Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

malka18
25. aug 2009

to zas kupavam len ja lebo mm sa boji a to obliekanie to tak isto aj u nás ale pomáha mi poriadne teda nemôžem povedať aj krmi ju a stará sa...ešte že ich máme 😀

leniccka
25. aug 2009

ani ja sa nemozem stazovat na manzela... krmit ju nemoze, lebo nema mlieko 😀 😀 ale ked ma videl v 600nedeli, ked som mala rozne stavy, tak povedal ze by mal rad aj on mlieko, aby som si ja mohla oddychnut 😀 😝 no zlaty je 🙂

brinzulka
25. aug 2009

🙂

leniccka
25. aug 2009

brin, ani nasa si nevie povedat kedy ma dost... a potom mam ja ozvracanu postel, drahy kazdy den jedno tricko a spotrebu podbradnikov uz ani neratam... este ze som zdedila po susede, lebo by som musela prat rucne 🙂

brinzulka
25. aug 2009

😀 u nas pracka operie...mm ked ma nerv-tak zehli...uz dva krat po 3hodiny...v zivote to nerobil..ale nemozme nanho prehovorit vtedy...len furt je vsade pradlo, ci ogrcane, ci suche....
pri prvom som tento problem nemala...len pri malom...ak dlhsie cuca...tak uz len pozeram, kedy zacne davit a potom ma stikutku a sa hneva, ze az...ale som sa naucila...lapat to do niecoho..inak meter a pol mliecna draha

samayka
25. aug 2009

aj môj drahý už zafňukal, že prečo nemá aj on mlieko, že by bol rád k nej čo najbližšie a aby som si ja odpočinula. tak som mu povedala, že nech počká kým budeme dokrmovať, že s bude môcť plne realizovať 🙂)))

a kupkam ja a tatinko nám robí grimasy a špliecha nám na bruško a po kupkaní ju vezme do osušky len on. a aj obliekať už sa naučil, zo začiatku bojoval ale zvládli to...

riusik
25. aug 2009

u nas kupem ja a spliecha ju tomasko 😉

leniccka
25. aug 2009

aj u nas pracka perie, ale ja som kupila len tri brindaky ze na okrasu a teraz ich mam uz asi 12 a len kvoli nim vacsinou pustam pracku a uz potom tam prihadzem vsetko mozno aby sa nekrutila prazdna 🙂

samy, ja som drahemu povedala ze nech kupe on, ked uz nekoji, aby s nou mal daku aktivitu ktoru robia len oni dvaja spolu, ja im do toho nezasahujem, max malu vyzleciem a to je vsetko, tatik nachysta, okupe, osusi, nos+usi+nausnicky ocisti, riadne zmasti olejom a mne uz len donesie nove navonane babo na kojenie 😀 😀

raona
25. aug 2009

ahojte babulky..
my sme dneska davali nausnicky.. tak troska viac dneska placka, ale hadam to coskoro prejde ale bude z nej aspon fesanda.. bo si obcas mysleli ludia, ze mame chlapceka 😀
Vo stvrtok budeme mat 6 tyzdnov, a dneska vazime 4250g, pijeme len materske mliecko a krasne priberame.. 😉
Co sa tyka kupania, tak kupem len ja.. ocko si na to netrufol.. ale snazi sa pomahat ako vie, a dokonca prebaluje {co on vzdy tvrdil, ze nikdy robit nebude 😀 😀 } a ked treba a som uz unavena, tak aj uspava, ako napr. vcera, mala nie a nie zaspat, tak tatinko uspaval a maminka uz daaavno spala 😉 😉

leniccka
25. aug 2009

u nas je to s uspavanim tak, ze my zaspime skor ako mala a ona sa potom musi uspat chudatenko sama 😅

brinzulka
25. aug 2009

fibi-super foto...ja folklor milujem...dychovky nie...ale terchovska muzika a spol...mnam a folklor.festival- o rok niekam pojdeme dufam...

malka18
25. aug 2009

my už sa snažíme neuspávať,lebo doteraz sme uspávali na rukách ale učíme je položiť do postielky a tak nech sama zaspí zatial sa darí..tak som rada

inneska
25. aug 2009

tak mi sme si s erikom spolu pospali zo 2 hodinky 🙂 teraz papáme...

inneska
25. aug 2009

a ešte smažím cukinové placky 😝

inneska
25. aug 2009

a u nás kúpem ja, bo keby má tatik kúpať, tak sa erik kúpe len cez víkend 😀

a niekto sa pýtal na plienky, momentálne tesco fialové zo zásob, inak dm babylove 🙂

leniccka
25. aug 2009

my nasu tiez neuspavame, polozime do postielky a akurat co jej podavam cumel kym tvrdo nezaspi a potom jej ho odlozim 🙂 niekedy to trva dlhsie, inokedy je tvrda hned ako ju polozim...

brinzulka
25. aug 2009

http://www.martinus.sk/?uItem=38431

trosku od veci...ale super kniha...uz kupujem skoro kazdemu paru, co ideme gratulovat na svadbu

raona
25. aug 2009

malka a ako dlho trva, kym zaspi bez uspavania?
nasa mala zvykne zaspat na ceciku pri kojeni.. takze viac menej neuspavame, len z casu na cas ked ma zly den, tak ju mm vezme a uspi na rukach.. ale tiez by som chcela aby zaspinkavala sama..

inneska
25. aug 2009

u nás je itež riadna spotreba podbradníkov, ešte že ich mám tolko, periem tak raz za týždeň 🙂

leniccka
25. aug 2009

brin, my mame tu knihu ako zachodove citanie, je tam sice uz asi rok a neviem ci ju vobec este niekto cita 🙄

raona
25. aug 2009

brin a co ides zas na svadbu?? 😉

fibi
25. aug 2009

brin dík, ty si ich aj minule obdivovala že? Príďte do čičmian, tam sa stále niečo deje, ale už pomaly končí sezóna...

Linda má na pupku pruh, počítam že z revu, ona je neskutočné vreštidlo. dr. sa tvári, že je to ok, ale mám pocit, že sa jej zväčšuje... 😕 Lujza ho mala tiež, jej to samé prešlo... Máte s tým skúsenosť niekto?

malka18
25. aug 2009

raona: no večer je to raz dva..cez den niekedy hned a niekedy jej to dlhšie trvá ale musí mať cumlík inak nezaspí...ale som rada že sa mi takto naučila

brinzulka
25. aug 2009

vase deti asi grcnu...zrejme nevyflusnu mlieko...skoro vsetko, co vypili, ci? lebo to je plienka, moje tricko..pripadne postel...alebo co zasiahne mokre...Ale uz to vieme ako tak odhadnut a cakame supu s plienkou v rukach...pripadne v smere doletu...

inneska
25. aug 2009

večer erik zaspáva na ciciku, ale zaspí a spí do noci 🙂 a cez deň zaspí tiež len na ciciku, ale to už nepospí...len v kočíku zaspí 🙂

inneska
25. aug 2009

malka..čítala si môj príspevok o tom uchu?? 😀 😀 😀

raona
25. aug 2009

jooj no s cumlikom to ide asi lahsie..ale co ja narobim, ked moja Sara o cumliku ani pocut, akonahle zaciti cumlik, tak ju naduva a naduva.. tak jej ho uz radsej ani nedavam..a to som uz vyskusala rozne druhy a velkosti.. no nedari sa nam na cumlik naucit..

reilyy
25. aug 2009

jaj babule, dnes som nic nenaspala, akonahle polozim krpca tak place 😒 v noci bude zas rodeo, snad sa zobudim z tej unavy

brinzulka
25. aug 2009
brinzulka
25. aug 2009

ja mu dam prst...dudle a potom vresti...lebo netecie...umele ani citit 😉
fibi..ja som taky maniak...moj tata stavia v Habovke mini dom..tak tam zacneme chodit a vyletovat do okolia v uplom klude..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre