Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
16. feb 2011

@lucim gratulujem kamoske 🙂 ..a ty by si chcela este babo?..ci ked vyjde vyjde, ked nie, nic sa nedeje...
@brusinka.pusinka 😀 😀 sa mi to lubi..fakt ako zastarych cias

traktor
16. feb 2011

@lucim 😀 😀 kazde dieta bavi nieco ine..hovorim to sice skoro kazdy mesiac..ale toto je najzlatsi vek 😀 😉 😵

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@lucim no u nás se také neoblékáme a ani neslíkáme 😀 😀 😀 je to primadoma přijde k někomu z nás ukáže že to chce sundat a vy se starejte 😀 😀 😀 takže jste na tom líp než my 😀 😀 😀
@traktor hold má to od koho okukat že traky 😀 😀 😀 holky modelky a Maťko se v nich vidí 😉 😉 😀 jj i mě se to líbí ale nějak málo nás 😉

ani3012
16. feb 2011

@traktor toto je bomba vek ! Naj naj naj !!! 😵 😵 😵 😵 SÚHLAS!!!!! 😵

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@ani3012 ahooooj 😀

lucim
16. feb 2011

@traktor tak tak, ked bude, tak ano, ked nie, tak --------------trebars ----------kupime psa. 😀

a fakt je kazde obdobie najkrajsie. a je s nimi zabava, coraz vacsia. 🙂

lucianna1312
16. feb 2011

ahojte, tak sa hlasim

lucianna1312
16. feb 2011

dnes som si zlomila ruku, takze mm sa musi starat o malu, tak mam aspon cas na konika 🙂

lucianna1312
16. feb 2011

vidim, ze uz robite aj nakupy, super vecicky

traktor
16. feb 2011

@lucim 😀 😀 ..a veru super vek.. 😉 ja vecer kukam do postielky, ze ako sa uz zmenil, ako vyrastol, ...minule som pozerala fotky , ked sme ho priniesli s pôrodnice..ach 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@lucianna1312 ☹ 😒 fůkáme ručku a nech brzy dobře sroste 😉 a ahojjjj

lucianna1312
16. feb 2011

@brusinka.pusinka dakujem krasne, este to trochu boli...

traktor
16. feb 2011

@ani3012 😵 😵
@lucianna1312 😅 ..no tak pre konika si si ruku nemusela lamat 😅 😀 ...ale fajn , ze si sa tu ukazala..a co si to porobila...?..si sa smykla..?

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@traktor já je mám na stěně a kukáme denně a není to ani možné 😉 jak se změnila a jaká je to slečinka 😀 😀 😀 rychle to běžíííí 😉 toto je Dominiček ve dvou letech a jako mimi a co je dneska z něj 😉

lucim
16. feb 2011

ahaho, cavik ani, luci 🙂
luci, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuna sadru, chudatko ☹

lucianna1312
16. feb 2011

no ved prave to bol dovod, mala ani nechce cez den spavat a vzdy musime len nieco vymyslat a na net pomaly cez den ani nemyslim

lucianna1312
16. feb 2011

ja som myslela ze je to len narazene, este som sa na pohotovosti smiala a dr ze je to zlomene a to som tak behala este cely den po Auparku a tak

lucianna1312
16. feb 2011

ja ze nejdem autom, lebo sa smyka a utekala som na bus aby som vsetko stihla a len som vysla z brany a suuup na zem

lucianna1312
16. feb 2011

inac kedy bude treba vyplatit tie zalohy na vylet?

lucim
16. feb 2011

@lucianna1312 riaditel z hotela este stale peniaze nepyta. nic neposlal zatial.

brusinka.pusinka
16. feb 2011

babulky nakojeno 🙂 a já jdu hodit sprchu fůůů do hajan sladké sníčky 😉 😵

lucianna1312
16. feb 2011

@lucim no tak super, uz som myslela, ze to mate vsetky povyplacane... 🙂

lucianna1312
16. feb 2011

@brusinka.pusinka tak prajeme dobru nocku

lucim
16. feb 2011

este ste tu? som pohladala fotky....
moje dnesne dielko a nakupy 😉

lucim
16. feb 2011

@brusinka.pusinka dobruuuuuuuuuuuuu 😵

lucianna1312
16. feb 2011

@lucim super botky, inac hackovat som sa zacala teraz ucit, lebo sa zamilovala do tych ciapociek, ale teraz zabudnem aj to malo, co viem, 3 tyzdne musim mat sadru na ruke 😢

lucim
16. feb 2011

@lucianna1312 dik.a neboj, nezabudnes, ja som si tie zaklady pamatala od asi 11tich rokov, iba vtedy ma to naucili v kupeloch - medzitym som nehackovala. 🙂 😀

lucianna1312
16. feb 2011

@lucim to fakt? ani sa nezdas, je to take super ako keby si hackovala stale

lucim
16. feb 2011

hihi, asi som objavila skryty talent - mozno geny, ale neviem po kom, moje babky iba strikovali, mama nic. 😀

lucianna1312
16. feb 2011

@lucim asi ano, moja mama strikovala asi tak ze zacala ked som sa mala narodit a nedokoncene, teda zacate to vyparala, ked som mala asi 18 xixi tak len tak dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre