Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
27. jún 2010

@nina41 tak drzime palceky, nech je cim skor lepsie 😉

ani3012
27. jún 2010

@nina41 tak dúfam,že sa už aj vám uľaví 🙂

nina41
27. jún 2010

@anavi85,@ani3012 dufam aj ja,lebo ake ma teraz mapy po nožičkach a ručičkach to som pri chlapcoch ešte nikdy nezažila

hathor1231
27. jún 2010

ale sa nam toho pred rokom urodilo 😀
prajeme vsetkym rocikarom vsetko naj,nech posluchaju mamicky a robia len radost a hlavne vela vela zdravicka 😵

a karamelke k 11m tiez, potvorke co sa predbieha a nesprava sa ako prave 11m dieta ale ako mala stiiiihacka 😀 😀 😀

lucia32
27. jún 2010

Amálke od Mousy, Maximkovi od Susy,Leonardovi od Piatka, Amálke od Simonito, Dianke od Jennny a Eluške od Samayky....prajeme všetko najlepšie a najkrajšie k 1. rôčku....posledným 3.kočkám aj veľká pusinka 😲
Karamelke všetko naj k 11. mesiačikom 😉 , posielame tiež cmučka 😲

lucim
27. jún 2010

juj, karamelke samozrejme tiez blahozelame sibalke sikovnej usmievavej. 😵 😵 😵

a este jeden dolezity oslavenec dnes ma 1 rocik - FILIPKO od MONONOKE . filipko vsetko naaaaj a vela lasky, zdravicka, stasticka, velke prevelke cmuky. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
27. jún 2010

@zmurka zlaticko, posielam pusku,. nech uz vam je dobre a kurniksopa, pocitac nech uz funguje. 😉

nina41
27. jún 2010

@lucim prosim ťa čo môžem ja jesť,ked maleho kojim ešte dosť často a riško ma dietu,

adka12
autor
27. jún 2010

baby rata, saška má stúpla večer teplota na 38,1 ☹
je v pohode, žiadne sople, kašel, trošku je mrzutá a strááášne slintá. papá aj kaká normálne. myslíte, že to budú LEN zúbky?

traktor
27. jún 2010

@adka12 adka pokial nie su ine priznaky mozu to byt zubky......ak bude teplotka aj zajtra skoc k svojej dokyne...na pohotovosti ti aj tak nic nepovedia, len ze ju mas sledovat a daju ti liek na teplotu..ak bude teplota vyssia tak ju osprchuj..

adka12
autor
27. jún 2010

no dala som jej nurofen o šiestej, bola som teraz zmerať tak 36,6 ale zajtra ideme určite k dokyne. Najviac ma trápi, z čoho to môže byť, sa mi to nejak nepáči 😖
Aj v piatok dovolenka...

adka12
autor
27. jún 2010

@traktor aký liek na teplotu je najlepší? my máme nurofen sirup a už ho doberáme. musím ísť niečo kúpiť na dovolenku a už som počula, že aj panadol je dobrý a ešte niečo neviem názov. čo používate vy?

traktor
27. jún 2010

@adka12 adka ja pouzivam panadol baby sirup..pri vsetkych detoch som ho uzivala, ja som s nim spokojna..a pre istotu mam kupene aj panadol cipky do ritusky ...

blani2
27. jún 2010

Ahojte bambulky,

moc moc moc gratuji všem dnešním krásným oslavenečkům 😵 😵 😵 Doufám, že všichni vesele oslavují a ti roční spešl 😵

@adka12 na teplotu jak píše Traky panadol sirup, na zoubky, záněty a apod nurofen sirup.

Kubíčkovi je každým dnem lépe. Tak jsme se i my uklidnili. Jupííí. Dnes jsme ho po 3 dnech doma vzali na procházku s kámoši, bylo moc fajn. Taky jsme byli před týdnem na profi focení a fotografka nám udělala překrásné fotky. Jak bude víc času, určitě je sem šupnu. Už se těším, jak budem na roční oslavě podělovat rodinku 🙂

adka12
autor
27. jún 2010

dakujem baby 😉

ani3012
27. jún 2010

@lucim
Filipka od mononoke mám písaného až na zajtra 😕 a je zapísaná ako 21. júlovka

ani3012
27. jún 2010

@adka12 aj ja si myslím,že to sú zúbky...ale sleduj,keby sa ti niečo nezdalo,tak doktorka pre istotu prezrie 😉

ani3012
27. jún 2010

@lucim teraz pozerám na jej fotoblok a že má Filipko jeden ropk.Ale to nem moja chyba...ja idem podľa tabuľky,ako sa zapisovali pôrody 😒

samayka
27. jún 2010

@nina41 teraz čítam aké máte trápenie... chúúúďa rišulko. neviem ako ti kočky odpísali, dočítam o chvílu.. ale ja si myslím a je to aj názor našej detskej, že v tomto veku ty už môžeš jesť všetko - že on by už z tvojho mlieka alergény preberať nemal. ale jeden nikdy nevie, neviem ako by som sa tvárila ja, kebyže také čosi sa deje u nás... držím palčeky nech ste čo najskôr fit.

@nykyta - joooj a vám tak isto, tfuj tfuj choroby heš.. a kočky dobre písali, bež k lekárom... načo ich máme???

lucim
27. jún 2010

@ani3012 aj som si myslela, ale ked mono napisala na FB, ze oslavuju rocik, tak som to sem supla. 😉

traktor
27. jún 2010

@ani3012 nic si s toho nerob..aj tak si skvela a robis to perfektne...a vrela vdaka 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 @nykyta tak co s vami?uz je to lepsie?...

ani3012
27. jún 2010

@lucim tak jej odkáž ,že my na MK to oslávime zajtra 😀 😉

@traktor ďakujem 😵 😵 😵

traktor
27. jún 2010

@zmurkaz a zmurka aj mne tu velmi chybaaaaaaaaaaas 😵 😵 😵 😵 ..a nech uz ste ok a nech uz ide pc a nech uz si tuuuuu 🙂

traktor
27. jún 2010

@ani3012 😀 😀 😀 sak to jedno, aj tak je to krasne, ked si takto spomenieme, zaprajeme, pochvalime 😉

lucim
27. jún 2010

ani, ty nasa najuzasnejsia kronikarka, cmuk 🙂 🙂 🙂 odkaz odovzdany 😀 😀 😀
a inak - dobry vecer dievcatka. 😉

zmurkaz
27. jún 2010

Ahojky - tak malá mi hodila šlofíka pred večerom do 20:00 😠 ...tak som sem zbehla ...ale šak jedna správa a koniec 🙄
@traktor 😢 😢 😢 😢 😢 ...nebudem písať, aká je to katastrofa že som bez vlastného PC .... 😠 😠

@lucim ...prosím, cez @ mi napíš, ak niečo existuje na alergiu z homeopatík - bo už ma poráža jak furt kýcham a bolí ma furt hrdlo - to mám z alergie .... a moja dokina mi odkázala, že keď kojím tak bohužiaľ 🙄 ...Nie je niečo z homeopatík?ď

no a babulečky držte sa 😉

lucim
27. jún 2010

cavik
@zmurkaz skus v tabletovej forme Rhinallergy alebo nosny spray Luffa compositum alebo kludne oboje

nina41
27. jún 2010

@zmurkaz a antibiotika ti nedala na preliečenie?
Baby ja som to odfotila

ozi
27. jún 2010

ahojky babule

všetkým oslávenčekom prajem všeko naj, ale že ich je, tento deň bol riadne plodný 😉

pozerám, že same zdravotné problémiky sa riešia 😒, my sme boli chorí minulý týždeň, ale už je dobre, len som si dnes všimla, že má Saška pod kolienkom v zhybe nejaký ako keby ekzém, tak som zvedavá, či to prejde 😕

my sme dnes boli na opekačke celá rodinka, bolo super, navaril sa gulášik, grilovalo sa mäsko, špeky, krásne počko, detičky úžasné, sa riadne vybláznili, hneď zalomili, teda Maťo sleduje MS samozrejme, ale čakám, že po polčase odpadne, lebo od deviatej rána drvil futbal na ihrisku, tak je určo riadne unavený

no ale rezlo by ma prídeme o pol ôsmej domov, uložila som najmenších spinkať a mm s Maťom, že sú hladní, no chápete, plno jedla a oni sa od rána nemali ani kedy najesť, syn popri futbale, mm popri pivku, ma skoro je..o, som im povedala, že nabudúce pôjdu spať hladní, to fakt nechápem, človek si myslí, že fajn, všetci najedení, mám pokoj s chystaním večeri, no skoro som ich zabila...

a dnes som prichystala na USB kľúč fotky (teda ja nie som taká šikovná, ale známy mi s tým pomohol), ktoré idem dať vyvolať a zväčšiť, lebo chcem mm prekvapiť k desiatemu výročiu svadby, pôvodne som mala ísť s nimi do fotoateliéru, ale bolo to nezrealizovateľné, lebo mm by sa to určite dozvedel, tak by to nebolo žiadne prekvapko, tak som ich nafotila sama a vyšli myslím si, že vyšli pekné fotky, potom hodím aj na koňa, aby ste videli, len sranda bola, že som ich chcela dnes zobrať vyvolať a na foťáku absolútne nič, skoro ma porazilo, potom mi mm povedal, že všetky fotky hodil do PC, ale dúfam, že nepochopil môj zámer , ale sa teším, lebo sú krásne, o tri týždne máme výročie, potom dám vedieť ako to dopadlo

lucim
27. jún 2010

ninka, nevyzera to pekne, obehni vsetkych odbornikov, nech sa na to pozru ... ak je to zo stravy, aj na to gastro sa pytaj. snad uz rychloo vymyslia, co na to zabera ... svrbi ho to? pali? ci ani nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre