Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
29. dec 2009

ahoj Gab 😉 zeby sme tam dali vyrocne stretko??? 😀

lusia_99
29. dec 2009

ok idem haji dobruuuu 😵

zaba2707
29. dec 2009

dobry vecer bambulky 🙂

gabrielkabj
29. dec 2009

Lusia super nápad lebo jaby som to mala len 12 km od Bj hi hi . Tak brú nocku ja idem makať na referáte pa

zaba2707
29. dec 2009

trosku som vas citkala ale fakt len kusok ... dnes bolo to nase krpca akesi upistane ... nikde nechcel byt kocik, vajicko, postielka ruky ... proste vsade pistal, az som chvilami stracala nervy, dala som ho do postielky ze mu idem zarobit mliecko a tak si tam praskol hlavicku, ze som z tej kuchyne vysprintovala tak zalostne spustil ... vezmem ho na ruky, ze ho idem pomojkat a utisit a ako som ho zdvihla tak taky rehot na mna spustil, ze som zostala uplne mimo z neho 🙂 teraz uz takmer dve hodky buva tak dufam, ze to tak uz zostane tak strasne ho luuuubiiiim

lucim
29. dec 2009

zabi hihihio fifo si z teba striela a chce tvoju pozornost. 🙂
idem supnut nejakle fotecky a este sa hram s drahym scrabble a cmukam sa s matkom. 🙂

zaba2707
29. dec 2009

lucimecka typicka zenska stiha milion aktivit naraz a vsetky bezchybne 🙂

lucim
29. dec 2009

sorrryyyy, omylom som si zhodila net

lucim
29. dec 2009

neviem, ci tu este niekto je, ale par novych foteciek tu a dalej https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zaba2707
29. dec 2009

juuuuuuj moja uzasni ste, ta kde je hrazda kaput a tam kde stoji su uplne the best 🙂

lucim
29. dec 2009

dakujemeeee 🙂
prave sme vymysleli novu hru - vesiam mu dudel na palec na nohe a on si ho odtial berie 😀

mifinka
29. dec 2009

Bože Luciim, to je takovej malej voják švejk sladkej 🙂 dát vedle něho piškota tak bude vypadat že mu nedám najest 😀

mifinka
29. dec 2009

Tak i já jsem přidala pár foteček sem 🙂 kdo chce tak kukec 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

inneska
29. dec 2009

ahojte 🙂

no dnes sa toho moc nepopísalo, sme si to včera nadbehli 😀

a ked už pridávate foto, tak aj ja som teraz pridala z dneška 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inneska
29. dec 2009

no krásne detičky to máme 😵 😵

luci...maťko je krásny baculko maculko 😵 😵 😵 a tie intimuš fotečky máte krásne 😵 😵 😵

mifi....aj vojtík je krásny chlapec 😵 😵 😵 taký šibal 😉

lucim
29. dec 2009

mifi 😠 🙂
inn jeeeej, vo velkej vani, zlatko ako vzdy ... vidiiiis, tie som tusim nestiahla do pc, idem to kuki, aj my sa uz clapceme vo vani. 😉

inneska
29. dec 2009

žabka....ako je fifo na tom s tými prstíkami?? ešte ich má také zapálené ? 🙂

inneska
29. dec 2009

luci...už sme vo velkej vani asi 2 týždne...v malej sa už nedalo 🙂 a dnes sme prvý krát posadili do sedátka 😎 tak som musela zvečniť 😀

fú a už nemám kam dávať fotky tu na koňovi...budem musieť mazať...mohli by povoliť viac albumov...

lucim
29. dec 2009

inn nam sa tiez vo velkej vani paci , kope nohami a chlonce vodu a vyspevuje do toho. len sme to zatial nenavideovali, iba foto, idem ho dat, v pc uz je. hmm inak aj ja budem musiet mazat ... zmazem tehu album asi.

inneska
29. dec 2009

aj ja mám zatial len fotečky 🙂 v tom sedátku pekne sedkal a hrajkal sa...ale ked je navolno, tak sa tam plahočí 😀 a tiež logá vodu 😀

ja som tehu album zrušila už dávno...a 2 sú už plné...a paťkov album nezruším...

tak teším na fotečky 🙂

lucim
29. dec 2009

tak este kupkacie https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 🙂

inn ako sa erickovi pacilo to kupacie sedatko? vyzera spokojne. 🙂 je to lepsie ako po leziacky?

lucim
29. dec 2009

tak budeme zalohovat zmazane fotky na fb 🙂

inneska
29. dec 2009

no aj vy máte super fotečky 😵 😵 a sedátko je perfektné...kludne tam sedel, hral sa...aj som si dovolila od neho odbehnúť, nebála som sa ho tam nechať samého..potom na mydlenie som ho vybrala von..myslím, že je to dobrá pomôcka 🙂

inneska
29. dec 2009

asi hej...nemám síce vela fotiek na FB, tak asi začnem to tam všetko dávať 😀

lucim
29. dec 2009

inn tie intimus fotecky - dakujeme - to boli tie co sme sa s matkom hrali s fotakom , a aj on skusal cvakat, sme cvakli kukli, cvakli kukli ... . 🙂

lucim
29. dec 2009

inn vdaka za typ, ked budem mat pocit, ze je matyskovi vana malo, pojdem kupit. 🙂

inneska
29. dec 2009

luci..tkaé zábery sú často krát najlepšie 🙂 ja som to sedátko brala z MMA, už použité(asi za 3 stovky)..myslím, že fajn vec to je...

a zajtra robím nálet na DMku, na nejaké prvé príkrmy 😎 som sa nechala inšpirovať po včerajšej debate(či kedy sme sa to tu bavili o tom) 🙂

lucim
29. dec 2009

mame kupony aj na prikrmy? som ich davno neprehrabavala. 😉
som rada, ze sme ta inspirovali. 🙂 ja si objednavam prikrmy do lekarne a uz mi ich aj maminy vykupili, tak som musela este raz. 🙂
ked to bude s tym sedatkom aktualne, to ver, ze prebrazdim mma aj mmb. 🙂 v januari sa chystame s mojou "sefulkou" na vypredaje do brna, uz naplanovala, ze jeden den nebudeme v praci, nieco na matka a na matku. 😉

inneska
29. dec 2009

práve som prehrabla kupony, sú tam len na výživky ovocné 2 kupony..ale ja mám nabližšie po ruke DM, kde kúpim všetko...a treba nám aj mastičku na ritku a pre mňa tampony do podprdy 🙂 tak to vezmem jedným šupom 😀

tak to máš super šéfovú, ti môžeme závidieť 😉

lucim
29. dec 2009

tak dobry ulovok zajtra , vlastne dnes ...
🙂
my tam mame este jednu magistru, najviac nas "bavi" jej casta veta, ked sa nieco spytame, ze : vy sa rozhodnite, vy ste sefky. 😉
pri tych prikrmoch - riad sa svojim instinktom a tym co mas nastudovane, aku zeleninku chces davat, vekove urcenie ber len ako info o konzistencii, ze najmladsim je uplny mix, neskor aj kusky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre