Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

gabrielkabj
22. aug 2009

aj ja pojdem spať len si ešte idem pohľadať nejaký pekný šperk na int... lebo mm má chuť kupiť mi za podod 😀 😀 😀
tak dobru nocku pa pa

riusik
22. aug 2009

tak, moje dieta zaspalo o piatej a este spi... nemala som to srdce ju budit na kupanie a teraz lutujem... som zvedava, kedy sa zobudi a ci bude ochotna spat...

nechtiky striham aj aj a uz davno... by sa skriabala a presne, aj spina, blee

inneska
22. aug 2009

už som tu 🙂

len stále nikto nenapísal, že prečo by sa nemali strihať ...

inneska
22. aug 2009

gabi...tak si vyber riadny šuter 😀 😀 a dobrúúú 🙂

riusik
22. aug 2009

inn: ste mali teda pekny dnik 😵 a obesencek bol zjavne spokojny 😉 a super, ze sa mu upravilo to vyprazdnovanie...

riusik
22. aug 2009

inn: kvoli tomu, ze su velmi malilinke a ak si si vsimla, tak zo zaciatku su ako keby spojene zospodu s prsekom a staci troska zastrihnut a mozu hnisat... odporucaju 2-3 tyzdne pockat... inak by nemal byt problem...

riusik
22. aug 2009

inn: suter 😀 ty doprajes 😎

inneska
22. aug 2009

riuš...saška krásne búva, určito sa zobudí, napapá a bude spinkať dalej 🙂 a mm sa moc nepáčilo, že ja tam taký ovisnutý, on chcel chodiť s vajíčkom...tak sme boli tak aj tak 🙂 tiež som povedala, že keby sa mu tak dobre nespí, tak by sa zobudil 🙂no a radosť z kakania je neopísatelná 😀 😀

inneska
22. aug 2009

riuš..vdaka za vysvetlenie...tak je to len kôli zastrihnutiu, som myslela, že tam bude vážnejší dôvod 🙂 šak strihám opatrne, a zásadne len ked erik spí..inak by mal postrihané všetky prsty 😀

inneska
22. aug 2009

a ked chce mm kúpiť, tak nech sa pleskne po vrecku 🙂 a ked kameň, tak poriadny 😀

riusik
22. aug 2009

jasne, ze by nespal, ked by nebolo dobre 😉 inak, podla fotiek je erik uplne po tebe 🙂 je to tak, alebo ma aj nieco po T? teda okrem pohlavia 😎

aj moj P mal tendenciu mi kupovat nejake take veci za porod - asi to mal od mamy, uz pri tomaskovi som mu vysvetlila, ze moj najvacsi dar je to dietatko, zdrave dietatko...

lucim
22. aug 2009

halllooooo sorry ze meskam do nocnej 🙂

ani3012
22. aug 2009

baby našla som zaujímavú tému. Aj som sa strašne vytočila.Niektoré ženy si myslia,že keď majú teraz dobre manželstvo,tak im bude takto fungovať naveky. 😠 😠 😠
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

riusik
22. aug 2009

lucim: uz som ti chcela volat 😎

babyzuzana
22. aug 2009

luci co kecas, ved si dosla presne na cas 22:00 😀

inneska
22. aug 2009

riuš...mne sa ani nezdá, že je po mne 😅 resp. ja to vôbec neviem posúdiť...tak neviem, ale niečo po ňom mať bude(okrem toho pohlavia a hypospádie, vraj aj mm to mal a väčšinou sa to prenáša na deti, ale paťko to nemal)...aj svokra mi povedala, že to je celý uram, teda do našej rodiny.. 🙂

lu...stále si to stihla do 22h 😉

lucim
22. aug 2009

rius preco???????? 🙂
co tu noveho?

my sme boli na jarmoku, potom vzali kupeny burciak k susedom, dala som si za poharik a vecernu koliku sme vsetci traja prespali. 😝

teraz sa rehnim na komedii na markize.

a co vy?

riusik
22. aug 2009

lu: no, nic, iba si mi chybala 😉 aj ja pozeram markizu.... burciacik pomaa? mne P nalial troska vinka, ale pssst 😎

lucim
22. aug 2009

rius 🙂 boli tam dobre vtipy v tom filme 😝
psssst pomaha, ale kde dokazem zohnat celorocny prisun burcaku? 😲 🙂

inneska
22. aug 2009

u nás sme kukali asi 3 filmy naraz, resp. mm stále prepínal a aj tak mi bolo a je jedno, čo tam beží...

riusik
22. aug 2009

nepotrebujes celorocny, iba tak na tri mesiace - su neskorsie odrody hrozna, tak sa da, alebo das do chladnicky a spomalis proces... 😉

alexarisko
22. aug 2009

no tak ked uz sme tu vsetci, co je neska na plane? jake body budeme neska prerokovavat ?

lucim
22. aug 2009

neska je porada, rokujeme, nepracujeme na nocnej? 😝

aaach jo, predaj liekov cez internet schvalili 😒 sorry, prepli sme na spravy.

rius idem kontaktovat vinarov sveta 😝

babyzuzana
22. aug 2009

inak k tym nechtom... mne dr. povedala, ze to sa nestriha, ze sa musia olamat a jelikos mozno som blba a oni sa mu uz mozno olamali a aj narastli zeby? hihihi, tak to uz asi mozem strihat 😎

lucim
22. aug 2009

ja nechtiky striham lebo ich neviem okusovat ... a fakt sa to na stare kolena na svojom synovi ucit 😝

a darcek za porod? dostala som striebornu supravu nausky a nahrdelnik, ale to skor tak hromadne aj k vyrociu svadby a z lasky. 🙂

alexarisko
22. aug 2009

lulu sak nejaky vikend musime mat aj my, ne?

Zuzik, strihaj kludne, niekto hovori ze od mesiaca sa moze, mna doktorka presne ucila ako

nina41
22. aug 2009

ja striham,ako sme prišli domov z nemocnice

riusik
22. aug 2009

nina: ale ty uz mas ine skusenosti 😉 ja som tiez uz teraz bola odvaznejsia ako pri tomaskovi

alex: presne, ved je vikend, takze porada... a pravdepodobne sa pretiahne az do zajtra 😅

babyzuzana
22. aug 2009

no zajtra teda striham aj ja

lucim
22. aug 2009

ja som zacala strihat asi po 2 tyzdnoch, ked vyrastli tak, ze sa dali, nikto ma nepoucoval, takze som to dobre robila, ze? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre