Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
17. sep 2009

ano, je to na zamyslenie daamy! 😀

babyzuzana
17. sep 2009

idem ja uz ale tiez spat, lebo ten moj prdus sa tak ci tak bude budit kazdu chvilu, ehm ved plienky su uz nachystane 😉

alexarisko
17. sep 2009

ideme dobruuuu

inneska
17. sep 2009

ešte že ja sa nemám za čo hanbiť 😀 😀

no zubná nem, ale ... čo ja viem ... schlafen wíla 😀

inneska
17. sep 2009

tak brú babulky 😉 som zvedavá, kto to tu ráno otvorí 😀

babyzuzana
17. sep 2009

tak bru bru
ked ma to napadne a bude sa mi chciet ist na net hned ako rano vstaneme je tam vysoky predpoklad, ze to budem ja ☹

anavi85
18. sep 2009

cauko, no mojmu Adkovi sa jednoducho nechce hajat, tak sa tu pokukujeme a debatujeme...mame vazny rozhovor, ze mama a syn 😀 😀 😀

samayka
18. sep 2009

ak nerátame nočného vtáka anavi - tak môžem otvoriť ja???

opäť do ruuuužova vyhajaná... dokonca mám pikošku - sme sa včera pomasírovali, napapali, vytreli pusinku, pomojkali, položili do postielky, priložili plienočku-mojkadlo a bolo ticho... od osmej do jednej 😀 😀 potom len papkadlo a hajadlo a teraz ešte ťahá... od pol štvrtej kedy papala znovu...

necháááápeeeem... asi nám niekto znovu vymenil dieťa

a dnes u nás fičí vinobranie, tak kto by mal cestu okolo... burčák je vraj velkým zdrojom B vitaminov 😀 😀

brinzulka
18. sep 2009

dobre ranko...
samy super....
sa popzdravujte na stretku...teda my Vas pozdravujeme...ja mam z nosa riavu nadchovu hnusoba jedna...., mm ide na svadbu, vecer "studovat"-inak to bude zatah....nebol pol roka, este neoslavil syna a kamos zasnuby....Takze nasa navsteva za Vami nehrozi.....

inneska
18. sep 2009

kuki kuk 😵

samy...konečne sa elúšik preonačila a bude to to najlepšie bábatko na svete 😉 teším sa s tebou 😉 hm, burčák? šak poulievaj všetkým 😀

ivka...no to ste riadne zavčasu buntošili 😀 ale asi to má z toho že je chorý, že sa mu nechce buvať..či už je to lepšie?? 🙂

anavi85
18. sep 2009

samy - normalne ti zavidim ten spanok
my pojdeme v sobotu na vinobranie, bude tam super fotograf, fotil ma s Petom minuly rok a boli nadherne, tak chceme s Adkom 😀

anavi85
18. sep 2009

ineska - ono to ma v noci najhorsie, cez den je to celkom ok

anavi85
18. sep 2009

brin - ake stretko? som mimo obraz 😖

inneska
18. sep 2009

my sme spinkali do len do pol 5(babyzuz, to neni provokácia 😀 ) a potom do pol 8, tiež super, čo som rada, že takto spinkáme...

brin...tak my sa stretneme tu na konovi...ani ja nejdem ☹

ivka...zajtra je stretko o 15 v avione 🙂 a pospí ti adko aspoň cez deň?? 🙂

inneska
18. sep 2009

brin..tak nech ti to prejde rýcho 😉 aj ivkinmu adkovi..tie nádchy...teším, až ja nejakú chytím 🙄 pod nosom vyžraté a hlava na rozrhnutie...ach jaj, tá jeseň a zima..za toto ich nemám rada 😀

samayka
18. sep 2009

anavi - v auparkuuuuu!! nenechaj sa pomýliť a prídi.. a odtial rovno na vinobranie 🙂))

babulky ona ešte stále hajá... ja už som dožehlila, umyla riady aj seba... a teraz sedím a kukám telku... to sa mi od kedy sa narodila asi ešte nepodarilo v takomto slede a o takejto dobe stihnúť.

cmuuučinko môj malý.. keby som sa jej zmestila do postielky tak si k nej lahnem a budem na ňu čumákovať ako sladko hajká.

inneska
18. sep 2009

a dnes je pekneeeeee....tak ideme útokom na tescoooo...som tesco maniačkaaaa 😀 😀 😀

samayka
18. sep 2009

briiin - skoré uzdravenie. škoda že neprídeš, sme sa na vás s elušiakom tešili.

anavi - teraz som dočítala že ste choručký, tak radšej nikam nechoď. stretko ešte bude a vinobranie tiež. radšej všetko pre to, aby bol aďko zdravučký

ozi
18. sep 2009

ahojte,nevyspaté aj vyspaté, ja patrím k tým druhým 😒 , v noci ma chytila zimnica, som mala horúčku 😝 , neviem z čoho

brinzulka
18. sep 2009

v tescu sme vcera nechali 3,5tisica....strasne prestrasne....nakupili sme drogeriu a oblecko....co nebolo-co bolo v akcii, ze ano....

sa uzdravte...ja uz neviem , co budem papat...za poosledny tyzden ma prevalcoval herpes, afta, prechladnutie, nadcha...ze co do seba...ci sa moze betaglukan, bo co....

samy...vcera sme mali na sone casenku 33a po nas bolo dalsich 33babatiek

anavi85
18. sep 2009

Adko si cez den pospinka lepsie ako v noci, choriobka uz pomaly ustupuje uz 14 hodin nemal teplotu /tuk,tuk/ uvidime aky bude dnes den a potom hlavne noc, tak podla toho uvidime

lucia32
18. sep 2009

hojky...cicáme 😀
Dnes sme mali skvelú noc, neviem či zabralo celodenné dávanie paralenu, či candibene do pusky, ale v noci sme mali len jedno vstávanie aj to som sa zobudila ja, tak som malú hned nakojila a vstali sme až o pol 5 a so suchou plenou...síce po nakojení sa tvárila, že bude spinkať dalej, ale o pár minút už bola tlačenka 😀

fibi
18. sep 2009

ahojte 🙂 Tešíme sa na zajtrajšie stretko 😀

brinzulka
18. sep 2009

bambule...potom fotte...nech sa mozme pokochat 🙂

anavi85
18. sep 2009

luci - je krasnucka, tvoja Natalka chce dudlik, ten moj este stale nie...a niekedy by to tak pomohlo

samayka
18. sep 2009

brin - katastrofa u doktora.. ja to skusim v pondelok

ideeem cafte

lucia32
18. sep 2009

anavi ahoj...ano chce, zo začiatku nie, ale raz u dokiny si pri reve zacmulala a odvtedy si prosí 😀
A vy ako? Čítala som, že je Aduško chorý....

josifek
18. sep 2009

Krásný a pohodový páteček přeji všem 😉
Luci malá je krásná 😉
všem nemocným mimiskům brzké uzdravení a tesco jsme včera naštívilia měli tam k naší smůle jen modré věcičky ☹ tak alespoň dvě červená body jsme koupili

anavi85
18. sep 2009

aj my sme to skusali tak podobne s dudlikom ako vy a stale je veeeelky neuspech, ale stranda je, ze radsej si "kuse" umelu lyzicku 😀
no je dajaky chorucky, ma sopliky a z toho sem tam zakasle...mal aj teplotu, ale ta vyzera to tak, ze uz nebube /nastastie/...ako sme boli u dokiny, tak vravela, ze teraz je toho strasne vela, aj som sa cudovala, lebo som isla hned rano na 8 a uz sme tam boli 4 babatka /tak do 3 mesiacov/ 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre