Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
20. okt 2010

@vendulacky vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen, pusu pusu pusu. krasne meninky 🙂 😵 😵 😵 😵
ani, este ze ta mame s tymi kalendarmi .. aj vtipky su fajn 🙂
@monr 😉

lucim
20. okt 2010

boticky mame tieto - najspodnejsi list, treti riadok v strede - basil modry 🙂 http://www.protetika.sk/katalogy/do.html

lucim
20. okt 2010

@laurajana mas krasnu rodinku, aj tekvicku 🙂
@ani3012 co tvoja nozicka, uz neboli? fuuuuuuuuuuu 😨

brusinka.pusinka
20. okt 2010

krásný den sluníčka a malí skřítkové. U nás zima jen v rusku jen 2 stupně a poloslunko 😀 😀 . Ráno volala ze školy Domiš že mu mám vytáhnout mamuta bundu 😀 prej jinak zmrzne 😝 chodí na 7 do školy takže v 6.30 hod 😀

@lucia32 Krásná a váhu máte teda pěknou to my budeme mít možná ve 2 letech 😀 😀 😀 😀
@lucim krásné botičky jste vybrali Maťko bude frajer 😉
@ani3012 fůůůůůůfůůůůůůů fúúúúúúúúúúúúú nožičku a kšá nemoci

@monr ahojky jé to je skříteček to jsme zase o něco větší 😀
@samayka parádní fotošky a supr dýňě , u nás dýně zavařená a udělané marmošky se zázvorem 😝 😝 😝

lucia32
20. okt 2010

@lucim ale dnes je Vendelíny, nie Venduly 😀
@brusinka.pusinka ked ťa mám na dráte...z akej vlny si plietla tu perfiš bekovku a šalik....daj značku...krásna je...

brusinka.pusinka
20. okt 2010

@lucia32 značka je Lady Plus 😉

lucia32
20. okt 2010

@lucim no Natálka smieško veru je, ale už 2 dni je večer ako čertica...ak nechce ísť spať...ako sa zlostí, reve, kuše posteľ, dvere... 😲

brusinka.pusinka
20. okt 2010

my máme i kabelečku a svetr jen velká zima nemůžu dád pod vestu čekám jestly se oteplí 😀

lucia32
20. okt 2010

@brusinka.pusinka kuknem...
Ja pletiem Bianke bekovku, ale to nekonečný príbeh...už som 2x do polovice párala, bo sa jej nepačilo...tak dúfam, že dnes ju už dotlčiem 🙂

brusinka.pusinka
20. okt 2010

@lucia32 já kupuji u výrobce v Toptexu beru vždy víc věcí a vyjde mě to i s poštou levněji 😀
http://www.toptex.cz/stranka-toptex_sk-17.html

lucia32
20. okt 2010

@brusinka.pusinka 😝 google mi nič nevyhodil 😝 len Elian lady 😅

brusinka.pusinka
20. okt 2010

@lucia32 hmmm tak to né jen Lady Plus Toptex ale měli by mít i v obchodě 😉

lucia32
20. okt 2010

@brusinka.pusinka to sa mi páči...dik za link.....z tej čo som kupila ja...sa nie velmi dobre pletie, je dosť tuhá...až ma bolel aj palec 😝

brusinka.pusinka
20. okt 2010

@lucia32 věřím a holky slovenky kuk jak malou zaučujeme na Sk jazyk aby si rozuměli naši drobčeci 😀
http://www.facebook.com/video/video.php?v=16342...

lucia32
20. okt 2010

@brusinka.pusinka tak to bude tým Toptexom 😀

lucia32
20. okt 2010

@lucia32 šikovné Bambuľky 😀

lucim
20. okt 2010

brusi aj ja by som tam nakupovala vlnu ale ked ja ak sa rozhodnem, tak ju chcem hneeeeeed , okamzite. 😝
lu - ja som vyparala polku mojej buducej bekovky, uz je to zase len klbko, bo som sa spolahla na pamat a vyslo mi privela rebier .... a vsimla som si to neskoro.
inak, musim zaswe urobit reorganizaciu domacnosti a davat pozor na neodlozene veci, matko si berie veci z velkeho kuchynskeho stola, vcera nadherne zlozil salku s mojou kavou, az na to, ze sa v nej aj na dlazke potom okupal 😠 a policu nad gaucom som pouzivala na prirucne skladisko k hackovaniu a uz mi aj to objavil, ze tam vie vyliezt. 😖 🙂
a jedna samochvala - vcera sme sa naucili Matej a ukazat na seba - este to celkom dokonale nevie, ale pracujeme na tom. 🙂 a potom este: prší a páči .. a myš a velmi dolezite slovo - brnenie. 🙂
prave pozera toma a jerryho na cartoone v anglictine - som to skusmo zapla a bavi ho to, chrume do toho jablko. konecne mu zacalo zase chutit ovocie. 🙂

lucim
20. okt 2010

@brusinka.pusinka akop k tomu tancuje, zlataaaa 🙂

brusinka.pusinka
20. okt 2010

@lucim supr Maťko U nás jen František kouzelná školka a Bambulka a Pingu 😀 a vlnu mám doma 3 dny po objednání 😉

brusinka.pusinka
20. okt 2010

Děkujeme
@lucim
@lucia32 jojo tamcuje i na vyzvánění telefonu 😀

lucim
20. okt 2010

taaak, uz ma tu matko otravuje, idemme pustat pixarove rozpravky v pc 😒

lucia32
20. okt 2010

@lucim naša vie povedať JA a ukazuje na seba 😀 ale ďalej ani ťuk...len mama, baba, občas ďeďe, ťeťa, na ocka vraví mama 😀 ...ten ju posiela preč, že on nie je mama, ale tato 😀
Aj ja vlnu najradšej hneď...no uvidím aký výber tu bude 😝 , s touto hrubou MARLEN či ako som sa sekla...ale aspoň drží tvar 😉

lucim
20. okt 2010

@lucia32 u nas podobne - ozajstnych slov este nie je vela a teraz jak je rozbehany, tak sa nam fakt aj znakovanie zastavilo , sa u nechce ukazovat vsetko, len na nove sa pyta, ale knizky ho stale najviac bavia. 😉 a drahemu stale hovori TA a on a rozculuje, ze mne tak krasne vravi mama a jemu len ta. obcas ho obstastni ze mu povie TATI. malokedy. 😀
ja mam na moju bekovku lindu - ta je makka, ale na zimne ine a na bekovku pre neter mam ladu luxus, vsak to ma byt hrube a pevnejsie, nie? 😉
teraz pozera snehuliaka knick knack a on sa smeje tam kde to ma byt vtipne 😀 .

lucia32
20. okt 2010

@lucim u nás knižky fičia, len ked ich mame vyhadzuje z police 😝 😀
Jasné, že to ma byť hrubé a teplé, len asi tým, že to pletiem už pomaly 3tí krát, mi to lezie na nerf 😝 a pôvodne som ju kúpila Natynke na zimnú čapku , ale v konečnom dôsledku som chcela čiapku mäkkú a teplú 😝 ale už som dala uhački profesionálke a ja sa budem podľa toho učiť 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7597051&tab=10

laurajana
20. okt 2010

@lucim ďakujeme 🙂

lucim
20. okt 2010

srdcko, kraaasne , ale to by si urcite zvladla aj ty , ved si sikulka. 🙂

lucia32
20. okt 2010

@lucim však zvláááádnem...budem hački podľa toho 🙂 Budem to mať v oku 🙂)))

sorciera24
20. okt 2010

ahojte...ako sa tu mate?....idem ans pochvalit....konecne sme prespali uplne celuuu noc 😵 od 19.45 do 6.20.....ziadne budenie na cicik o pol5ej.....viem, ze zajtra to moze byt inak...ale aj tak sa tesiiiim 🙂 inak, k tomu rozpravaniu...asi je to vsetko individualne...lebo niektore deticky v tomto veku uz brblu o dusu...ale nic nerozumiet...nas Risko praveze len po slovach...mama,dede,tma,tiktak,hau hau....a mame nove slova.....gulka (lopticka), cutata (cuketa) a krťa (maly krtko) 😀

acerka
20. okt 2010

@lucim aj my mame tieto iste len v hnedej....maly v nich najprv chodil ako bocian som sa na nom tak nasmiala... 😀 😀

acerka
20. okt 2010

inak v pondelok sme boli na ockovani a Adamko to zvladol uzasne, len tak raz zamrncal aby sa nepovedalo 😀 a nase miery: 81 cm a 10,8 kg a stale 12 žubov 😎
neviem co mu tam pridali do tej pichanice ale taky bol cely den ukecany a vecer sa uplne jasil a na vsetkom sa rehotal...tusim tam budeme chodit kazdy tyzden na vcelicku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre