Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
4. jan 2010

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin, a ja sa s tym uz odkedy trapim...ze ja jej dokazem, ze si s tym poradim...urcite tam daco musi byt...a ono tam fakt nic nie je? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
4. jan 2010

a zatial mi ukazujev len to jedno...

inneska
4. jan 2010

traky 😀 😀 😀 😀 chúdatko, som ťa takto vytrápila 😝 teraz som ti odpovedala na ten čo si mi ty poslala 🙂

traktor
4. jan 2010

in uzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 😀 😉

gabrielkabj
4. jan 2010

dikes ešte raz ja už pojdem chrapať bo som jak metla unavená tak zas možno zaraň večer pa pa a bru nocku

inneska
4. jan 2010

paráááda 😀 😀 tak a máme na seba další kontakt 😉

inneska
4. jan 2010

gabi...dobrú aj tebe a oddýchni si 😉

traktor
4. jan 2010

gabi dobru, ...a ako kukam / kukuk/ 😀 , tak nas na tom stretku bude dost......luciiiiiiiiim , nemas cestu okolo? 😉

traktor
4. jan 2010

in to je super 😉 , tak este daco urob s tym FB, nech mi to ukazuje, ze tam si

lucim
4. jan 2010

traky pojdem na myjavu cez kosice? 😀

pirinka
4. jan 2010

Dobrý večer vespolek 🙂 . Nějak Vás teď nestíhám dočítat

áááá tesco akce na příkrmy...to abych udělala taky nálet 😉 . My začneme s mrkvičkou asi příští týden. Zatím zkoušíme na večer kašičku na zasycení, protože mrňousek teď hůř spí a budí se moc často. Moc úspěchu ale neslaví...pár lžiček a dost. Zkoušela jsem i to mlíčko hajaja, ale taky prd. Možná, kdyby jí to teklo přes kozu, tak to vezme 😅

inn; erik je teda šídlo 😀 . To aby sis na něj za chvíli pořídila gpsku 😀

a všem churavým mimískům posíláme energii ať bacily rychle utečou

lucim
4. jan 2010

cau piriiiii, neprides na stretko do kosic? 😀 😀 😀

inneska
4. jan 2010

piri 😀 a was ist das gpska?? 😕

traky...skúsim, ale môžeš si byť istá, že som tam furt online 😀

lucim
4. jan 2010

gps - vyhladavacie navigacne zariadenie

traktor
4. jan 2010

in ja ta vidim, si tam furt, ved aj ja 😀 😀 😀 😀 piri ahoj, a jasne zoberte sa z lucim a dojdite.....snad to do toho 18. aprila stihnete 😀 😉 😵

inneska
4. jan 2010

luci..jasne, že gps poznám, len ja som to stále čítala ako gypska a nešlo mi to do kotrby že čo to 😀

traky..a ako ma vidíš či som online? či žiadno? a ty si teraz na FB? lebo ťa tiež nevidím...ja vidím niektorých so zelenou bodkou a ostatní sú so šedou..ale všetcia sú online...tak teraz tomu nerozumiem...

traktor
4. jan 2010

ked tam si tak si zelena nie? ja tam teraz nie som.....a to ze si tam ty viem len podla toho ze vidim na hlavnej stranke tvoje odkazy, uspechy...inak nie...

pirinka
4. jan 2010

lucim, traky...že váháte zítra vyrazíme a do apríla tam s kočárem snad dorazíme 😀 . Hned bych jela bambulky moje, kdyby to nebyl takový lán světa. A v Košicích jsem náhodou kdysi dávno byla a moooc se mi tam líbilo. Poprvý jsem tam ochutnala vařenou kukuřici 😅

inn 😀

inneska
4. jan 2010

čo by ste poradili na toto...

horsie je ze drobec stale nechce jest. zje obed ale to len tak max.100g a nechce ani ovocie ani kasu. len sa priblizim lyzickou a je zle. a kedze kojime tak neviem kolko si vytiahne ale mam pocit ze moc neee ze skor len cecikuje. slahne ma z toho taky dobry jedak to uz bol a teraz toto.... a este k tomu ked sme taky prtavy tak zachvilu schudneme hadam naspat na tych 6kg ... je to 8 mesačný chlapček, váži necelých 7kg(náhodou tiež Maťko) 🙂 doktor zatial nič nerieši..vraj je to ešte v poho...

pirinka
4. jan 2010

inn 😀 . V gypse radši ne 😀

traky...to jako že je inn špatně jo 😀 😀 ?

inneska
4. jan 2010

traky..tak šedá bodka je že dotyčný je nečinný, zelená činný...takže ma tam vôbec nemáš??

traktor
4. jan 2010

je to v poho ak pribera, vtedy sa mamke moze zdat ze nema dost mliecka alebo ze sa drobec len hraje ale je to ok ak pribera / normalnu stravu moze odmietat robil mi to aj patko, proste chcel len mliecko, ...potom to prislo same od seba, zacal papat aj ostatne a bolo...ine je ak nepribera/ a co horsie, ak schudne...

traktor
4. jan 2010

nie nemam, a to je ako mozne...

traktor
4. jan 2010

piri, ja ti neviem....obcas je zelena...in je ti spatne? 😀 😀 😀

inneska
4. jan 2010

traky..prihlás sa na FB, a skúsim ti nieečo napísať...

pirinka
4. jan 2010

inn; to je malý nějaké známé jo? Docela blbý. Ale ono ho to určitě přejde až dostane pořádný hlad. Mi přijde, že naše malá taky spíš bojkotuje tu lžičku než samotný obsah 😅 😠 . Ale dokud je u něj váha tak nějak v normě, tak asi nemá cenu moc to řešit. Některé děti jsou asi větší jedlíci a některé to zrovna neláká a stačí jim to prso. Určitě to dožene. A ani z flašky nic nechce jo?

lucim
4. jan 2010

inn ale ani ja ta nevidim, asi mas nieco v nejakych nastaveniach

a na to neviem poradit ... treba sledovat rastovu krivku, ci naozaj neklesa. nevieme, ako dlho nejedava. ci mu fakt nestaci to mm + obed ...

pirinka
4. jan 2010

tak traky už byla rychlejší a mudrejší 😀

traktor
4. jan 2010

in uz idem

traktor
4. jan 2010

in ukazalo mi ta ale ze si off, a uz si sa mi stratila, ..tak daco mas asi fakt zle nastavene,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre