Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
17. okt 2009

mifi...aj vy často papáte???

josifek
17. okt 2009

no nic děvčátka ti moji chachaři chtěj noťas 😀 😀 😀 😀 😀 jo hold jeden jen na chalupě a je problém 😀 😀 😀 😀 😀 Přeji Vám klidnou nocinku v rámci možností 😉 Dopeču štrudlíky a du na kutě 😉 papa cmuky všem 😵 😵 😵 😵 😵

mifinka
17. okt 2009

Alex jaký život? úúúúžasný přeci 😀 😀 a nedělej že tiše nezávidíš 😀
Tak jako nám se pást moc nechce, ale hlavu drží úžasně, když je na rukách ale prostě jak leží.. tak leží 😀 se přece nebude zbytečně zatěžovat tímto pohybem.. Otočit se taky ještě neotáčí, i když občas už to tak vypadá ale sejde z toho.. my nikam nespěcháme.. celej tatík.. No nic, z postýlky na mě tlemé sůva z nudlí a chce si povídat.. Aktuálně mu přijde nejvíc k smíchu věta KDO UŹ MÁ DÁVNO SPINKAT? to se pomalu až dusí smíchy..
Tak já se jdu vykecávat, snad neodpadnu dřív než on..

Brou noc všem

alexarisko
17. okt 2009

Papa Mius

Mifi, slintam nad takym zivotom uz roky rokuce 😀 len chlastat a chlastat jooo nebo na zemi

babyzuzana
17. okt 2009

alex a semtam facka, aspon 4 deti a v nedelu do kostola 😲 no neprehovoris si predsa len s riskom? 😝

jennna
17. okt 2009

prečo sa tu so mnou nikto nebaví???? 😕

jennna
17. okt 2009

kde je rei....??? čo to hodila za diskusiu na FB?? to preto???

alexarisko
17. okt 2009

??? jennnik??? co sa deje? co hodila rei na FB

babyzuzana
17. okt 2009

ahoj janinkam prepaaac
a uz davno ti chcem napisat, ze Dianka je uzasnaaaaa, smirovala som ti fotocky 😉

babyzuzana
17. okt 2009

co hodila rei????????????

alexarisko
17. okt 2009

Laska tak sa nejako dohodnime nech te fackky a ten kostol neschytavam sama

babyzuzana
17. okt 2009

a alex ty si uz davno nedavala fotocky, sup, sup!

alexarisko
17. okt 2009

fuuu pusika davalo som nejake na facebook ty tam nejsi prihlasena lasko?

jennna
17. okt 2009

sama neviem...

nebývam taká rozcitlivelá, ked si ma tu niekto nevšimne...ale to je tá jesenná depka asi...hrôza...

chcela som len vedieť, že ako často vám papkajú detičky....tie kojené??? som rada ,že už končí pomaly štvrtý mesiac, aby sme mohli skúšať "kašičkovať"...
ja som posledné tri dni úplne "vydojená"... dnes som si prvý krát zdriemla cez deň.... a myslela som pri tom na vás, čo vstávate alebo ste vstávali často aj cez noc....

jennna
17. okt 2009

zuzi a ďakujem... aj tvôj davidko je krásny a "puco"... a ty si riadna kočka!!! sa nezaprieš... tá fotka, kde sa dudkáte zo stretávky je super!!!

alexarisko
17. okt 2009

jennnik hore hlavu puska nejako bolo nejako bude cmuk, drzime s tebou a mala je strasne supros ale to som ti tusim uz pisala na FB

babyzuzana
17. okt 2009

baby ja nemam FB nejak neviem ist s davom 😎 😎 😎 😀 😝

traktor
17. okt 2009

ahojte...jennn co hodila rei...normalne ma to prebralo,chcela som ist spat ...ozila som.. 😀 😀

alexarisko
17. okt 2009

lasenka tak ze si to ty nieco sem hodim

Trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy akoooooooooooooooooo ? 🙂

inneska
17. okt 2009

čo hodila rei?? nemôžem to nájsť 😒

traktor
17. okt 2009

asi myslis tu anketu zo vcera? to je len anketa... 😉

traktor
17. okt 2009

alex caffff, vyborne, dieta spi, starsie su samostatne /a uz tiez davno spia/, mamka konikuje...krasny to zivot 😀 😀 😀

traktor
17. okt 2009

in ona asi myslela tu anketu zo vcera...myslis si ze ten a ten je dobry clovek, myslis si ze ten a ten dobre vona...na kazdeho nieco bolo...to je v pohode... 🙂

alexarisko
17. okt 2009

trakyyyy, machrujes???

Aka anketa?

inneska
17. okt 2009

zase sme boli dlho hore....a večer bol plaaaač...že čo to...a to bol hlad...sa zobudil a plakal...bol hodinku po kojo a pýtal zase...slzičky ako hrachy tiekli...bola som v tom, že bruško(po tom nutritone), tak sme cvičili, masírovali, rurkovali na rukách nosili a ked som dala prsko, tak ťahal o dušu a zaspal ... a ja sním 😀

gabrielkabj
17. okt 2009

čawtw baby nemá niektorá skusenosť s kašľom u svojho miminka. Naša Ellka mi dnes začala pokašliavať tak raz za 2 hodinky zakašle suchý kašeľ čo by ste poradili? Na Hedelixe píšu že možu aj dojčata 2x denne po 2,5 ml. Tak neviem či jej dať.

traktor
17. okt 2009

nas matko kaslal v prvom mesiaci, dokyna nam dala mucosolvan pre deti a do toho som kvapla fenistil, krasnemu to zabralo...

babyzuzana
17. okt 2009

hohohohohohohooooo baaabikovaaa ty sa nezdaaas, idem ta obzriet v albumikoch 😉
a co tam vyslo na mna? ze som zly clovek? 😉

gabrielkabj
17. okt 2009

dik traky tak dúfam, že to prejde akurat zajtra sme sa chystali do Ke na nákupy 😝

traktor
17. okt 2009

alex no musim sa pochvalit....ved by to bola skoda, nechat si to pre seba 😀 😀 😀 😀 , ale raz to pride aj u mna...v puberte...urcite...si to uzijem...a vy budete v pohodicke vegetit.... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre