Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
26. júl 2010

Luci nééé jen měl klobouček jinak měl šustku, to se dřív nosilo 😀

lucia32
26. júl 2010

@traktor rokujte, rokujte...ja potrebujem byť o 15.00 doma...Bianka má oslavu 😉 Čiže 13.30 mi už treba odísť...som skôr za čas okolo 11.00 🙂 +/-

lucia32
26. júl 2010

@brusinka.pusinka aj som si myslela, len tie farby na každej nôžke iná, ma to zmiatlo 😀 ale aj tak bol zlatý 😀

brusinka.pusinka
26. júl 2010

holky kdo si dá s Karamelkou?

lucia32
26. júl 2010

Dala by som si....žltý melonik ja môžem 😀

brusinka.pusinka
26. júl 2010

@lucia32 kuk první foto je pod dohledem šéf kuchaře 😝

hathor1231
26. júl 2010

ahojte,
boli sme v trencine pozriet detske gastro. konecne mala aj sono,vsetko vporiadku,urobili jej vyter a nabrali tri velke skumavky krvy co nam urobia testy na alergie,chuda moje ☹ nemohla 3h papkat,tak nakoniec to boli 4h...
ale uz to mame,tak len cakat na dobre spravy 😵 musela som vsetko cvaknut 😝 ale aspon sme videli normalnu doktorku a problematiku ang.lekarstva pozna,dokonca sa orientovala aj v red booku-zdravotnom zazname 😅 zubkujeme,idu nam zadne,tak kakava a v noci sa mi raz zobudi,ale nastasite ju prebalim,dam vodicku napit a do hodky spinka znova,je nervozna z toho kakania,mala aj podrazdenu prdelku,ale uz sme to vyvetrali 😀 dufam,ze deviaty nam pribude coskoro 😵

@brusinka.pusinka daj foto tricka ked papa cerveny 😀 mala sa mi vzdy od neho tak ucape 😀 zlty sme este nedavali,ja ho moc nemusim....

spominala mi kralicie maso,davate ho detom,vraj je velmi dobre pre deti kralicie a mlada telacinka... 😕 ja mam prosot proti telacine a kralikovi blok 🙄

samayka
26. júl 2010

ahojte bambuliatka

hlási sa stratená dcéra 😀

@inneska - ahooooj. Ďakujeme za krásne i keď veľmi kratučké stretnutie 🙂 už je mi dobre, vlastne mi bolo oveľa lepšie už keď sme od vás odchádzali, ono to nebolo nič nezvyčajné pre mňa... takéto grckanie som si zažívala veľmi často-toť moja krčná chrbtica. zas sa raz ohlásila sviňucha. musím ti povedať, že Miškovi sa strašne páčil Eričko - ale veď komu by sa nepáčil? strašne ho ospevoval, hlavne to ako krásne sa vždy zasmial a aký bol zlatučký, že Eluške podával veci a ona mu ich všetky schamstila.. ale počkaj, chvílka v tom správnom detskom kolektíve a máš z neho rovnakého lakomčeka ako Eluš 😀 ale je z nej riadny pisklúň, že??

len ma hrozne mrzí že mi bolo zle a neboli sme spolu dlhnšie. ale na chate bolo skvele a Sýkorka sa osvedčila - nespala síce o nič lepšie ako doma, ale ani o nič horšie a tak môžeme cestovať po chalupách kedy nás napadne. tak sme sa predbežne dohodli, že ešte tak začiatkom alebo koncom septembra by sme išli. nie je to až tak ďaleko, za hodinu sme boli doma z Dubnice. a perfektne som to načasovala s hajaním... ráno keď sme išli - už som ju o tej pol šiestej neukecávala na hajanie, ale pekne sme ju obudili... a potom zalomila v aute. a keď sa išlo domov, tak isto.. opláchli sme prdinu, obliekli sa do pyžama, na to hodili svetrík a ponožky, zakryli dekou.. a ešte sme ani neboli vonku z Dubnice už spala. doma sme preložili, trošku docucli a spalo sa.

a pridávam pár foto aj aj :

samayka
26. júl 2010

a dodatočne gratulujeme všetkým oslávencom !!! ale vás bolo. krááásne fotky .

paráááádne ste to oslávili všetci !!!

a ešte pridám zopár z chalupy - ale som ako fotograf sklamala... skoro vôbec som nefotila, len sme si ju užívali sýkorenku našu úžasnú...
a máme novinky - už povieme daj a ešte.. základ do života !!! a k tomu ten jej prostredník ktorý stále používa, no holka sa nám nestratí 😀 😀 😀

samayka
26. júl 2010

tá prvá mala byť na konci.. tak spali obe naše dievčatá po ceste domov.. ani sme nestihli skontrolovať že ktorá zaspala skôr. ale asi Eluš 😀

traktor
26. júl 2010

*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010. o 11.30 pred vlakovou stanicou ..... potom dalej podla pocasia 😉
REI a Petrik
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka
Jennna a Dianka
Lucia32 a Natalka
komu nevyhovuje tento cas tu je cislo 0910915226 , zavolajte mi a ja vam poviem kde sme, kedze v meste budeme dlhsie 😉

traktor
26. júl 2010

@samayka sam krasne fotecky 😵

lucim
26. júl 2010

@samayka samy jeeeej, ja si s tebou kecam na fb a ty tu take krasne fotecky a pripevky hadzes. 🙂 supeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂

@traktor vam to stretko zavidim a prajem, silna dobra zostava, urcite bude fajn. 😉

acerka
26. júl 2010

ahojte 😵

acerka
26. júl 2010

hlasim, ze Adamko sa zacina sam pustat, zatial urobi sam len tak 4 krociky a potom si sadka ale pomaly sa odhodlava 😀 😀

leve26
26. júl 2010

Patko mal 25.7.2010 1.rocik toto su jeho torticky este budu dve

acerka
26. júl 2010

a konecne mi idu nacitat foto z oslavy 😵

acerka
26. júl 2010

a este teda par slov k Adamkovi....vazime 9850g a meriame 76 cm. Mrnusek je sikovnik vie ako robi auto a zajacik, vie ukazat kde ma vlasky....na ostatnych castiach tela sa pracuje 😀 stale nieco blaboce...zatial po cinsky 😀 😝 no je toho kopa, kazdy den ma nieco nove 😵

acerka
26. júl 2010

...a este mame 12 žubov 4 hore 4 dole a 4stoličky 😀 😀

lucim
26. júl 2010

@acerka jeeej, ahoooj, si sa nejako stratila .. ste dovolenkovali? krasne foto z oslavy 🙂 🙂 🙂
@leve26 pekne torty, zlaty patko 🙂

lucim
26. júl 2010

@acerka to je celkom pekny vypocet ... 12 zubov?????? fiiiiha, tusim vediete . 😅 u vas cinstina? u nas bola japoncina a teraz prechadza asi do talianciny ci coho ... hovori teraz same papity bapiti peti piti biti bati a brťu brťu .... len google mi to nechce prelozit zo ziadnej reci 😀

acerka
26. júl 2010

@lucim v tych teplach sme chodili k babine kazdy den ....kupat sa do velkeho bazena, dovolenkovat tento rok nebudeme asi az v zime lyzovacka 🙂

traktor
26. júl 2010

@leve26 hned som skocila kuknut ci ste boli v tabulke a boli 😉 😵 ..este raz vsetko najlepsie, krasne torty a krasny velky chalan 😉
@acerka tiez vsetko najlesie, krasne fotecky 😵 a tiez krasny velky chalan 😉 😵 ..a 12 zubkov?..my mame zaial 10 😀 ..a cinsky tiez ovladame 😀
@lucim stretko tesim, tesim, ..a snad uz tentokrat nic nepopletiem 😀 ..a ked ano..vsak baby vedia aka som 😀 ...a vy steako prezili den?co ste robkali?

acerka
26. júl 2010

brťu brťu nemaaaa chybu , mi zase tktktktktk

majkas
26. júl 2010

ahojte,

idem sa pochvalit,prave bastim moj prvy bezlepkovy kakaovnik 🙂 od toho klasickeho ma sice este daleko ale len trosku daleko 😀 vizaz nic moz, ale chut celkom ujde,akurat ze som dalal malo plnky som sa bala ze mi vytecie tak teraz mam taky suchy ale tesim sa jak male decko ze sa vobec upiekol=podaril 🙂

leve26
26. júl 2010

@lucim dakujem

leve26
26. júl 2010

@traktor dakujem

majkas
26. júl 2010

@leve26, @acerka krasne torticky a zlati mali sibalkovia 😉

@samayka tak to ste museli mat pekny vikend a super ze sa mozte tesakovat na dalsi 😉 foto 😎 😎 😎

lucim
26. júl 2010

acer 😀 a mali ste aj severske jazyky: patn batn tant - nas to hovoril davnejsie a teraz take hovori 15 mesacna kamoska 😀
traky dnes domaca pohodka, drahy bol doma, prechadzka ku psovi, k susedom a do šenku a potravin s trojkolkou ... chystame sa, ze sa zozenu uhorky a budem zavarat ... 🙂 a vy?

@majkas hurrrrra a gratulko, ze je to jedne a mnam 🙂 🙂 🙂 uz mas tie vysledky?

acerka
26. júl 2010

tazko povedat potrebovala by som to dekodovat ale po cinsky nam to ide najlepsejsie a s tata mame teraz ťaťa 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre