tak dnes som bola s dievkami trocha na nákupoch... a veru som hodne minula- možno nás aj tato bude hrešiť 😝 😝 😝
Kupila som Timke a Miške papuče, potom 30 ponožiek, a ked som to doma rozbalila, tak tako len kukal, kolko ponožiek , potom sme pokračovali do lidla a že 59 euro, a to len taký trochen nákup tak na sobotu a nedelu. no a nakoniec sme dali našemu fáru poriadne do nosa: lebo viezol nás 6, potravinový nákup, kočík a moj mangel bol ešte kupiť a obrať krevenné hranoly, tak toh sme mali plnú strechu, no proste šou, celá dedina na nás kukanovala... tak to je od nás asi všetko a ešte sme strašne všetci unavení a tak ideme do postele... pappaa a dobru nocku všetkým aj velkým aj malinkých deťom a ich rodičom...

lucim
15. okt 2010

@traktor
@ani3012 ahojteeeeeee 🙂 🙂 🙂
a traky si ma predbehla, tiez som chcela ani podakovat za prehlad kalendara, aj mne to tu chybalo .. .ani ze aj tebe 😉 😉 😉

ani3012
15. okt 2010

@traktor ďakujem za pochvalu 🙂 ale aj mne to dosť chýba,zo začiatku som si aj vydýchla 🤐 ale nejako asik začnem zase 😀
a bunda neviem aká je,vyzerá že to je unisex

ani3012
15. okt 2010

@lucim ahoj Lucka ! Chýbalo to aj mne 😀

traktor
15. okt 2010

@lucim 😉
@ani3012 , ze asik...tak asik si uz zacala tak hold, mas pracu do dôchodku...mne sa velmi lubi , ako to robis...dobra praca, moja, dobra praca 😉

lucim
15. okt 2010

traky ta vcerajsia bunda sa mi viac pacila , ale ani tato nie je zla 😉

ani3012
15. okt 2010

@traktor mne sa to slovo asik asik začalo páčiť a ja ho asik budem používať.A asik ma dajú aj do jazykového okienka...že ?

traktor
15. okt 2010

😅 mi neukazalo prispevok od
@ivet78 , az teraz...zas mi to tu blbne...ahoj
@ivet78 🙂 , 😀 😀 😀 30 ponoziek..to im v tom obchode aj nieco ostalo, ci zavreli , ze inventura 😀 😀

traktor
15. okt 2010

@lucim ta vcerajsia uz bude hovorit nasmu patkovi pane 😀 , uz je vyplatena 😉

ani3012
15. okt 2010

@ivet78 30 ponožiek...a to 30 párov alebo 15 párov ? 😀 😀 😀

traktor
15. okt 2010

@ani3012 ani asik hej....ale tak ja ta zachranim, hej?...ahoite babi, dneskaj bol superni den, sme boly v obhodaku a maly vipredaj..take krasne kuski ze normalne nehapem...a any som vela nemynula, len 30evri....dobre ne? 😀 😀 😀 😀

lucim
15. okt 2010

@ivet78 tak to ste dnes spravili zasluznu cinnost, tolky uspesny nakup. tp cloveka zmoze, spinksajte oddychujte. 😉

inak, dnes sa mi matko vypytal sam do postele, aj predvcerom - uz davno sa naucil ze ja beriem flasu a jeho a tatovi pápá ... tak teraz len vidi ze beriem flasu, tak uz mava, sam si vylezie na postel a uz sa z nej nepohne len pocka na pyzamko a mliecko. 🙂 bodaj by mu to ostalo 😵 ... dnes o pol osmej!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre