Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
26. feb 2010

traki, Maťko aký šibal

traktor
26. feb 2010

ani aj matko ma zlezanu hlavicku.....spredu je peknucky, a co je vzadu nie je podstatne 😀

blani2
26. feb 2010

Traky 😀 úplný lázeňský švihák 😀 rozkošný!

monr
26. feb 2010

ani, na Evičke to vôbec nie je vidieť, takže sa ti to zdá 😀

monr
26. feb 2010

blani, ďakujem.

traktor
26. feb 2010

mon, ... no zbojnik je to....ale aj rad spi....takze tak akurat 😀

vendulacky
26. feb 2010

ahojky berušky,

gratuluju riškovi a našemu bojovníčkovi matýskovi k měsíčninám 😵

blani, šestá nemoc? S vámi se to teda taky pěkně vleče...chudáček kubíček (a maminka taky 😅 ) A ty sis myslela, že už mátě klid vid? Uuuuuuh......tak at je bobeček brzy fit a ty se můžeš hodit do klidu 😲

piri, gratulka k první zubíku!!!!!! 😵 😵 😵
lucimko, nevím jestli jsem i vám potřásla tlapkou, tak matýskovi taky hip hip hurá k žubu!!

jinak emčuch už krásně leze po čtyřech 🙂 a staví se zatím na kolena v postýlce 😉

monr
26. feb 2010

ven, no vidíš, aj ty máš doma šikovnicu

práve mi kuriér doniessol prechodný fusak do kočíka, juj, ale je pekný.

traktor
26. feb 2010

juj ale je pekny.... tak ho rychlo sfot, neee 😀 😀

monr
26. feb 2010

vidíš, to ma nenapadlo
idem cvak

traktor
26. feb 2010

vsak na to ma mas.... 😀 😀 😀 😀 😀

monr
26. feb 2010

je tam, ten spodok sa dá pri väčšom dieťati prehnúť a môže položiť nohy normál na kočík.

monr
26. feb 2010

trak 😀

inneska
26. feb 2010

ahojte 🙂

včera poobede som chcela písať, ked sme boli nachvílu doma, ale kôň blbol..išiel, nešiel...tak som to vzdala a šli sme von..ráno sme boli u dr(pred odchodom sa mi ešte tak pokakal, že plienka nestíhala a museli sme do sprchy), tak sme dostali hylak, kulíška..a papať mrkvu,banán,ryžu..piť čierny čaj, mrkvovú šťavu...a aj ho prevážil a schudli sme..máme o 50g menej ako pred mesiacom(máme teraz 9590g),ale vraj je to v pohode zatial...a ak by moc kakal ešte, tak sme mali ísť dnes na výter..ale včera sme kakali už len raz, večer a to už bolo také kašovité...a dnes ráno vykakal už takú tuhú placku 😀 tak snád sa to vracia do normálu...a nevrackali sme, len ten jeden krát..tak ešte dnes ostaneme na mrkve a banáne a zajtra by som snád pomaly skúsila dať normal papanie..či ešte počkať?? 😕

a bolo včera zase tak nádherne, že sme poobede išli znova von(aj som musela do lekárne, bo ked sme išli od dr, tak som išla do svojej oblúbenej a tam celý týždeň dovolenka)..tak sme aj babku vytiahli von po nočnej a poprechádzali sa 🙂 dnes už je zase zima a fučí u nás ako bláznivé, tak budeme sedieť doma 🙄

a gratulka oslávenčekom, aj novým zúbkom(a že ich teda pribudlo 😀 ) cmuk

inneska
26. feb 2010

traky..maťko je úžasný 😵 už som skukla na FB ked si ich tam hodila 😉

blani.. ☹ kubík...sa takto trápite..nech rýchlo idú choroby od vás preč 😉

predvčerom som zložila kočák na šporťák,ale ako si sa mi nezdá..asi som to na chu.. zložila..neviem, sa to nevidí, skúsim pozrieť papiere od toho, či tam nieje nejaký obrázok alebo návod 😅

monr
26. feb 2010

inn, hlavne nech Eričkovi prejde.

miška už v šporťáku od kedy sme boli v Ba, stále sa snaží vyliezť, bo nebola pripútaná, ale prehodím jarný fusak a pripútam.

a prechádzka dnes za nami, musela som na poštu a kike do školy, ale v nosiči, bo tiež fúka, tak tam bola v teplúčku 🙂

monr
26. feb 2010

vytiahnem nás z druhej strany a potom šup s havom. 😀

raona
26. feb 2010

ahojte babule, akosi malo pisete dneska 😀 😝
vytahujem z druhej strany ako monr. 😉

idem sa pochvalit, dneska zacala nasa mala stvornozkovat, konecne aj dopredu, bo doteraz len dozadu chodila... 😉 😉 a vie sa krasne postavit na nozky, ked sa ma coho chytit..

zub stale ziaden.., zato nadcha sa vratila a tak nam od utorka pretrvavaju sopliky..

no a dneska nam priniesli behacik-chodulku, mame pozicany od kamosky, tak som ho umyla, sa teraz suší.. a ked sa osušíí som zvedava, ako nan Sarinka zareaguje.. 😉

idem troska pocitat co ste popisali..

raona
26. feb 2010

fiha, babule co je dneska s Vami? nepisete.. 😕

brusinka.pusinka
26. feb 2010

Hezký večír přejeme a všem oslavencům cmuk a největší cmuk nemocným. Foukáme a objímáme a cmukáme aby bylo už dobře 😵 😵 😵
byli jsme dneska u Tty Simony a malá dostala dárek můžete kuki na FB 😉
http://www.facebook.com/photo.php?pid=114590&l=...

ani3012
26. feb 2010

Pred spanim sa nezabudnite pomodlit... OTCE nas ktory si na nebesiach, posvat hokejky nase, prid zlato nase, bud pri brankarovi nasom, ako v Goteborgu tak aj vo Vancouveri , goly nase daj nam dnes a odpust nam nase chyby v obrane, ako aj v utoku, a neuved nas do predlzenia a zbav nas faulov. Amen !!!!!!

gabrielkabj
26. feb 2010

ani to je dobrééééééééééééééé

ani3012
26. feb 2010

že jo 😀 som tým zahltila všetko možne 😎

lucim
26. feb 2010

dobryyyyyyyyyy vecerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂 🙂 🙂
blani, ach, tak siesta choroba? zelam rychly maloproblemovy priebeh.
ozi tak aj vy ste ju mali?
rao - tak sarinka uz okrem spiatocky aj dopredu soferuje? supeeeeeerrrrr. 🙂
ani, evicka ma krasnu hlavicku.
traky, matko je krasavec... to ma hnede ocicka? 🙂
brusi vitame karamelku v rodine pocitacovych maniakov.
A SLOVENSKOOOOOOOOO SKOVENSKOOOOOOOOOO heja heja heja slovenskooooo, naco spat, fandit treba. ja som si predspala pred chvilkou pri matuliatkovi. 🙂

ani3012
26. feb 2010

a kto bude z vás vlastne pozerať? tipujem ,že prehráme...ale radšej by som vyhrala.A kto nie,že? 😅

lucim
26. feb 2010

ani sak vidim, otvorim pc a vsade to na mna lezie. 😀

my mame dnes nove slovo - dededede obcas aj tetetete ... s takym nadhernym romskym akcentom, ze by ste neverili ... mam to zatial len ako zvuk v mobile. 😝
a hodim novu foto, specialne pre brusinku. 😉

gabrielkabj
26. feb 2010

no ja rozhodne budem pozerať už aj koláč pečiem aby som mala čo žrať 😀

ani3012
26. feb 2010

ja som sama doma,teda len Evičku mám doma a tak budem aj na nete,aby som sa mohla podeliť o radosť-starosť 😝 😀

gabrielkabj
26. feb 2010

baby minule ste tu preberali nejké poukažky na zľavu do tesca potrebujem malej kupiť nejaku prechosnu bundu ešte taku trochen zateplenu a vraj cheroke maju také tak asi zbehnem. Lebo keď bude už take počasie ako včera ta nádhera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre