Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
8. sep 2009

http://www.fler.cz/zbozi?id=160300

fibi mi poslala 😵 😵 😵 😵

brinzulka
8. sep 2009
lucia32
8. sep 2009

ahojte koníkovky...niet na koníka veľa času...sorááááč 😝
Včera sme boli na poradni, bambuľka má 4550 g, pribrala za 4tt pol kila 😉
Ohľadom bruška, máme dávať aj naďalej probiotiká a Sab simplex a ak sa to do týždňa nezlepší, tak výter a sono bruška...aj do ušiek dostala kvapky s gazičkou, lebo ich mala citlivé, mudra vravela, že to môže byť aj od plaču...a máme ich čistiť aj zvnútra 😕 , v pôrodnici nám to zakázali 😝 ...že do vnútra uška nie 😕 , a pri kupkaní do uška vatu, aby jej tam neplungala voda 😀
A vy čo kuriatka, tiež trápite ako my? Dnes mám viac voľna tak vás dočítam trošinku...

brinzulka
8. sep 2009

lucia-mm teta je usna doktorka a zakazala do usi ist aj do nosa...ze len,co vidim mam vytriet...mozem s nou hodit rec este...

chceli sme ist na vylet vlacikom a takto sme doma a cakame kuriera 😠

sorciera24
8. sep 2009

ahojte zeny, kukam ze nas maly je riadny zrut, my mame 8 tt a 5kg...porodna vaha bola 3 kg.....2mesiace - 2 kila....no co.....inak dnes v noci prvy rekord...od 19.00-01.00 spanok,potom papanie a od 01.15-05.00spanok...konecne som sa vyspala 😉 lol, a prave som zistila, ze moj syn frci na Flashdance....pocuva dookola len to 😀

josifek
8. sep 2009

Krásné raníčko slunéčka 😉 a pohodový dníček přeji všem
Brin krásné věcičky 😉
Luci přeji brzké zbavení se všech neduhů. a stálý usměv tvůj i maličké 😵 😵 😵

lucia32
8. sep 2009

Brin ahoj...tak buď múdra, že? Ak budeš mať príležitosť opýtaj sa, zatiaľ jej nič nevytieram... 😨
Čo ste si pekné objednali? Morča? Nočník? Niečo som zaregistrovala, ale neklikala na odkazy 😀
Ja som sa spustila a klikla na MMB a už mi putuje cca 5 balíčkov 😝 , mm ma zavraždí 😲 , ale jedno triko je pre neho 😀 a ešte mám naklikaných cca 10 vecí...kľúúúúd, piáááánko 😉

lucia32
8. sep 2009

waw, napíslala som príspevok a zmizol 😝

lucia32
8. sep 2009

tak ešte raz...sor, josi ahojte

brinzulka
8. sep 2009

padol mi net..klikni na odkaz...su tam bundy a "obal" na nosice, satky

lucia32
8. sep 2009

a došlo mi oznámenie z mestského úradu, že nám vyplatia dávku v hmotnej núdzi 😅 , tak neviem, či len ľavá ruka nevie čo robí pravá, lebo príspevok na 3. dieťa som si bola v piatok vybrať, alebo žeby si nás pomýlili s nejakými občiankami? Ja sa nepohnevám? 😀
Na obed idem do banky, tak tam zájdem...možno sa nám ešte raz ujde 😀

brinzulka
8. sep 2009

sorcier...tak nase ma 6tyzdnov a 5300g min. tyzden 😀

lucia32
8. sep 2009

aj mne padol 😝 , kukala som ten fleecový obal 🙂

brinzulka
8. sep 2009

luci..nam poslali 4tisic zo sipa...a pol roka pytali spat-stylom...ze mame nedoplatok 4tisic a ak nezaplatime...daju nas na sud

lucia32
8. sep 2009

brin: 😅 chudáci...
Idem nakojiť malú, zatiaľ pá...

riusik
8. sep 2009

brin: inak tu provokujes s tymi odkazmi 😉 nakupila by som najradsej vsetko 😀 inak, tiez som uz pozerala na tie tasky a pod. na nosice... dobra vec

inak ahojte vsetky 🙂

raona
8. sep 2009

ahojte, ako vidim, zas tu nikto nie je.. ako vzdy ked som tu ja 😀 😝
nestiham vobec konika, obcas len precitam,ale kym pocitam, mala je zas hore a tak nestiham pisat a ked spi, tak bud varim alebo robim domace prace, alebo sme na prechadzke a tak dokola..
ideme na poradnu vo stvrtok aj na nozicky, tak som zvedava, ze co a ako...

a ozaj na TT jarmok sa nikto nechysta??

lucia32
8. sep 2009

tak sme nakojené a buvinkáme...rao ahoj...

raona
8. sep 2009

ahoj lucia,
no ja prave kojim a mala pri tom zaspava 😉
co noveho??

brinzulka
8. sep 2009

rao-jasne, ze ideme na jarmok do TT...otazka je...ci v piatok-lebo mame na plane kupu morcata...alebo v sobotu...ci doobeda-lepsie pre deti..alebo poobede-vystupuje Trnafcan..mam tam kamosku, ktoru som chcela konecne stretnut

rius-neprovokujem, len ked chcem chodit s malym von aj cez zimu s nosicom...tak nieco potrebujem..lebo on v kociku skoro nic nevydrzi

inneska
8. sep 2009

ja som tu mala bratranca...a varila som si polievku, vyvesila prádlo...ešte musím obliecť periny, ale erik mi tu spí, tak to až potom 🙂

inneska
8. sep 2009

rao...nožičky budú ok 😉 ani ja by som nestíhala koníka, keby nemám nonstop otvorený noťas na stolíku pri posteli 😀

lu...ked dávajú prašule tak ber 😀 😝 peňažné rozdiely zistené mimo priehradky neuznávame 😀 😀

brin..keby som erika nosila v nosiči, tak by som si tiež určite niečo také zaobstarala 🙂

inneska
8. sep 2009

idem si pozakladať fotky do albumu 🙂

fibi
8. sep 2009

ahojte 🙂 Mne sa páči aj toto http://www.branakdetem.cz/vesta-peekaru.htm
ale ten tunel je asi úplne naj

zuzinaaa
8. sep 2009

ahojte babulky chybate mi ,ale asi ako kazda nestiham si ani prdnut 😀 Miška sa nam rastie do krasy pekne pribera aj s nutrilonu 😅 mame 4500 59 cm špageta naša 😀 Baby chcem sa spytat davate melinke v noci odgrgnut ,alebo nie ja nie a neviem či robim dobre ja ,len že v noci mi tak rychlo odpadne mala po jedení ,že chrape jak zabita a na grg neni ani vo sne pomyslenie 😀 dakujem za odpoved dufam ,že ste všetky zdravé a štasne s pokladikmi dajde nejaky suhrn čo nowe dík ahojte 😉

majkas
8. sep 2009

ahojte,

neviem ci to bola jennka alebo niekto iny co vcera pisal o rastovych spurtoch tak asi sme aj my v jenom z nich. Tamarka si od vcera vecera pyta jest kazde 2-2,5 hodky a to sme smerovali uz k 3,5 ☹
vraj to trva len zopar dni tak dufam ze sa to znormalni, lebo v noci je to o drzku... a dufam tiez ze vydrzime s mlieckom...

majkas
8. sep 2009

zuzi ja davam furt, aj v noci

majkas
8. sep 2009

a sme sa zobudili, ideme k nej
papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre