Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
7. okt 2009

josi...stiahni ma so sebou.... 😀

vendulacky
7. okt 2009

řeší se tu druhé dítko? Zatím to vypadá,že emča zůstane jedináček 😀 Ne, už si upravila chování a stává se z ní rozumná holčička🙂

josifek
7. okt 2009

Jennka pojď do sprški 😉 😉 😉 😉 😉

traktor
7. okt 2009

gabi dom uz ma a auto sa dake najde 😀 😀 😝 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jennna
7. okt 2009

idééém.....

simonito
7. okt 2009

Josi dobrou sladkou noc 😵

Vendulkooo ....taky sem tě dlouho neviděla...Emma je princezna 😵 😵 😵

Susy....bráškové jsou jako vejce vejci.....jeden jak druhý,krásné fotky 😵

gabrielkabj
7. okt 2009

čaw ven..
ani ja nemám menzes ešte

baby mne sa moja mala ešte nechce dvíhať do sedu dúfam,že je to ok ma na to ešte mesiac ako na tom boli vaše keď mali 2 mes a 1 týždeň?

a keď ju mám na rukách tak sa tak odťahuje odo mňa jak paragraf aj vaše to robia?

lucim
7. okt 2009

veeeeeeen uz mi hovorili vselijako, ale duch svaty naozaj este nie 😀

jennna
7. okt 2009

traki...to je super fotkááá...aj ja chcem taký dom...vymením za "kuticu"... 😀

traktor
7. okt 2009

ahoj jen a ahoj josi 🙂

aspine
7. okt 2009

zdravime 😵
tak my mame perny den za sebou 😉
rano kycle....hura konecne mame kompletne vyvinuta jadyrka a decku uz mame davat jen tyden 😀

pak hned na ten potni test....mala to zvladla na jednicku 😵 dali ji takove gumove pasky na rucicku a do toho zapojili takove dratky a musela to mit deset minut...tak mi sedela v naruci a tatka na ni delal tututu a mala se smala a vubec ji to nevadilo ze ma neco na rucicce 😎 pak ji to prelepili a cekali jsme asi pul hodiny....pak ji to z pod te naplasti setreli na tampon a dali do zkumavky.....a vysledky budou asi nejspis az pristi tyden 😠 takze musime cekat 😒 ale verim ze to bude dobre....i sestra nam rikala ze se nemusime bat ze to bude urcite v poradku 😅

josi ty cepicky jsou krasne 😉 urcite nekterou objednam 😵

jenn k nam jeste mrchata nedorazila 😎 tak snad ji to jeste nejaky cas vydrzi 😀 clovek si rychle zvykne na zivot bez ni 🙂

vendulacky
7. okt 2009

Naše emča má záchvaty smíchu už denně asi tak 2 týdny🙂) Je prča jak rozesměje celou rodinu🙂...

ahoj jenn, konečně zoči voči🙂) dianka je prostě náááááádhrnááááá!! Už jsem se chlubila tvým dítkem kamarádkám🙂)

jennna
7. okt 2009

gabi....moja Dianka nemala do troch mesiacov rada, ked som ju mala na rukách tvárou v tvár....len chrbátikom opretú som ju nosila...a zrazu...posledný týždeň sa tak ku mne túli....len na ručičkách a hlavinku opretú o cicíky...
a zdvíha sa asi tak od 2a pol mesiaca..či skôr?? neviem...

traktor
7. okt 2009

jen, opytam sa mtka ci by ti ho neprenajal.... 😀 😀 😀

simonito
7. okt 2009

Vendul....co tím myslíš upravila chování?......to nemůžeš čekat po puberťákovi natož po 3měsíčním mimi 😎 Neblbni....smiř se s tím, že odteď je všechno tak,jak dítě pískne 😎 😀 😀

traktor
7. okt 2009

gabi hlavne NEPOROVNAVAJ 🙂 , kazde babo je ine, nemusi vediet vsetko v urcity cas....ono to pride...a mozno budeine veci robit skor ako druhe, je krasna, zdrava, tak si to uzivajte 😉

traktor
7. okt 2009

aspin, vsetko bude ok...sa tesim ze mate nozky v poriadku, aj my sme boli dnes z matkom/ bolo tam deti ako smeti 😀 / a tiez sme v poriadku, nemusime balit nasiroko/ pstja som ani nebalila 😉

vendulacky
7. okt 2009

jenn, k tobě už přijelo červený ferrari? 😅

ahoj aspi, brouku, tak jste to zvládly!!! Šikulky!!! a zakazuju vám už chodit po dochtorech🙂

ahoj simo, kočko, že se taky ukážeš!!! alle chápu, že ranč a dvě dítka nedovolí tolik koňovat🙂 jsem četla jak pečete brambory a pouštíte draky, to super atmoška podzimu 😉 A pečený jabka...hmmmm

traky, ten stan jsem kupovala našemu fífovi, měli k tomu i podložku a spacák, takovou tramp set🙂)

jennna
7. okt 2009

vendi to fáákt...ďakujeme...

konečne som si pozrela tvoj album.....emúčik je rozkošná!!!! všetky sú na zožratie!!! a ty vyzeráš ako vždy nádherne....

traki...okey..vybav zľavu!!!

gabrielkabj
7. okt 2009

jasné traki len som sa zľakla či je všetko ok, ale určite áno

a ten dom je super... 😉 😉 😉

jennna
7. okt 2009

vendi...no už si ma "našlo"... 😀

vendulacky
7. okt 2009

jenn, díky, ale to je fikce (teda já🙂), jsem hnusná, tlustá a asexuální 😝 ...a chlupatá 😀

simi, 😅 😅 my s emmou soutěžíme kdo z koho, zatím vede na plný čáře 😀

lucim
7. okt 2009

aspi ahooooooooooooooj srdiecko, tak ste to zmakli. som rada, ze klbiky su ok. a nebude to obmedzovanie. a verim, ze aj ten test bude negativny. 🙂

pecene jablka? zajtra budem robit ... da sa to na grile? 😝 (slintaci)

jennna
7. okt 2009

vendi...asexuálna...akože nemáš chuť na sex...alebo nepráťažlivá sa cítiš.... lebo ja aj aj.... 😀

jennna
7. okt 2009

už sa u mňa po dlhej dobe prejavila "koňová závislosť"... už hodinu sa chystám preč a stále som tu... 😀

vendulacky
7. okt 2009

jenn, mě taky, teda myslím, že to bylo ono, přišlo to po té konizaci...uvidíme jestli přijde i příští měsíc 😝

emuš, obejvila že má hlasivky a naučila se ječet, ale ty její decibely...to je občas na špunty🙂 Nebo když si žere ruku, tak přitom vydává děsný zvuky🙂) už se snaží se mnou zpívat a nebo opakuje otvírání pusy při mých pazvukám, no je to prdel 😀

...jak za starejch časů, nestíhám psát, supeeeer!!!

aspine
7. okt 2009

vendy rozkaz! 😀
hele jak to provedem s tim srazikem? porad mam v podvedomi ten pristi tyden 😎 a co takhle spis ve vsedni den kdy je min lidi v obchodacich 😕 nam to muze byt jedno ne? 😀
zitra napisu lucce a jane jak to s nima vubec vypada....ani se neozvou ze clovek nevi co se s nima deje 😠 🙂

nase mala se taky smeje o stosest 😀 dneska jsem ji pred koupanim dala past koniky a ona zacala tak prdet ze jsme se rehtali na cely kolo 😀 😀 takovy strasne dlouhyb prdy to byly a kdybyste videly ten ksichtik jakej vzdycky udelala....jako ze ja to nebyla! 😅 😀 😀

jennna
7. okt 2009

ven...tak aj Dianka posledný týždeň spieva "hororové árie"....ide mi roztrhnúť bubienky...radšej zatváram okná...aby si susedovci nemysleli... 😀

že žere ruku... 😀

gabrielkabj
7. okt 2009

jen ja som ju ešte nenosila na ručkách chrbátikom k sebe vydíš jaké som trdlo ani ma to nenapadlo. 🤐

simonito
7. okt 2009

Když se tak dívám na ty naše holčinky.....no doufám,že se Amálka trošku odsyslí....Šimon takový buclík nebyl 😕

Aspi....furt nechápu, proč vás doktoři straší s CF....bude to dobré,uvidíš 😉

Vendul....on by se čas i našel.....ale já často už ani nevím, co psát.....já se spíš někdy potřebuju od děcek odreagovat.....kojení, kakání,spaní....jen mluvení o tom už mi někdy leze krkem 😎

Ale ráda sem vás zase viděla...opatrujte se bambulky a mějte se krásně.dobrou 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre