Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
20. sep 2009

10.fotka v strede je zuzinaaa, pasikave tricko blond je zabka, blond a cervena satka je fibi, vedla alex je susy, blondinka dlhovlasa je babyzuz, a kucerava v peknej bluzke je riusik

reilyy
20. sep 2009

😕 lucim, ta preco ne????????? 😀

lucim
20. sep 2009

samyyyyyyyyyy tak na buduce budes vediet, ze MY maME VZDY prednost, a je s nami vacsia zabava. 😝

rei nikdy nehovor nikdy, ak kupim helikopteru, tak priletime na tvoje stretko, inak neviem 😉

stretkulky blavacke, nezacneme strkat fotky do cervencoveho albumu? idem kuk, ako tam je miesta.

inneska
20. sep 2009

dalšie stretko je 19.12.???? 😕

včera to nikto nepovedal 😝

lucim
20. sep 2009

na ceskych trocha volneho za bruskami a tabulkami, na slovenskych volne 2 albumy, este nezalozene ... vieme tam heslo od voskovky?

lucim
20. sep 2009

inn to je termin, ked bude mat nas matko pol roka a je to sobota, samy akcne vyzistovala ... a na to alex akcne navrhovala lilin termin, toho 24.teho. 😀

inneska
20. sep 2009

vieme, máš v IP 😉

lucia32
20. sep 2009

ahojky lucim...tak sa vám stretko vydarilo, paráda...už sa aj ja teším na to naše, aj ked bude až o pol roka 😀

inneska
20. sep 2009

jaj taaaaak 😀 no pred vianocami bude asi všade dosť husto, ale u alex by sme toho 19.teho mohli 😀

gabrielkabj
20. sep 2009

čavte kde že su tie stretka? Aj na vychode bude? 🙂

lucia32
20. sep 2009

gab...reilyy organizuje v Ke 🙂

lucia32
20. sep 2009

reilyy • 1d • Dnes o 09:28

ORGANIZUJEM STRETKO V KOSICIAAAAAAAAAAAAAAACH, APRil 18, nedela, miesto stretnutia AIDA

dopiste sa

1.reilyy
2.lucia32
3.traktor

gabrielkabj
20. sep 2009

1.reilyy
2.lucia32
3.traktor
4. GabrielkaBj

pridem jak na koni 😀 😀 😀

gabrielkabj
20. sep 2009

ok musím sa ísť venovať Sarka pa pa

ani3012
20. sep 2009

Ahojte babulky.A ja silne rozmýšľam,že prídem aj do BA aj do KE.

lucia32
20. sep 2009

ani vážne?máš tu na východe rodinu?

ani3012
20. sep 2009

http://www.prenocuj.sk/ubytovanie/slovensko/pen...

že by? Je to v centre,ale určite by som našla aj lacnejšie

malka18
20. sep 2009

cem sa obitať babule...ked budete detičky dokrmovať kašičkami ako to budete robiť..mixovať abo pučiť vidličkou????????????????????, 😒

malka18
20. sep 2009

opytať 😀

ani3012
20. sep 2009

malk aj aj.Asi mrkvu av polievke len vidličkou a piškóty s mliečkom budem mixovať.Záleží na tom čo

ani3012
20. sep 2009

neboj aj mne to sem tam ujde až sa sama sebe divím 😉

malka18
20. sep 2009

no ved to jasne ale ked budeš robiť napr...zemiakovo mrkvovu patizonovu alebo neviem aku kašičku...tak potom len pučiť abo rozmixovať..???????????

inneska
20. sep 2009

malka..ja zo začiatku budem mixovať, neskôr už len pučiť 🙂

ani3012
20. sep 2009

neviem 😨 ešte som tak intezívne na to nemyslela.Ešte mám dva a pol mesiaca času 🙂

Ale určite ako prvé bude vývar mäskový s mrkvičkou a to budem poriadne pučiť vidličkou.

ani3012
20. sep 2009

in počúvaj a ty by si išla do tých Košíc?

lucim
20. sep 2009

inn ... kujeeem

zuzinaaa
20. sep 2009

ahojte kočky chcem sa spytat či su nejake fotky zo stretkka inač peknu nedelu ja som mala krasnu noc mala spala od deviatej do šiestej rana neverila som vlasnym očiam napapala a tahala dalej 😀

lucia32
20. sep 2009

zuzinaaa ahoj...nejaké foto má reilyyy v albume...

inneska
20. sep 2009

luci..nzč 😉

ani...no neviem, určite by som veľmi rada išla, vidieť babule, ale...je to fakt dosť daleko 😅 sama by som určo nešla, s niekým do tantemu 🙂 ale zatial je to ešte daleko, uvidíme čo bude o pol roka 😉

inneska
20. sep 2009

zuzi...tak to ti miška krásne hajala 🙂 ináč ti ako spinkáva?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre