Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
16. aug 2009

ja som tiez kupila nutriton ale tiez na nic efekt

jennna
16. aug 2009

v akej forme je ten gastrotuss....a ako sa užíva???

ja už papám skoro vsetko okrem kapustovín a strukovín....aj čokoládu....

z mliečnych výrobkov stále acidofilné mllieko....len dávam pozor aby nebolo sladené umelým sladidlom...musí byť cukrom....a jogurty...mlieko len do cara...tak deco....

blani2
16. aug 2009

Ahojte 🙂

nové téma, juchuuu 😉

Jenn 😵 s Tebou jsem se tu dlooouho nepotkala 😵 , mimi se chladnějšímu počasí přizpůsobí. Já se upřímně teším na babí léto a podzim. Ta horka jsou hrozná...

Rei, chuďatko, je to náročné pro Peťka i pro mamku ☹ Vrať se k mléčným výrobkům.Jak píšeš, koliky jsou i bez nich, bohužel. Ti chlapi si to musí odtrpět. Ale utíká to a 3.měsíc se blíží. Ať máte dnes klid a Ty si odpočineš 🙂

My jsme měli návštěvní víkend. Samí zlatí kamarádi. Včera jsme vyjeli s kočárkem ven a dnes jsme debatovali doma. Horko neúnosné. Kubík dostal samé frajerské oblečky na 1/2 roku a víc. Už se těším, jak budu strojit 🙂 Ti naši kámoši přesně ví, co potřebujeme, žádné zbytečnosti 😉

jennna
16. aug 2009

blani ahoj.....no ja som tu nie často....rada trávim čas von....ale dnes som bola len raz.... 😉

reilyy
16. aug 2009

gastrotuss je antirefluxny sirup, taky cerveny fajny sladky

cau blani 🙂 ale zda sa ze nie kadzy chlap ma koliky, co tvoj kubicek??

krpec je hore, ideme papat, snad sa zase nezblinka

blani2
16. aug 2009

Jenn, nápodobně 🙂 občas kouknu, ale času není....přijde mi, že den uteče jako voda...Tak mi to ani v ambulanci nabité pacoškama neutíkalo

blani2
16. aug 2009

Rei, tak přeju bezproblémové zažívání 😵

No já ťukám na dřevo, co můžu, jelikož bych to nerada zakřikla, ale my se držíme. Kubík se svíjí jako hádek, ale parkrát zatlačí, zčervená a s prdíkama si poradí, snad to vydrží...akorát při kojení strašně hltá, oči vykulené, mlíko stříká všude, vrací se mu v puse...to ho vždy odpojím a trochu to kojení přerušujem

inneska
16. aug 2009

my sme tiež spolu zdriemli 🙂 a napapali sa...som pozabudla, že chcem ísť kupkať. ..sa zgrcneme, ked pôjdem...tak asi nebudeme kúpať 😅

inneska
16. aug 2009

no a zgrcli sme sa aj bez toho 😒

blani2
16. aug 2009

Ahoj Innka 🙂 nekoupej, Eriček si dá dnes frei. My jsme se nekoupali včera. Vrátili jsme se z procházky až ve 20 hod. Řev z hladu, tak jsem nakojila a bylo skoro 21 hod. Kubík byl šťastný, koupání zatím moc nemusí. Už nekřičí ve vodě, ale má lehce vyděšený výraz. I když se snažím mu furt něco povídat (samé kraviny), jak ho vytahujem z vody, tak spustí muziku. Asi zima..?

blani2
16. aug 2009

😖

jennna
16. aug 2009

dianka kupkanie miluje....aj utieranie.... 😉
potom krásne vonia a v pyžamku si kopká, kym pridem s cicičkom.... 😀

blani2
16. aug 2009

Jenn, to je super 🙂 Já taky doufám, že se to Kubíkovi začně líbit. Je pravda, že první 2 týdny proplakal a teď se to trochu lepší

inneska
16. aug 2009

aj erik miluje kupkanie...spokojne si leží vo vaničke, ja ho oblievam vodou a on má blažený úsmev na tvári 🙂 občas zamrkne na trase vanička osuška...asi zrejme tá zime 🙂

inneska
16. aug 2009

tak idem chystať kúpanie 🙂

blani2
16. aug 2009

máte do vaniček lehátka? nebo držíte malé jen rukou?

adka12
autor
16. aug 2009

Ahojte 😉
Jennka moja malá má tiež vždy ladové rúčky, tak jej dávam rukavičky. Inak dnes som sa bola s malou prejsť pri badínskom rybníku 🙂
My sme tiež okúpkaný, idem robiť mliečko a dúfam zaspinkáme pekne bez plaču 😅

jennna
16. aug 2009

ahoj inka....som ťa nepozdravila.... 😉

ja ešte počkám do ôsmej.....lebo ešte by to bolo skoro po papaní...lebo po kupkaní bude chcieť tiež papať....

jennna
16. aug 2009

adka ahoj.....na rybník mám blízko....

už musíme dať to rande......

my ideme kupkať. lebo už začína mrnkanie...už tu nemám šancu zostať...papa

lucim
16. aug 2009

AHOJTEEEE
uz mame po kupani a prave sme utisili nabeh na revik dudlikom a kresielkom. uvidime ci uspesne ... vyzera to, ze matko zaspava. 🙂
ahoooj jennniiiiiiiik 🙂

blani2
16. aug 2009

Jenn, pááá

Ahojte Adka, Lucim 🙂

Lucim, zlatý dudlík s křesílkem 🙂 jojo křesílko je velký pomocník

jéje, vedle už někdo funí 🤐 🤐

adka12
autor
16. aug 2009

my papkáme 😵
a idem kukat na markize ten film so zralokmi - dufam, ze sa nebudem sama doma báť 😀
ahoj blani, lucim 😉

josifek
16. aug 2009

krásný večer všem mamulinkám a dobrou chuť a krásné koupání mimiskům a pak sladké sníčky 😵 😵

lucim
16. aug 2009

ahoj blani, tak dnes bol fajn den?
som na teba myslela, nemala si stikutku? boli sme v skalici na baťovom kanali, len sa pozriet, s miminkom by nas na lod nevzali, ale bolo to blizko teba. 🙂
ja mam mini vanicku tvarovanu a drzim rukou, a mozno zajtra mi pride vacsia vanicka, uvidime, ci budeme bez lehatka alebo dokupim.

blani, ocko sa nam dost vylepsilo, myslis, ze bude zajtra to preplachovanie?

cau adka.

perla200
16. aug 2009

čaute kočky.... ja som sa tolko chcela k vám prihovoriť a napísať, alenemala som čas.... mali sme návstevu...malá od pol tretej s jednou prestávkou spinká.... asi je jej dobre🙂))) no my sme mali koliky tiež a v lekárni nam poradil harmančekový čaj, že vraj to zaberá ale nakoniec som jej ho nedala, lebo sa vykakala a vyprdkala sama...zlaté to dievčatko🙂))

blani2
16. aug 2009

Lucim 😵 😵 😵 to jste byli, coby kamenem 🙂 Jaktože jsi nedala echo? 😠 🙂 🙂
a co teď kapete za kapky?

blani2
16. aug 2009

Ahoj Perli. to muselo být radosti, že? 🙂

lucim
16. aug 2009

blani uniflox (ofloxacin). aj som rozmyslala, ze poslem sms, ale mm ze je nedela, ze sa nerusi .... bola som rada, ze som ho vytiahla tam, ale nakoniec sa mu to moc pacilo. 🙂

jennna
16. aug 2009

ahojky...uz sa dudkame a prisli sme popriat dobru nôcku... papa

lucim
16. aug 2009

perli rumancek je u deti casty alergen, tak opatrne. a ahoj. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre