Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
21. dec 2009

zajtra toho panacika zabarikadujem. dnes som tam po dlhom case posadila aj pohnojila, tak nech nema moj panacik svalovicu. 😉
akurat pisem s alex, ze mala nehodu. 😒

inneska
21. dec 2009

traky..tiež asi to drevo 🙂

lu...a čo..sú okej??? snád nič vážne...

traktor
21. dec 2009

no babulky ide hodit sprch....umyt ten chochol co mam na hlave,,,,,,snad znesie ten prud vody a neodplave......v krajnom pripade, este stale mozem poziadat jeziska o lestidlo 😀 😀 😀 😀 , tak dobru noc.....alebo krasne utorkove rano 😀 😉 😵

lucim
21. dec 2009

inn citaj na fb, alex je ok, bola sama, auto sa tak dobre nema.

idem asi aj ja ... traky pockaj a posun sa v tej sprche, pozicam ti samponik. 😉

inneska
21. dec 2009

lu...vôbec mi nezobrazilo jej príspevok a všetky ostatné, som k tomu musela ísť cez priatelov....no ešteže tak, ale takým hajzlom by trebalo natrvalo brať papiere...a nech sa vozí do konca života na bicykli 😠 😠

a idem aj ja...ja hodím sprch ráno...dnes, teda už zajtra som, práve teraz osm nemožná, tak smer postel...

bru babulky 🙂

inneska
22. dec 2009

ešte furt nespím 😝 ale našla som toto...http://www.dory.sk/bezpecnostne-prvky/bezpecnos... že by som to kúpila erikovi?? 🙂 🙂

erika74
22. dec 2009

Ciao Inesska, tak nakoniec mas Erika, no to hej. Ako sa mi mate??? Vsetky???? Dlho som tu nebola, a nakukam teraz, lebo zacina mala papat, a tak chcem vediet, ci aj vy. My sme spapali polovicku jablcka, a mame dve zubky dolne, hehe, musim si pozriet vase foto a pridat nejake nase. Ako sa mi mate??????? Krasne Vianoce

erika74
22. dec 2009

a blahozelm vsetkym k detickom....

ani3012
22. dec 2009

Krásne mrazivé ránko prajem !
Utorok - 22 December 2009

Saška má dnes pól roka! 😀
Aďka12...................22.6......................Alexandra

Matejko a Jakubko majú dnes 5.mesiačikov.
zrnik1......................22.7......................Matej
labradorik.................22.7.....................Jakubko

Všetko najlepšie 🙂 😉
Matejko,myslíme na teba
Modlitba za choré dieťa

Ó, svätý Gerard, ty si podobne ako Spasiteľ nežne miloval deti a svojimi modlitbami si mnohé oslobodil od chorôb a dokonca aj smrti. Láskavo zhliadni na zarmútených rodičov, ktorí ťa prosia o zdravie pre svoje dieťa, ak je to Božia vôľa. Predlož Bohu ich prísľub, že vychovajú toto dieťa ako dobrého kresťana a budú ho strážiť slovom i príkladom pred smrteľným malomocenstvom hriechu. Prosíme ťa, ó, svätý brat, o túto priazeň skrze nežnú lásku, akou Pán Ježiš a Panna Mária požehnali tvoje nevinné detstvo. Amen. 😔

Meniny oslavuje: Adela
Meniny oslavuje v ČR: Šimon

Vtip na dnes:
Vracia sa úplné opitý chlapík domov, vyberie kľúče a odomyká byt.
Zrazu vybehne majiteľ bytu a hovorí:
- Sused, prosím vás, veď vy bývate o poschodie vyššie.
Chlapík sa pomotá po dome a znovu stojí pri tých istých dverách. Znova vybehne sused a vysvetľuje mu, že býva o poschodie vyššie...
Na tretí krát sa už napitý chlapík nezdrží:
- No, hlavne, že ty bývaš všade!

lucia32
22. dec 2009

Ahojky....
Oslávencom všetko naj a pripájam aj ja motlidbičku za malého zrnikovho Matejka 😔
Ani zdááárek...
Erika...stratená, kde si bola? Čo malá? Neprišla si sa pochváliť, pas máš prešvihnutý, furt tehotnáááá 😝 😀
Lucíííííííííííííííím kde si? Nemala si dnes zapisovať stráááánky????? 🙂

josifek
22. dec 2009

krásné raníčko sluníčka a oslavencůmmmmmm vše jen krásné a cmuky 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

ani3012
22. dec 2009

niečo mi ušlo? Aké stránky zapisovať?No a 64 týždňov tehotná - možno bude mať sloníča, treba ešte počkať 24 týždňov 😀

josifek
22. dec 2009

Přejeme hodně síly a štěstíčka hlavně malému bojovníčkovi Matějkovi a posíláme velikánské obětí a velkou pusinku cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
22. dec 2009

Ani....večer sa tu Lucim bavila, že sú dnes s Maťkom doma, že nejdú na plavčoa ani do roboty, tak traky či ines jej vraveli, že dnes budú padať rekordy v zapisovaní strááánok 😝

Josi zdárek...napečené, navarené?

voskovka
22. dec 2009

dobre ranko...zdravime gratulujeme a prchame..dneska je toho veela.

josifek
22. dec 2009

Luci jasně že navařené a napečené dělala jsem štrůdlíky, a k obídku máme holubce s rajskou a kmínovou polívku 😝 😝 😝 A co typrac. matko 😀 😀 😀 ?

traktor
22. dec 2009

ahojte, lucim bude meskat, sa vcera ku mne natlacila do sprchy a jaksi sme sa tam zasekli.....ja mam jednu ruku volnu tak asponze vam to mozem napisat.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
22. dec 2009

Pracujem , pracujem...
Včera sme boli na nákup, minuli euráče, pokúpili deťom oblečko, aj ja som si kúpila 2 roláky, svetrík a 2 bundy na zips...v robote sa s kúrením nepretrhnú a moje pidi tričenká toho veľa nezakryli, +10 kilo sa veľmi zakryť nedá 😝 😀
Júúúj mňa ešte len všetko čaká, teda aj manžela, ten už vyhlásil, že toho roku preberá žezlo on, ja mám byť s Nataly a len dirigovať 😀 Ešteže mám väčšie deti, tak budú pomáhať 😀
Mne ostane len pečenie, aj cesto vymiesi pekárnička 😉

traktor
22. dec 2009

a vsetko najlepsie oslavencom a najviaaaaaaaaaaaaaaaaac zrnikovcom, nech uz je vsetko ok a nech maju krasne a stastne vianoce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
22. dec 2009

lucia vitaj v klube +10 😀 😀 😀 😀 uvidime ci to po sviatkoch este bude platit....kto da viac? 😀 😀 😀 😝

zuzu08
22. dec 2009

ahoj babule,pridavam sa do klubu+10,alebo radšej +20?nevadí hlavne že sme zdraví

josifek
22. dec 2009

# # PŘIJDE ÚŘEDNÍK Z BERŇÁKU DO SYNAGOGY ZA RABÍNEM A ŘÍKÁ:
# #
# # MUSÍM U VÁS UDĚLAT FINANČNÍ KONTROLU ! TAKŽE : CO DĚLÁTE SE ZBYTKY SVÍČEK?
# #
# # RABÍN : POSBÍRÁME JE A POŠLEME ZPÁTKY DO TOVÁRNY NA VÝROBU SVÍČEK. ONI NÁM
# # PAK ČAS OD ČASU POŠLOU JEDNU BEDNU SVÍČEK ZDARMA.
# #
# # BERŇÁK : TO BYSTE, ALE MĚLI Z TOHO DARU PLATIT DANĚ! A CO DĚLÁTE S DROBKY OD
# # ROZDÁVANÉHO CHLEBA PRO CHUDE ?
# #
# # RABÍN: POSBÍRÁME JE, POŠLEME ZPĚT DO PEKÁRNY. ONI NÁM ČAS OD ČASU POŠLOU
# # KRABICI CHLEBA ZDARMA.
# #
# # BERŇÁK: TO BYSTE ALE MĚLI ZASE Z TOHOTO DARU PLATIT DANĚ! A CO DĚLÁTE S
# # PŘEDKOŽKAMI Z OBŘÍZEK?
# #
# # RABÍN: POSBÍRÁME JE A POŠLEME NA FINANČNÍ ÚŘAD A ONI NÁM PAK ČAS OD ČASU
# # POŠLOU ZPÁTKY TAKOVÉHO ČURÁKA, JAKO JSTE VY!
# #
# #

zuzu08
22. dec 2009

josi 😀 😀 😀

josifek
22. dec 2009

Lucia a traky to se k vám plně a hrdě také hlásím +10 😀 😀 😀

traktor
22. dec 2009

ahoj zuzu nevadi.....pri mojej spotrebe viasnocnych ? / ked to preziju 😀 😀 😀 aspon niektore, tak budu vianocne/ kolacikov ja budem mat aj viac ako + 20.....ale hlavne ze sme zdravi, a teraz aj sladky..... 😀 😀 😀

traktor
22. dec 2009

josi 😀

ani3012
22. dec 2009

tak vám závidím..ja som sa tešila,že mi ostane aspoň tých 5 kíl naviac ale ee.Stres robí svoje...

traktor
22. dec 2009

ani prid k nam, ja si ta vykrmim.... 😉

zuzu08
22. dec 2009

ani ak zavidiš to plavacie koleso okolo pása s radostou by som ti ho prenechala

lucia32
22. dec 2009

Josi: 😀
Ani, asi máš dobre spaľovanie 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre