Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
2. júl 2010

najplodnejší deň júloviek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@zuzzii .......... Oliver 😵
Oliverko sa narodil o deň neskôr ako sa čakalo a to s pôrodnou váhou 3500 gramov a mal pol metra (50cm 😀)
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zuzzii/album...



@vendulacky ..... Emma 😵
Naša krásna Emuška začala písať s maminkou story o 5 dní neskôr ako bolo naplánované a mala 3270 gramov a ako Oliverko, tiež pol metra- 50 cm
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/vendulacky/a...



@janulkavalova ......Jakub 😵
Jakubko sa narodil o 8 dní neskôr a jeho pôrodná váha bola 4600 gramov a mal 52 cm
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/janulkavalov...


@fibi ........Linda 😵
Linduška nakúkla na svet o 3 dni skôr. Váha Lindušky pri narodení bola 3300 gramov a mala 47 cm
Fotoblog je prázdný. ☹



@zunajda ....Lea 😵
Malá Lea prišla na svet presne na deň ako mala. Jej váha v deň narodenia bola 3050 gramov a mala 52 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zunajda/albu...
Ale len Lea v brušku 😀


@majaza .....Veronika
Veronika sa narodila o 3 dni skôr a jej váha bola 4210 gramov a mala 52 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majaza/album...


@nykyta .............Martin 😵
Maťko sa narodil presne dnes, ale viac nemám poznačené....ale nykyta nám popíše, ako sa im darí a koľko malý pribral a tak 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/nykyta/

No a ešte jedna velikánska chyba sa stala- zase :-/ 😝
Včera 2.7.2010 oslavovala ♥ Ninka ♥ 1 rôčik- nemala som ju vôbec poznačenú 😠 -moja chyba a týmto sa @katkah veľmi ospravedlňujem a Ninuške prajeme veľa šťastíčka,zdravíčka a lásky a samozrejme to isté aj všetkým dnešným ročným detičkám 😵 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katkah/album...

Meniny oslavuje: Miloslav, Irenej, Miliduch, Milomír, Milorad, Radimír, Rodimír, Radimíra
Meniny oslavuje v ČR: Radomír, Anatolie, Radimír, Radimíra, Radomíra

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň družstiev (OSN, Medzinárodná družstevná aliancia – ICA, vyhlásený v 1992, pripomína sa od 1995 – 100. výročie vzniku ICA)

UF ! Som sa teda zapotila....... 😉 🙂

ani3012
2. júl 2010

prípadne reklamačky príjmam do 24 hodín od uverejnenia 😀 😉

ani3012
2. júl 2010

ha ! aj tak som teraz na niečo prišla :

@gabrielkabj má dnes narodeninky 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/gabrielkabj/...
Aj Gabike prajeme všetko najlepšie od kolegýň z júloviek 🙂

ani3012
2. júl 2010

a už idem aj ja hajať,keď nikde nikto 😉
Dobre ráno,dobrý deň a keby sme sa náhodou nevideli, dobrý večer a dobrú noc 😵 😀

lucia32
3. júl 2010

Dobré ránko....
Ale je vás dnes požehnane 😵
Oliverkovi, Jakubovi, Linde, Veronike, Lei gratulujeme k rôčku, Emuške a Maťkovi navyše silné postískanie a slintavý cmučko na líčko 😀

Tak Natynku teplotka obišla, spinkala pekne, ráno už strašila o 5.50 ...náš čas 😀
Nožičky v poriadku, trošku červený fliačik, malinko zatvrdnuté ale pri pobehovaní jej to zjavne nevadí 😅

Prajem pekný deň....

lucia32
3. júl 2010

@gabrielkabj všetko najlepšie k narodeninám 🙂

ani3012
3. júl 2010

@lucia32 to je super Luci,že Naty nemá problémy po tom očkovaní,lebo tretia dávka je tuším najhoršia 😉 aspoň v našom prípade.

brinzulka
3. júl 2010

vsetko naj naj naj naj naj naj naj 😵

monr
3. júl 2010

všetkým veľká pusinka

nina41
3. júl 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšieeeee 😵 😵 😵

katica5
3. júl 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom dnesnym aj minulym... 🙂

traktor
3. júl 2010

ahojte, oslavencom- vsetkyyym gratulujema emke a mackovi poslialam velku cmuuuuuuk 😵 😵 😵 ....a vidno , ze je teplo a prazdniny...som zveda va na zimu 😀

samayka
3. júl 2010

ahojteeee
oslávencom vštetkým všetko najlepšieeee!!

Tak dievčatá,
dnes sme si oskúšali, ako sa kúpe vo velkom jazere. Senec pokrstený... bola tam hlava na hlave. to by mi tak nevadilo.. vstupné 1,5... aj to sa ako tak dalo. parkovali sme na slnku a to je na prd... ale najväčšiu starosť mám kvoli malej... chodili sme na plávanie, čvachtáme sa v bazéniku na balkóne,ale tak ako revala dnes, tak tak ešte neplakala... slzy a soplík mala až pod pupkom. sme ju nemohli dostať z vody herečku 🙂)))))))))))) urobila cirkus ale taký, že sme sa s ňou ešte na pár minút šupli nazad... potom sme to nejak uhrali a ona sa upokojila... a cupkala si zbierať kamienky a zrazu sme boli pri vode 🙂 a vo vode a tak dokola.. cirkuuuus - no celý senec o nás vedel. ako ju zmáknem sama netuším 🙂))) budete tam chodievať s kamoškami čo máme rovnako starých - mladých prďolkov... tak dúfam, že nám nenarobí znova hanbu 🙂))

samayka
3. júl 2010

budeme 🙂

majkas
3. júl 2010

vsetkym oslavencom vsetko najlepsie, vela zdravicka a lasky a ostatne uz pride samo 🙂 ozaj najplodnejsi den 🙂

@samayka tak to si viem zivo predstavit,my to mame pravidelne pri vyberani z vane 😀

majkas
3. júl 2010

u nas nic specialne nove, boli u nas dedkovci co sa vratili z dovolenky, poobede isli ICckom na vychod tak sme mali zase iny den. a zajtra pride zase druhy dedko, moj oco, som zvedava ci sa ho Tami bude bat. aj u vas je to tak (ak sa teda nevidite so starymi rodicmi casto) ze sa detvaky boja viac dedkov ako babiek?

a mame uz 8 zubov, neviem ci sme uz hlasili ci nie 🙂

gabrielkabj
3. júl 2010

dnes špeciálne chcem popriať oslávencom všetko najlepšie veľa zdravia, šťastia, lásky a ostatné už príde samo...Dnes oslavujem aj ja s drobcami tak som preto došla a popriala im všetko dobre... cmučky cmuk 😵 😵 😵

gabrielkabj
3. júl 2010

ženy dík za priania potešilo ma to veľmi fakt ste veľmi zlatéééééééé 😉

majkas
3. júl 2010

@gabrielkabj aj ja sa pripajam, a zelam vsetko naj 🙂

traktor
4. júl 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵
@majkas tie videa super..ta mala bola podarena 😀
@samayka no sak aspon vsetci videli a poculi julove slniecko v plnej krase 😀 ...a sme v case,ked si deti presadzuju to svoje...krasny cas 😀

brinzulka
4. júl 2010

@samayka si mohla dat vediet...vcera sme sli podvecer na jazero-kedze ho mame za humnom a byvame tu, ze tam budete...

vsetkym vsetko naj

samayka
4. júl 2010

@brinzulka - to bola taká hop-šup akcia. rýchla a neplánovaná. ale budeme chodiť častejšie, tak sa určite ozveme. vyčvachceme ich tam spolu... nech sa priučí sýkorka naša, ako sa správať na jazerách 🙂

ani3012
4. júl 2010

@haasa .........Nelly Anna má dnes presne 1 rok !!!! 🙂
Dnes ,v tento deň ,ale pred rokom sa narodila Nelly Anna .Pôrodná váha bola 3150 gramov a mala 52 cm
Fotečky haasa nemá žiadne ,takže ak náhodou na nás nakukla,nech napíše,ako sa im darí 😵

laurajana ........4.8........ Laura má dnes 11 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Prokop, Procius, Prokopa
Meniny oslavuje v ČR: Prokop, Prokopa, Ramon, Ulrich, Ulrika

Kalendárium:
♦ Svetový deň proti chovu delfínov v zajatí (pripomína sa od 1993)
♦ Deň nezávislosti (angl. Independence Day) je štátny sviatok USA - výročie prijatia Deklarácie nezávislosti USA dňa 4. júla 1776 na druhom kontinentálnom kongrese vo Philadelphii. Deklarácia nezávislosti USA proklamovala nezávislosť trinástich amerických kolónií od Veľkej Británie, právo ľudí na život, slobodu a rovnosť. Deň nezávislosti sa každoročne veľkolepo oslavuje.

K prvému rôčiku a k 11 mesiačikom prajú júlovky všetko najlepšie 😵 😵 😵

nina41
4. júl 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

monr
4. júl 2010

všetko naaaj

akosi je tu pomŕtvo v týchto horúčavách,
idem aj ja na pelech, brú noc

traktor
4. júl 2010

to je asi prvy krat, co je len tolko popisane 😀 ..ale konecne je teploooooo..aj ked u nas dnes okolo stvrtej poriadne zlialo...

nina41
4. júl 2010

traky unas je tak horuco,čo sa neda ani dychať

katkah
4. júl 2010

ahojte, oslavencom vsetko naj... prajeme. My sme dnes mali velku oslavu, cela rodina tu bola, takze uf..celkom narocny den to bol, ale mala to zvladla uzasne.Fotecky pridam neskor, dnes sa mi uz nechce🙂

nina41
5. júl 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre