Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
13. apr 2010

u nás nemôže z mäska vývar ani v polievke plávať, nie to ešte mäsko 😉 a keby sme boli vegetariáni tak aspoň zeleninu je a neje

laurajana
13. apr 2010

no práve tam sa musí žienka zvŕtať, komu čo a tak...bráška ten len syr a rožky gniavil keď bol malý, no čo pomôžem si, nútiť ho nechcem, som rada, že zje aspoň akúkoľvek polievku, to je základ a keď je zeleninová snažím sa aby tam bol aspoň vývar, aby tam bola chuť mäska...strach...

brinzulka
13. apr 2010

snad mi rozumiete, ked vynechavam pismenkaaaaa...
ja verim, ze raz to pride...moji surodenci 24,21,15r......zacali jest na tony, mama je rada...ak je niekto na vylete 😀

ja verim, ze raz to zacne

laurajana
13. apr 2010

brin 😀 😀 😀 tak to verím mamine - aj ja verím, že raz bude dobre, aj keď si myslím, že to nechutenstvo a všetko nám pridala na obrátkach aj alergologička, ktorá od roka stanovila diagnózu nesprávne a malý bol na liekoch, takže lieky a sirupy je z láskou kdežto jedlo k jedlu má odpor - ani sa mu nečudujem chúďaťku nášmu, ešte že sme s rozumom zašli za inou alergologičkou a okrem chýb. železa nemá naše dieťa nič vážne...takže je to len o klas. alergii na roztoče a pele inak pohoda

zmurkaz
13. apr 2010

...teplotu nemáme - ale reveméééé .... lem si prká striedam .... ☹ ....Sevzuz .... ☹

hathor1231
13. apr 2010

ahojte, boli sme sa dat odvazit. takze mame 7,540g nic moc ale hlavne,ze uz nechudne 😵 a 71cm 😉

brinzulka
13. apr 2010

davida vzdy upokojilo prso
u nadreja neplati..ten ked vypije viac..tak to vygrca....

Zelam Vam, aby ste boli ok 🙂 ..idem...bo zasa sadi 😖 😀

zmurkaz
13. apr 2010

ahoj hat 😉
brin - a čo mu dávaš keď plače? chce ti dudel?

laurajana
13. apr 2010

hat čo ste boli choručký?

zmuzkaz za zúbky?

brin pa a dík za pokec...k tým naším jedlíkom 😉

zmurkaz
13. apr 2010

lauri - mám sú schopné aj mesiac sa ťahať ... ale potom vídu 4 naraz 😉

brinzulka
13. apr 2010

zmur-andrej sa z dudla povracal...nechcel ho ..tak sme mu ho nedavali..minule donho zakusol a natahoval ho medzi zubami...

tak sa pestujeme, cmukame, masirujeme, naskakujeme na fitke a ked je doma tata...pustia si hudbu..on na nom lezi...tancuju a zaspi....mna bolia kolena...nevydrzim tolko

ak myslim, ze su to zuby...masirujeme tie, ak brusko...tak to...ak netusim-skusame vsetko mozne..zabera tatino...alebo davidko-v tomot ho lubi, caka ho, smeje sa nanho, reaguje nanho uplne inak ako na nas...

lauraj-ja verim, ze to bude lepsie...pokecneme aj nabuduce...mna zasa trapi neposlusnost a tvrdohlavost starsieho, nechce zdravit atd....

idem..majte sa tu pekne

laurajana
13. apr 2010

aj nám dlho trvalo kým vyšli tie dva...na začiatku to bolo o soplíkoch, teplotkách, no teraz ako huby po daždi ide tretí ...tak držíme palčeky 😉

laurajana
13. apr 2010

brin a ten náš? Sme boli v nedeľu na futbale u našich a som rada, že stál odomňa 2 m ďalej, že tí, čo nevedia, že je to moje dieťa, ma k nemu v tú chvíľu nezaradili...tak hnusne zahrešil...to v tej škôlke fuj...ach

laurajana
13. apr 2010

zas máš pravdu, keď príde Matti zo škôlky domov aj malá ide z kože od radosti vyskočiť, tak sa teší, že je už doma a že sa môžu hrať, včera sa spolu kupkali tak sa tak vytešovali z vodičky...jaj také potápky dve 😀 človek nedá za svet že sa ľúbia, uvidíme dokedy im to vydrží

zmurkaz
13. apr 2010

😉 ... u nás podobne 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
13. apr 2010

idem pre malého ... teda najprv sa nachystať....tak pa kočky...

brusinka.pusinka
13. apr 2010

krásný den děvčátka byli jsme zase Mc ale jiném foto budou později 😉 až najdu kabel od fotáku 😀 😀 😀 .

Oslavencům vše nej nej nej a cmuky cmuk 😵 😵 😵 😵
a koupili jsme první bootičky nic na páradu ale učelové, hihihihi takové nosila i maminka 😀

brusinka.pusinka
13. apr 2010

a něco málo co fotili holky koníkovky v Mc sluníčko z Havířova 😉

nykyta
13. apr 2010

tak som tu na chvilku 🙂 ja uz fakt neviem co mu moze byt. ☹ stale mrnci potom placeme pak sa jeduje a tak dookola.spat tak to nula bodov.normalne som musela ist pre babku aby sme sa postriedali.baby mozu to byt aj zubky? 😖 a co ako sa ma uzivat to homeo ch15?nevadi ked papame ha mliecko?bo obsahuje laktozu ☹ ☹ ☹ prosim poradte! 😔 😔

samayka
13. apr 2010

nykyta - a nedá sa nijakovsky uspinkať ? to budú isto zúbky, skús mu nejak pomôcť... gel na zúbky, panadol či niečo iné, vezmi do náručia a udrndaj ak sa dá... na našu malú dlllho nezaberalo nič (a to ešte ani nešli zúbky ), začali sme sa nosiť - v šatke a od vtedy je síce maminkine cecánko, ale aspoň sa dá utíšiť keď treba... potichu jej hmkám do vláskov a škrabkám na chrbátiku... som síce celá od nej osoplená a uslzená keď leží na mne ale výsledok sa dostaví... o 10-15 mintút panadol zaberá a ona sa upokojí...

nykyta
13. apr 2010

sevzuz tak vidis nevyzera tak na plavani,ale ked pojdes s nami do sauny tak uvidis.tam z toho spravi kulnicku na drivi 😀 😀 pozdravuj lukinka a dufam,ze sa zajtra uvidime 🙂

nykyta
13. apr 2010

samy ked len naznak polozenia tak strasny plac a ked aj zaspi tak len na 15 minut dlhsie ani za svet ☹ ☹ no a s panadolom tak to ked zbada,ze mu idem dat tak zatne usta a zacne tocit s hlavickou 😔 zubky mazeme otvori usta ako vtacik cely nateseny to zlize a prehltne.no a efekt ziaden.a to uz sme wyskusali vsetky gely 😢 🙄 nosit na rukach ta to je suboj titanov.mrvi sa a odtahuje 😀 a ked ho otocim tak zacne kopat jako o zivot.

jajona
13. apr 2010

Ahojte,

tiež zdravíme s upršaným počasím...

No zúbky sú asi fenoménom júloviek 😒

My dnešná noc celkom fajn. Hore 2 krát. Spinkať išiel o 20:30 h a 1 budenie bolo o 1:30 a druhé budenie o 2 hoďky.

nyky: neboj, zvládneš. a nemáš náhodou doma čípky??? ja dávam len čípky (Panadol, ako písala samy) a za chvíľu zaberajú. prípadne vyskúšaj ešte kočík.
a keď ti zaspinká, skús ho prevrátiť na bruško

nykyta
13. apr 2010

brin to mas tak nas si uziju azaz a tatino tak to je tata.no maly ked ho zazrie tak to je radosti 😀 😀 😀 😀 a ked odide tak to je ale smutko ☹ no a na mna sa potom pozera ako na mimozemstana,ze kde je tato.no ficim za macom,lebo babke stoja vlasy dupkom 😀 😀 😀

samayka
13. apr 2010

juuj máš doma bojovníka... skús panadol čípok. to je presne na to, keď bábo nem sirupy 🙂
ja som to robievala ako zmurka, keď malá zaspala na mne, tak som sa niekde potichúčky zosunula a uložila tak, aby neležala vodorovne - mali sme dlllho reflux - a tak na mne prespala niekedy aj 4 hodiny... nám totiž nechcela spávať ani cez deň a ani v noci... to bolo strašné obdobie. viem si predstaviť aká si vyflusnutá...
skús sa zatvoriť s ním do spálne, zatiahnuť rolety a skovať všetko čo by ho mohlo zaujímať a hádam ho nejak zlomíš... pusti tú najmonotónnejšiu (uf to je čo za slovo?? 🙂 ) uspávanku, alebo zanôť. môj spev ju vždy uspí 🙂 by som uspala aj slona, len aby to nemusel počúvať...

nykyta
13. apr 2010

jaji my sme asi zacarovany,lebo cipok v sebe neudrzi.no a kocikujem jak na pretekoch f1 😎 😎 ja uz som aj zacala uvazovat ci su to neni nahodou uska. 😕

brusinka.pusinka
13. apr 2010

Cmukáme našeho frajera aby byl brzo ok. cmuk cmuk cmuk.
se spinkáním neporadím 😒 my zatím zuby neřešíme tak nevím jaká bude reakce , ale myslíme na Vás všechny 😉
a už jsem stáhla fotošky z dneška 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pus...

samayka
13. apr 2010

annag raz písala ako zistiš či ušká bolia... skús mu jemnunko postláčať okolo ušiek, hlavne z predu, kde je ten výbežok čo do uška smeruje. ak sa mykne, že zabolí tak hybáááj doktorovi

samayka
13. apr 2010

brusi - parádne to tam máte. malá je suprová, jaká vždy strááášne zaujatá niečím 🙂 ani jeden úsmev do kamery 🙂

nykyta
13. apr 2010

😀 😀 😀 😀 samy vyflusnuta je slabe slovo.ved ja som zabudla aj na maminine narodky 🙄 🙄 a to je co povedat.a stym ulozenim tak to si pripadam jaj stara rohozka.krizom cezomna a davaj k celu postele a tam sa dviha ako tarzan 😀 no co spanok je zbytocny 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre